KSZO 1929 Ostrowiec zremisował z Hutnikiem Nowa Huta

Redakcja
Cenny wyjazdowy punkt wywalczyli w środę w Krakowie piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec. W meczu z Hutnikiem Nowa Huta padł wynik 1:1 (1:1). Prowadzenie dla gospodarzy uzyskał w 35 minucie Patryk Kołodziej, wyrównał w 44 minucie Jakub Kapsa.

Ostrowiecki zespół w spotkaniu tym zagrał w następującym składzie (obok nazwisk noty dla zawodników, podane przez trenera Rafała Lasockie-go): Mech 8 - Stachurski 6 I, Grunt 7, Nowik 6, Łatkowski 7 - Kapsa 9 (80. Kosowski nie klas.), Czajkowski 6 I (90. Barański nie klas.), Mikołajek 6, Nogaj 7 - Dziadowicz 6 (88. Mąka nie klas.), Sulima 6 (88. Gardynik nie klas.).

-W sumie remis jest sprawiedliwy. Jakub Kapsa zdobył piękną bramkę. Po dośrodkowaniu Klaudiusza Łatkowskiego strzałem głową przelobował bramkarza Hutnika. Mieliśmy też inne bramkowe okazje. Przed przerwą ładnie uderzył Damian Nogaj, ale bramkarz Hutnika popisał się świetną paradą. Po przerwie ładny strzał oddał Klaudiusz Łatkowski, ale zabrakło trochę precyzji - mówił nam Rafał Lasocki, trener trzecioligowego KSZO 1929.