Numer na liście /Nazwisko i Imię/ Wiek/Miejsce zamieszkania
[Okręg nr 1] Góry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Sobczyk Barbara 32 Góry
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Bakalarz January Bartłomiej 35 Góry
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Cepak Leszek 46 Góry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Toboła Jacek Tomasz 40 Góry
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Pasternak Józef 56 Góry
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kwiecień Sławomir Józef 57 Góry
[Okręg nr 2] Zagajów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Bochenek Stanisław 65 Zagajów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Hola Jan Piotr 38 Zagajów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Młyńczak Mirosława Maria 47 Zagajów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI MICHAŁÓW
1 Żuber Dariusz Janusz 44 Zagajów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Jobczyk Maria 57 Zagajów
[Okręg nr 3] Węchadłów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Stanek Krystyna Danuta 58 Węchadłów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Zięba Franciszek 81 Węchadłów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Jędrszczyk Jan Stanisław 59 Węchadłów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Zaręba Andrzej Józef 56 Węchadłów
[Okręg nr 4] Tomaszów, Przepławka
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Puchała Jerzy Andrzej 41 Przecławka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Golik Mariusz Wiesław 24 Polichno
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kowalczyk Bogusław Sławomir 45 Tomaszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Kocel Wioletta Anna 32 Tomaszów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Kocel Stanisław Wojciech 33 Przecławka
[Okręg nr 5] Karolów, Kołków, Polichno, Sadkówka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Tyburczyk Czesław Henryk 56 Kołków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Hanas Marta 44 Kołków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Strączek Stanisław 56 Sadkówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Świeboda Joanna Beata 43 Karolów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Puchała Iwona Agnieszka 32 Polichno
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Wites Krzysztof 40 Kołków
[Okręg nr 6] Michałów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Morgaś Jolanta 38 Michałów
2 Ręboch Marzena 42 Michałów
3 Wąsik Marianna 60 Michałów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Banaszek Edward Stanisław 68 Michałów
2 Bębenek Zbigniew 51 Michałów
3 Matyjas Mariusz Marcin 32 Michałów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Koziara Stanisław 74 Michałów
2 Skoczek Janina Dorota 35 Michałów
3 Kubanek Marta Marzena 25 Michałów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wleciał Jarosław Artur 45 Michałów
2 Motyka Rafał Tadeusz 42 Michałów
3 Kwapień Rafał Jan 36 Michałów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MŁODZI MICHAŁÓW
1 Szymański Piotr 21 Michałów
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Biały Stanisław Władysław 42 Michałów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kurczyna Ryszard 53 Michałów
2 Schab Przemysław Kamil 25 Michałów
[Okręg nr 7] Pawłowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO
1 Cichoński Grzegorz 30 Pawłowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Wleciał Damian Sebastian 24 Pawłowice
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Koziara Aleksy Józef 60 Pawłowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Karbowniczek Marian 55 Pawłowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Smogór Mariusz Paweł 34 Pawłowice
[Okręg nr 8] Zagajówek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Sowa Sylwester 36 Zagajówek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Matuszczyk Jolanta Bożena 46 Zagajówek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Matuszczyk Joanna Katarzyna 32 Zagajówek
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Michno Beata Teresa 37 Zagajówek
[Okręg nr 9] Tur Dolny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Nowak Stanisław Andrzej 59 Tur Dolny
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Siekacz Adam 62 Tur Dolny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Łużak Ewa 52 Tur Dolny
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wójcik Bożena Hanka 47 Tur Dolny
[Okręg nr 10] Tur Górny, Tur Piaski, Zawale Niegosł.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Oleksy Tadeusz Mariusz 48 Tur Górny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Dzierżak Jerzy Jan 56 Tur Górny
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Zych Artur Władysław 41 Tur Piaski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Gręda Zygmunt 41 Tur Górny
[Okręg nr 11] Jelcza Mała, Sędowice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Mrozik Marian Edward 58 Sędowice
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Mazur Łukasz Michał 28 Sędowice
2 Wójcik Łukasz Paweł 27 Sędowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA GMINA MICHAŁÓW
1 Janus Józef 67 Sędowice
2 Szałapski Wiktor 55 Sędowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Klamiński Michał 39 Sędowice
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SOŁTYSI GMINY MICHAŁÓW
1 Zygan Renata Barbara 36 Sędowice
2 Spaczyński Józef Bogusław 72 Jelcza Mała
[Okręg nr 12]Jelcza Wielka, Wrocieryż
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Chrząszczowski Grzegorz Janusz 24 Jelcza Wielka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNE PONIDZIE
1 Kasprzyk Krzysztof Piotr 23 Wrocieryż
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Mika Zygmunt Władysław 51 Wrocieryż
- Leszek Cepak (0 głosów)
- Rafał Jan Kwapień (0 głosów)
- Sylwester Sowa (0 głosów)
- Ewa Łużak (0 głosów)
- Ryszard Kurczyna (0 głosów)
- January Bartłomiej Bakalarz (0 głosów)
- Sławomir Józef Kwiecień (0 głosów)
- Józef Pasternak (0 głosów)
- Barbara Sobczyk (0 głosów)
- Jacek Tomasz Toboła (0 głosów)
- Stanisław Bochenek (0 głosów)
- Jan Piotr Hola (0 głosów)
- Maria Jobczyk (0 głosów)
- Mirosława Maria Młyńczak (0 głosów)
- Dariusz Janusz Żuber (0 głosów)
- Jan Stanisław Jędrszczyk (0 głosów)
- Krystyna Danuta Stanek (0 głosów)
- Andrzej Józef Zaręba (0 głosów)
- Franciszek Zięba (0 głosów)
- Mariusz Wiesław Golik (0 głosów)
- Wioletta Anna Kocel (0 głosów)
- Stanisław Wojciech Kocel (0 głosów)
- Bogusław Sławomir Kowalczyk (0 głosów)
- Jerzy Andrzej Puchała (0 głosów)
- Marta Hanas (0 głosów)
- Iwona Agnieszka Puchała (0 głosów)
- Stanisław Strączek (0 głosów)
- Joanna Beata Świeboda (0 głosów)
- Czesław Henryk Tyburczyk (0 głosów)
- Krzysztof Wites (0 głosów)
- Edward Stanisław Banaszek (0 głosów)
- Zbigniew Bębenek (0 głosów)
- Stanisław Władysław Biały (0 głosów)
- Stanisław Koziara (0 głosów)
- Marta Marzena Kubanek (0 głosów)
- Mariusz Marcin Matyjas (0 głosów)
- Jolanta Morgaś (0 głosów)
- Rafał Tadeusz Motyka (0 głosów)
- Marzena Ręboch (0 głosów)
- Przemysław Kamil Schab (0 głosów)
- Janina Dorota Skoczek (0 głosów)
- Piotr Szymański (0 głosów)
- Marianna Wąsik (0 głosów)
- Jarosław Artur Wleciał (0 głosów)
- Grzegorz Cichoński (0 głosów)
- Marian Karbowniczek (0 głosów)
- Aleksy Józef Koziara (0 głosów)
- Mariusz Paweł Smogór (0 głosów)
- Damian Sebastian Wleciał (0 głosów)
- Jolanta Bożena Matuszczyk (0 głosów)
- Joanna Katarzyna Matuszczyk (0 głosów)
- Beata Teresa Michno (0 głosów)
- Stanisław Andrzej Nowak (0 głosów)
- Adam Siekacz (0 głosów)
- Bożena Hanka Wójcik (0 głosów)
- Jerzy Jan Dzierżak (0 głosów)
- Zygmunt Gręda (0 głosów)
- Tadeusz Mariusz Oleksy (0 głosów)
- Artur Władysław Zych (0 głosów)
- Józef Janus (0 głosów)
- Michał Klamiński (0 głosów)
- Łukasz Michał Mazur (0 głosów)
- Marian Edward Mrozik (0 głosów)
- Józef Bogusław Spaczyński (0 głosów)
- Wiktor Szałapski (0 głosów)
- Łukasz Paweł Wójcik (0 głosów)
- Renata Barbara Zygan (0 głosów)
- Grzegorz Janusz Chrząszczowski (0 głosów)
- Krzysztof Piotr Kasprzyk (0 głosów)
- Zygmunt Władysław Mika (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?