Kibice na meczu trzeciej ligi Star Starachowice - Orlęta Radzyń Podlaski w Ożarowie. Byliście? Szukajcie się na zdjęciach

Dorota Kułaga
Kibice na meczu Staru Starachowice z Orlętami Radzyń Podlaski
Kibice na meczu Staru Starachowice z Orlętami Radzyń Podlaski Marcin Słoka
Kibice Staru Starachowice obejrzeli emocjonujący mecz. Star Starachowice pokonał w Ożarowie Orlęta Radzyń Podlaski 1:0. Po końcowym gwizdku arbitra fani Staru mogli fetować to zwycięstwo z kibicami.

To był pełen dramaturgii mecz. Star kończył go w dziewiątkę. W 23 minucie Oleksij Majdenewycz dostał czerwoną kartkę za faul. W 84 minucie kontuzji doznał Konrad Handzlik, który na murawie przebywał 1 minutę.

Zobacz zdjęcia kibiców z meczu

Trener Przemysław Cecherz nie mógł już przeprowadzić zmiany, ponieważ wcześniej Star przeprowadził trzy pojedyncze zmiany. W 90+5 minucie czerwoną kartkę otrzymał Borys Piotrowski z Orląt. Zwycięstwo odniesione w takich okolicznościowych smakuje szczególnie.