Jesteś tu: Strona główna Echo NASZE AKCJE Artykuł

Mamy prezent dla każdego dziecka!

Dodano: 2 czerwca 2007, 0:05 Autor:

Mamy prezent dla każdego dziecka! - akcja “Echa Dnia” dobiegła końca. Upominki trafią do Waszych pociech.
Marcelek ma dopiero cztery tygodnie, więc nie wie, że ma swoje święto, ale czuje, że jest kochany.

Marcelek ma dopiero cztery tygodnie, więc nie wie, że ma swoje święto, ale czuje, że jest kochany. (fot. Ł. Zarzycki)

Przeczytaj więcej

- Dzień Dziecka to taki dzień, w którym dorośli kochają dzieci i opiekują się nimi - wyjaśniała nam sześcioletnia Julia. Z tej okazji rodzice kupują prezenty, ale w tym roku prawie trzy tysiące dzieci dostanie upominki także od “Echa Dnia”.

Majka Jeżowska śpiewa “Wszystkie dzieci nasze są…” i, co ważne, nie ma znaczenia, w jakim wieku jest pociecha. Choć wiadomo - te najmniejsze są najbardziej kochane. Marcelek ma dopiero cztery tygodnie. Jeszcze nie wie, że dzisiaj ma swoje święto. Ale prezent będzie. - Już babcia i ciocia zapowiedziały, że dzisiaj przyjdą i coś przyniosą. Mam nadzieję, że nie będą to ubranka - mówi mama Marcela Katarzyna Janus. A jak ona obchodziła swoje święto? - W moim rodzinnym domu ten dzień nie był jakoś szczególnie traktowany, choć zawsze obowiązkowo były lody. No i jak ja byłam mała, to były te czasy, kiedy czekolada była luksusem, więc kiedy ją dostawałam, to strasznie się cieszyłam - zdradziła nam.

W tym roku święto dzieci wypadło w piątek, a więc w dzień “szkolny”. Nie zapomnieli o tym nauczyciele i zwłaszcza ci najmłodsi uczniowie mogli liczyć na labę. - U nas łączymy Dzień Dziecka i Dzień Sportu - wyjaśniła Bożena Michta, wychowawczyni “zerówki” ze Szkoły Podstawowej w Mąchocicach Kapitulnych. Zresztą takie rozwiązanie jest praktykowane także w innych placówkach.

Jak odebrać prezent?

Nagrodzone dzieci zapraszamy po odbiór prezentu do Biura Konkursów “Echa Dnia”, Kielce, ul. Targowa 18, tel.041-34-304-56; Radom, ul. 25 Czerwca 60, tel. 048-34-02-450; Stalowa Wola, ul. 1 Sierpnia 12, tel. 015-844-87-33; Tarnobrzeg, ul. Moniuszki 6b/101, tel. 015-823-26-02; Mielec, ul. Wolności 44, tel. 017-583-75-10; Busko Zdrój, ul. Partyzantów 27, tel. 041-378-10-21, Końskie, ul. Iwo Odrowąża 12, tel. 041-372-20-20, Starachowice, ul. Radomska 29, tel. 041-275-15-44; Ostrowiec Świętokrzyski, aleja 3 Maja 13 a, tel. 041-265-45-54; Staszów, ul. Krakowska 9, tel. 015-864-16-47; Sandomierz, ul. Opatowska 9, tel. 015-832-10-69; Skarżysko-Kamienna, ul. Sikorskiego 20, tel. 041-252-50-16; Jędrzejów, pl. Kościuszki 19, tel. 041-386-55-09; Włoszczowa, pl. Wolności 32, tel. 041-394-58-25.
Biura konkursów “Echa Dnia” w Kielcach i Radomiu są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 16. Pozostałe biura konkursów są czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 12.
UWAGA! Nagrody należy odebrać w ciągu 30 dni od daty publikacji wyników w gazecie.

Większość naszych małych rozmówców spodziewała się dostać prezent dopiero wieczorem. - Moje koleżanki, jak to dziewczyny, chcą dostać lalki, a koledzy samochody - krótko wyjaśniła sześcioletnia Julia Lefek.

W tym roku dzieci mogą liczyć także na prezenty z “Echa Dnia”. Wystarczyło tylko wysłać do nas sms lub specjalny, publikowany na naszych łamach kupon. Nasze upominki trafią do prawie trzech tysięcy pociech!

LISTA NAGRODZONYCH DZIECI

Adach Zuzia Stąporków, Adamczak Alicja Kielce, Adamczyk Marcin Włoszczowa, Adamczyk Mateusz Jędrzejów, Adamiak Maja Starachowice, Adamiec Kamila Bodzentyn, Adamiec Wiktor Bodzentyn, Adamska Anna Kielce, Adamska Roksana Parcela, Adamus Dominika Sobień, Adrian Dabrowski Chyby, Albowicz Dawid Kielce, Ambrozik Aleksandra Kielce, Ambroży Dominik Połaniec, Ambroży Patrycja Połaniec, Ambroży Patrycja Połaniec, Ambroży Patrycja Połaniec, Andrychów Wiktoria Ostrowiec Św., Andrzejczak Marcin Kielce, Andrzejczak Marcin Kielce, Angielski Dominik Oblęgor, Angielski Wiktor Oblęgor, Anioł Ilona Kielce, Anioł Jolanta Kielce, Anna Woznlak Kluczyzna, Antkowiak Natalia Dobrzeszów, Antoniak Kasia Zabrze, Antonkiewicz Julia Kielce, Anyz Natalia Kielce, Arabasz Albert Pieradla, Arabasz Albert Pieradla, Arabasz Maciej Końskie, Arabasz Natalia Przyłogi, Bachmatiuk Dominik Starachowice, Bachorz Ola Jędrzejów, Bachorz Paulina Jędrzejów, Baćmaga Małgosia Radom, Bagnecki Antoś Kielce, Bagnecki Jan Kielce, Bak Dawid Kluczewsko, Bak Oskar Wojnowska, Bakalarski Adrian Ostrowiec Świętokrzyski, Bakalarski Igorek Chobrzany, Balata Karolina Stale, Balata Kasia Stale, Balata Martynka Skowronek Duży, Balchanowska Żaneta Kielce, Balmas Natalia Gorzyce, Bałchan Aleksander Ossala, Banach Dominika Pińczów, Banakiewicz Bartłomiej Piekoszów, Banakiewicz Patryk Piekoszów, Banas Michał Radom, Banasik Gabriela Raków, Banasik Hubert Radom, Banasik Wiktor Pińczów, Banasiowska Sara Starachowice, Banaś Wiktoria Zajączków, Baradziej Patryk Kielce, Baran Adrianna Brzeziny, Baran Arkadiusz Brzeziny, Baran Arkadiusz Brzeziny, Baran Daniel Włoszczowice, Baran Jakub Kielce, Baran Julia Ćmielów, Baran Julia Ćmielów, Baran Julia Ćmielów, Baran Kinga Raczyce, Baran Natalia Ostrów, Baranska Julia Kielce, Baranski Filip Bolmin, Barańska Aleksandra Kielce, Barańska Alicja Chęciny, Barański Kacper Kielce, Barchan Emil Kielce, Barchan Kasia Kielce, Barczynska Julia Sędziszów, Barszczak Krystian Ostrowiec, Bartkowiak Filip Kielce, Barto Wiktoria Kielce, Bartocha Janusz Kielce, Bartos Maciej Dobiesławice, Bartos Wiktoria Kazimierza Wielka, Bartosinski Adam Kielce, Bartoszek Kuba Cieśle, Bartoszewicz Igor Kielce, Bashir Asad Kielce, Bashir Sidra Kielce, Bator Damian Kielce, Bator Mateusz Kielce, Bator Patrycja Włoszczowa, Bator Szymon Kielce, Battista Melissa Głuchów, Bazanek Aleksandra Wola Kopcowa, Bąk Ania Włoszczowa, Bąk Bartosz Chmielnik, Bąk Jakub Chmielnik, Bąk Urszulka Kielce, Beben Anna Wólka Pokłonna, Beben Daniel Małe, Beben Daniel Małe, Beben Kamil Małe, Beben Kamil Małe, Beben Paula Małe, Bęben Paula Małe, Bednarczyk Justyna Radom, Bednarczyk Paulina Radom, Bednarczyk Roksana Radom, Bednarska Natalia Wodzisław, Bednarz Oliwia Majdan, Benc Karol Kielce, Bentkowski Michał Kielce, Beresińska Karolinka Radom, Bernacka Klara Kielce, Bernacki Jakub Starachowice, Bernat Aleksandra Kielce, Bernat Krystian Bożydar, Bernat Mateusz Bożydar, Bernat Wiktoria Łopuszno, Berus Oliver Kielce, Berus Oliver Kielce, Beszterecha Alicja Sobków, Betkowska Kasia Zaborowice, Bęben Patrycja Kielce, Bialas Daniel Wierzbica, Bialek Adaś Radom, Bialek Krzysztof Radom, Bialek Ola Radom, Białowąs Sandra Dębska Wola, Białowąs, Wiktoria Dębska Wola, Bidzińska Kasia Pawłów, Bidzińska Martyna Pawłów, Bielecka Aleksandra Nowiny, Bielecka Daria Piotrkowice, Bielecka Wiktoria Kielce, Bieniek Klaudia Kielce, Bieniek Paweł Kielce, Bieniek Radosław Zaleszany, Biernat Katarzyna Kielce, Biernat Piotr Kielce, Biesiadecka Ania Chmielów, Bigos Aleksandra Nowiny, Bijak Julia Wilanów, Bijak Julia Wilanów, Bilińska Zuzanna Radom, Bilke Natalia Radom, Bilman Klaudia Huta Podłysica, Bisikiewicz Wiktoria Pińczów, Blaszczyk Bartosz Końskie, Blaszczyk Damian Radom, Blaszczyk Jakub Końskie, Blaszczyk Karolina Radomice, Blaszczyk Magda Radomice, Blaszczyk Natalia Sieraków, Blaszczyk Wiktor Busko Zdrój, Bleszyńska Kasia Kowala, Bleszyńska Michalina Kowala, Bleszyńska Zuzanna Włoszczowa, Bleszyński Bartosz Włoszczowa, Błaszczyk Maciej Zagnańsk, Błaszczyk Zuzanna Strawczyn, Błaszczyk Zuzanna Strawczyn, Błaszczyk Zuzanna Strawczyn, Błaszczyk Zuzanna Strawczyn, Błaszczyk Zuzia Zagnańsk, Błońska Natalia Kielce, Błoński Bartłomiej Kielce, Błoński Paweł Kielce, Bochenek Adrian Kielce, Bochenek Natalia Kielce, Bochnacki Jakub Ossolin, Bochniak Maria Jedlanka, Bodzioch Bartosz Cieśle, Bogacz Fabian Zaleszany, Bogacz Fabian Zaleszany, Bogdańska Anna Tarnobrzeg, Bogus Dominik Ostrowiec Świętokrzyski, Bogusz Bartłomiej Kielce, Bojanowska Klaudia Tarnobrzeg, Bojczuk Michał Skarżysko-Kamienna, Boldyn Kuba Kielce, Bolewski Antoś Nowa Słupia, Borek Urszula Raków, Borkowska Natalia Kielce, Borkowska Natalia Kielce, Borkowski Dawid Kostomłoty, Borycka Klaudia Klimontów, Borycki Karol Klimontów, Bos Natalia Jędrzejów, Broda Maciej Dwikozy, Brodzik Paweł Bieliny, Brych Sebastian Busko Zdrój, Bryla Angelika Chańcza, Bryla Bartosz Lipnik, Brzezińska Patrycja Skarżysko, Brzezińska Karol Kielce, Brzezińska Kornelia Kielce, Brzyska Natalia Radom, Bucior Ola Jeżowice, Buczma Ada Radom, Buczma Ada Radom, Buczma Ola Radom, Budziński Łukasz Busko Zdrój, Budziosz Bartosz Tokarnia, Bugaj Filip Kielce, Bugajczyk Dawid Bieniędzice, Bugajczyk Kamil Bieniędzice, Bugajny Szymon Kurzelów, Bugajska Aleksandra Jędrzejów, Bugajska Natalka Piołunka, Bujak Kuba Borków, Bujak Patrycja Borków, Bulkowski Łukasz Budy, Bulkowski Mateusz Lipskie Budy, Buras Marika Kielce, Burek Mateusz Skarżysko-Kamienna, Burzyński Kordian Maleczyn, Burzyńska Klaudia Maleczyn, Bysiak Natalia Gościniec, Bysiak Piotr Gościniec, Bzinkowski Karol Wąchock, Capała Wojciech Starachowice, Capyga Marta Włoszczowa, Cebeniak Adrianna Sędziszów, Cebula Ania Kielce, Ceci Klaudia Koprzywnica, Cedro Artur Kielce, Cedro Jakub Sobków, Cedro Julia Ćmińska Kobylaki, Cedro Kinga Sobków, Cedro Patrycja Kielce, Cedro Zuzia Kielce, Cedro Julia Kielce, Celary Kacper Wąchock, Cepil Julia Brzostków, Chaba Artur Kielce, Chabaul Ola Kielce, Chaber Zuzia Kazimierza Wielka, Chabuz Alicja Skroniów, Chajzler Karolina Widełki, Chala Zuzanna Radom, Chalewski Maciuś Jędrzejów, Chamela Aleksandra Ciepielów, Chatys Filip Kielce, Chatys Staś Kielce, Chatys Władek Kielce, Chełmińska Kamila Kowala Kolonia, Chełmińska Paulina Kowala Kolonia, Chełmiński Bartek Kowala, Chełmiński Piotr Kowala, Cherominska Amelia Jedlnia Kolonia, Chlebio Anna Tarnobrzeg, Chlopek Dawid Włoszczowice, Chmielewska Dominika Radom, Chmielewska Dominika Radom, Chmielewska Luiza Pierzchnica, Chmielewski Kornel Skarżysko-Kamienna, Chmielowiec Klaudia Klimontów, Chmura Jakub Busko Zdrój, Chojnacka Paulina Radom, Chojnacki Kacperek Kielce, Chojnacki Mateusz Kielce, Cholewa Milena Włoszczowa, Chrabąszcz Szymon Bolmin, Chrobotowicz Ola Radom, Chrzanowska Julia Jędrzejów, Chrzanowska Julia Jędrzejów, Chrzanowska Wiktoria Kielce, Chrzastekul Justyna Kielce, Chrzeszczyk Artur Skarżysko-Kamienna, Chudzik Igor Pionki, Chudzik Jakub Jędrzejów, Chudzik Michał Radom, Chudzik Wiktor Kielce, Chumikowski Dawid Skalbmierz, Chwalinska Martusia Pińczów, Cichon Wioletta Łopuszno, Cichonul Kamila Łopuszno, Ciechanowska Zuzanna Kielce, Cieciara Ola Radom, Cielatkowska Klaudia Kielce, Ciemięga Jakub Brody Iłżeckie, Ciemińska Julia Radom, Cieniak Filip Wólka, Cieniak Kacper Wólka, Ciepiela Cezary Staszów, Ciepiela Klaudia Bogoria, Cieślak Agnieszka Szydłowiec, Ciolak Klaudia Piekoszów, Ciosk Grzegorz Mokrsko Górne, Cisowska Małgorzata Włochy, Ciszewska Sylwia Kielce, Ciszewska Zuzanna Kielce, Coulibaly Amadou Kazimierza Wielka, Coulibaly Lamine Kazimierza Wielka, Coulibaly Sidiki Kazimierza Wielka, Couperus Eryk Włoszczowa, Cwiklinski Hubert Kielce, Cygan Bartek Radom, Cygan Tomek Radom, Cyrnek Karolina Kielce, Czaja Madzia Kielce, Czaja Madzia Kielce, Czajka Klaudia Tarnobrzeg, Czarnecka Maja Kielce, Czarnecki Tomasz Wojciechowice, Czech Agata Raków, Czech Gabriel Tarnobrzeg, Czech Mikołaj Tarnobrzeg, Czechowski Dominik Kielce, Czechowski Dominik Kielce, Czechowski Sylwester Kielce, Czekaj Kasia Kielce, Czekaj Małgorzata Wełnin, Czekaj Mateusz Wełnin, Czekaj Natalka Kielce, Czekaj Paweł Wełnin, Czekaj Szczepan Wełnin, Czekaj Pińczów, Czernek Krzysztof Bieliny, Czerwiak Daria Kielce, Czop Kacper Osowa, Czop Szymon Osowa, Czupryńska Kasia Korczyn, Czupryńska Wiktoria Korczyn, Czyż Kinga Herby, Czyż Klaudia Herby, Czyż Patryk Kije, Dąbrowska Wiktoria Opatów, Dąbrowska Marlena Mniów, Dąbrowska Wiktoria Nowiny, Dąbrowski Michał Karolew, Dalach Dominika Kików, Dalach Piotr Kików, Damian Walkiewicz Ostrowiec Świętokrzyski, Dasiewicz Agnieszka Radom, Krzyworzeka Dawid Dobrzaczka, Dębicka Agata Niemianowice, Dębicka Agata Niemianowice, Dębicka Faustyna Niemianowice, Dębicka Faustyna Niemianowice, Dębicki Adrian Niemianowice, Dębicki Adrian Niemianowice, Dębiec Daria Jędrzejów, Dębiec Ola Jędrzejów, Dębowska Karolina Kielce, Dębska Daria Jędrzejów, Dębska Greta Stalowa Wola, Dębski Daniel Stalowa Wola, Dedys Gabriela Barak, Deja Zuzanna Pionki, Dencikowski Patryk Kielce, Dereń Wiktor Kielce, Derleta Dominik Pionki, Detka Szymon Kielce, Detka Szymon Kielce, Dewerenda Jakub Morawica, Dewerenda Maciej Chęciny, Dewerenda Wiktor Mnichów, Długosz Piotr Kielce, Dobosz Piotr Włoszczowa, Dolega Maria Skarżysko-Kamienna, Doleziński Jan Białobrzegi, Domagała Daria Gościniec, Domagała Dawid Jędrzejów, Domagała Julia Chęciny, Domagała Kacper Wierzbica, Domagała Maria Siedlce, Domagała Maria Siedlce, Domagała Maria Siedlce, Domagała Patrycja Pilczyca, Domagała Aleksander Końskie, Domański Adrian Kielce, Domański Stanisław Skarżysko-Kamienna, Domaradzka Julia Słupia, Domon Karolinka Kielce, Dorotko-Darowski Dominik Stąporków, Doroz Michał Chmielnik, Drążyk Piotruś Włoszczowa, Drewin Maja Jędrzejów, Drezno Patryk Kielce, Drezno Wiktoria Kielce, Drozd Kacper Stalowa Wola, Drozdowska Wiktoria Łódź, Drozdowski Michał Chmielnik, Drozdul Katarzyna Kielce, Dryja Nikola Radom, Drzazgowska Magdalena Morawica, Drzazgowski Dominik Morawica, Duda Kamil Balice, Duda Karolina Morawica, Duda Krystian Kielce, Duda Maja Mniów, Duda Mateusz Morawica, Duda Paweł Balice, Dudala Aleksandra Górki, Dudek Kacper Kielce, Dufay Bartosz Kielce, Dufay Magdalena Kielce, Durasiewicz Martyna Radom, Dutkowska Dominika Radom, Dutkowski Bartek Radom, Dwojakowska Angelika Mieczyn, Dwojewska Iwona Celiny, Dwojewski Marcin Bodzentyn, Dwojewski Sebastian Celiny, Dworska Amelia, Dybka Damian Skorzeszyce, Dybka Krystian Stalowa Wola, Dybka Krystian Skorzeszyce, Dybka Natalia Zarzecze, Dybka Paulina Zarzecze, Dybka Paweł Kłyżów, Dybka Sebastian Zarzecze, Dybka Weronika Kłyżów, Dykas Kasia Tarnobrzeg, Dyksińska Ania Pińczów, Dyrdul Jasio Busko Zdrój, Dywan Kacper Tarnobrzeg, Dziedzic Julia Tokarnia, Dziedzic Julia Tokarnia, Dziedzic Kornelia Kielce, Dzierzak Karol Michałów, Dziewiecki Filip Dębska Wola, Dziewit Dominik Michniów, Dzionek Klaudia Włoszczowa, Dzionek Patryk Włoszczowa, Dziopa Kacper Mnichów, Dziopa Patrycja Mzurowa, Dzióbek Natalia Mójcza, Dzióbek Natalia Mójcza, Dziubiński Filip Kielce, Dziurda, Patrycja Kielce, Dziurski Kuba Daleszyce, Dzwonek Artur Piotrowiec, Dzwonek Błażej Kielce, Dzwonek Roksana Piotrowiec, Eliasz Kacper Gaj Świecicki, Ewelina Zimnicka Zachełmie, Fafara Agata Kielce, Fafara Paulina Masłów, Fafara Paweł Kielce, Farbota Karol Kargów, Feliszek Maja Kielce, Feliszek Natalia Kielce, Feliszekskoki Iwona Mniów, Fidor Dominika Radom, Figuraul Piotruś Pińczów, Fijka Patryk Radom, Fijołek Maciej Kielce, Filiks Amelia Wolica, Filipczak Mikołaj Kielce, Filipczak Szymon Górno, Filipecka Magdalena Fidor, Filipiak Natalia Jaworznia, Filipiak Natalia Zajączków, Firkowska Iza Złotoglin, Firkowska Julia Złotoglin, Firkowski Hubert Złotoglin, Firmanty Paweł Raków, Fiutek Wiktor Jędrzejów, Flasiński Kamil Suchedniów, Foks Maciuś Kije, Foks Michałek Kije, Foks Patrycja Kielce, Fokt Antoni Radom, Fortuński Jan Kielce, Fortuńska Kamila Busko Zdrój, Fortuńska Natalia Busko Zdrój, Fracz Patryk Jamnica, Frak Hubert Lechów, Francuz Kamil Skronice, Frankowicz Sara Wolica, Frączek Iza Bukowa, Frydrych Igor Kielce, Frydrycka Kinga Ćmińsk, Fryziel Michał Starachowice, Fudalej Kamila Starachowice, Fudalej Wiktoria Starachowice, Furtak Damian Radom, Furtak Daria Radom, Gacek Wiktoria Włoszczowa, Gacek Piotr Wodzisław, Gacek Wojciech Wodzisław, Gad Sylwia Połaniec, Gad Sylwia Połaniec, Gadek Julia Potok, Gaj Hania Kielce, Gaj Tosia Kielce, Gajda Karolina Wolica, Gajda Mikołaj Kielce, Gajdowska Gabriela Staszów, Gajek Szewce Michał Samborzec, Gajewska Klaudia Mniów, Gajewski Filip Kielce, Gajos Julia Pińczów, Galiszewska Daria Kielce, Galkiewicz Agnieszka Radlin, Gałązka Jakub Staszów, Garbacz Hubert Kielce, Garbacz Hubert Starachowice, Garbacz Hubert Starachowice, Garbat Maksymilian Piekoszów, Garmulewicz Pawełek Kielce, Garycka Maja Zachełmie, Gasior Zuzanna Wólka Bokrzycka, Gaszcz Dawid Dziebaltów, Gaszcz Julia Dzibaltów, Gawęda Aleksandra Jędrzejów, Gawęda Piotruś Jędrzejów, Gawel Gabriela Balice, Gawel Mikołaj Nowa Dęba, Gawlik Maja Kielce, Gawryjolek Ida Kielce, Gębski Igor Chęciny, Gębura Natalia Starachowice, Giermasiński Jakub Radom, Giermasiński Paweł Radom, Gieroń Angelika Kurzelów, Gieroń Kasia Włoszczowa, Gieroń Konrad Kurzelów, Gil Aleksandra Kielce, Gil Julia Kielce, Gil Wiktoria Kielce, Gladysz Jakub Kielce, Glita Krzysiu Kielce, Glogowiec Krzyś Pińczów, Głogowski Karol Radom, Glowacka Julka Kielce, Gluszek Zuzia Kielce, Główczyński Karol Staszów, Głuszek Monika Busko Zdrój, Gniwek Irmina Górki, Gocyk Michał Wiślica, Gocyk Weronika Wiślica, Godek Filip Kielce, Godowska Julia Morawica, Gogól Julia Bolmin, Gogula Mateusz Radom, Gogula Mateusz Radom, Gogula Ola Radom, Gola Krzyś Kielce, Golab Agnieszka Ćmińsk Wykień, Golanowska Anita Radom, Goldon Magdalena Wólka Trzemecka, Golojuch Gabriela Stalowa Wola, Golosz Emilia Radom, Gołąb Agnieszka Ćmińsk, Gołdyn Karolina Kielce, Gomulka Kamil Bęczków, Gonciarz Mateusz Kielce, Gor Karolina Kielce, Gora Adam Kielce, Gora Marcin Kielce, Gorlicka Grażynka Kielce, Gorlicki Łukasz Kielce, Górska Aleksandra Kielce, Gościniewicz Małgorzata Chęciny, Gościniewicz Małgorzata Chęciny, Gościniewicz Małgorzata Chęciny, Gościniewicz Małgorzata Chęciny, Goworek Dominika Bodzentyn, Goworek Patrycja Bodzentyn, Góra Jakub Kielce, Górniak Edyta Starachowice, Górnicki Mateusz Kielce, Grabowska Patrycja Radom, Grabowski Karol Radom, Grabska Marta Baranów Sandomierski, Grabski Dawid Lipsko, Graczyk Patrycja Stalowa Wola, Grad Igor Lasków, Grad Kamil Lasków, Grad Kinga Lasków, Greda Aleksandra Pińczów, Greda Bartosz Pińczów, Gregorek Kuba Radom, Gregorek Paulina Radom, Gregorek Paweł Radom, Gręda Julia Busko Zdrój, Gręda Oliwia Busko Zdrój, Gronek Piotrus Kielce, GóRski Albert Danków, Gruba Agatka Jęgrzna, Gruca Paulinka Starachowice, Gruchot Natalia Radom, Grudniewski Bartosz Ożarów, Grunt Dominik Starachowice, Gruszczyński Antek Skiby, Gruszczyński Antoś Zajączków, Gryza Julia Kielce, Grzebieluch Mikołaj Końskie, Grzegorczyk Filip Kielce, Grzejdziak, Kornelia Łódź, Grzela, Jakubowski Jakub Stąporków, Jakubowski Marcel Stąporków, Jakubowski Tymon Kielce, Jakubowski Tymon Kielce, Jakubowski Tymon Kielce, Jałocha Bartłomiej Nieznanowice, Jałocha Daniel Nieznanowice, Jałocha Ania Włoszczowa, Jamioł Marcin Kielce, Jamrożek Karol Parcele, Jamrożek Wiktoria Kielce, Jamróz Kuba Włoszczowa, Jamróz Mateusz Włoszczowa, Janas Jakub Suchedniów, Janecki Wiktor Busko Zdrój, Janeczek Jakub Stanisławice, Janeczek Piotr Kielce, Janek Małgorzata Wierzbica, Janicki Karol Sandomierz, Janik Gabrysia Kielce, Janik Ola Wilków, Janik Ola Wilków, Janik Paweł Wilków, Janik Zuzanna Kielce, Januchta Jakub Kielce, Januchta Jakub Kielce, Januchta Natalia Kielce, Janus Dagmara Micigózd, Janus Hubert Micigózd, Janus Aleksandra Przełom, Jarcz Bartłomiej Kostki Duże, Jarecki Eryk Kielce, Jargiło Oliwia Stalowa Wola, Jarmołowicz Iwo Kielce, Jaromin Daniel Skarżysko, Jaromin Julia Skarżysko, Jaros Justyna Raczyce, Jaros Tomek Włoszczowice, Jarosz Brajan Tarnobrzeg, Jarosz Dawid Końskie, Jarosz Emil Końskie, Jarosz Piotr Drwalew, Jaroszek Kamila Nowy Korczyn, Jarząbek Żaneta Tumlin Wykień, Jarząbek Dominik Strawczynek, Jarząbek Patryk Janów, Jarzombek Adrian Tumlin Wykień, Jasińska Ola Radom, Jasiński Szymon Oksa, Jasińska Anna Kielce, Jasiński Czarek Kielce, Jasiński Damian Kielce, Jasiński Damian Kielce, Jasiński Damian Kielce, Jasiński Damian Kielce, Jasiński Damian Kielce, Jasiński Damian Kielce, Jasiński Damian Kielce, Jasiński Piotr Jędrzejów, Jasiński Piotr Jędrzejów, Jasiński Piotr Jędrzejów, Jasiński Piotr Jędrzejów, Jasiński Piotruś Jędrzejów, Jaśkowska Katarzyna Kostomłoty, Jaśkowska Weronika Kostomłoty, Jaworska Marcelina Lesica, Jaworski Igor Kielce, Jaworski Maciek Wodzisław, Jaworski Mateusz Kielce, Jaworski Mateusz Masłów, Jaworski-Kowalczyk Igor Skarżysko-Kamienna, Jedo Szymon Kielce, Jędrocha Wiktoria Kielce, Jędrzejewski Miłosz Zagnańsk, Jędrzejowska Weronika Gumienice Straszniów, Jemiołek Agnieszka Radom, Jewusiak Oscar Skarżysko-Kamienna, Jewusiak Patryk Skarżysko-Kamienna, Jewusiak Sandra Skarżysko-Kamienna, Jeżak Damian Kielce, Jończyk Julia Radom, Jończyk Karol Bilcza, Józefowski Konrad Wymysłów, Jurasz Wanessa Sadków, Jurczak Jakub Ludwinów, Jurzyński Patryk Kielce, Jurzyńska Natalia Kielce, Juszczyk Bartosz Kolonia, Juszczyk Justyna Kolonia, Juszczyk Weronika Nowa Huta, Juszczyk Wiktoria Busko Zdrój, Juszkiewicz Jakub Kielce, Juszkiewicz Maciej Kielce, Juszkiewicz Natalia Ostrów, Juszkiewicz Jędrzej Kielce, Kabala Karolinka Suchedniów, Kabala Karolinka Suchedniów, Kabala Karolinka Suchedniów, Kabala Karolinka Suchedniów, Kabala Karolinka Suchedniów, Kabala Karolinka Suchedniów, Kabala Karolinka Suchedniów, Kabala Karolinka Suchedniów, Kacki Hubert Leszcze, Kacki Jakub Leszcze, Kacprowicz Bartek Radom, Kaczmarczyk Andżelika Kielce, Kaczmarczyk Kamil Kielce, Kaczmarczyk Marcin Mnichów, Kaczmarska Anita Krasocin, Kaczmarska Klaudia Sokolniki, Kaczmarska Wiktoria Krasocin, Kaczmarski Maksym Przymiarki, Kaczmarzyk Jakub Kielce, Kaczor Adrian Radom, Kaleta Marta Kielce, Kaleta Mateusz Kielce, Kaleta Natalia Kielce, Kalita Cyprian Kielce, Kalkus Natalia Radom, Kalkus Oskar Radom, Kaluska Izabela Morawica, Kaluska Izabela Wola Morawicka, Kamińska Julia Kielce, Kamińska Zosia Skarżysko-Kamienna, Kamiński Adaś Skarżysko-Kamienna, Kangier Kamil Kostomłoty, Kangier Natalia Kostomłoty, Kangier Natalia Kostomłoty, Kania Angelika Skarżysko, Kania Mariusz Skarżysko, Kania Mariusz Skarżysko, Kania Mikołaj Pińczów, Kaniewska Klaudia Bliżyn, Kaniewska Karolina Zagnańsk, Kaniowski Kacper Miedziana Góra, Kapa Gabriel Pińczów, Kapińska Kinga Kielce, Kaprzyk Angelika Skarżysko-Kamienna, Kapurski Jakub Kielce, Kapusta Patrycja Tarnobrzeg, Karas Szymon Radom, Karas Weronika Radom, Karbarz Przemuś Stalowa Wola, Karkocha Monika Kielce, Karlińska Wiktoria Suków, Karpeta Tomasz Skarżysko-Kamienna, Karyś Dawid Ostrowiec Świętokrzyski, Karyś Kuba Kielce, Kasińska Kinga Ostrowiec, Kasiura Michał Kielce, Kasprzyk Szymon Kielce, Kasza Katarzyna Bogucice, Kasza Oliwia Uników, Kasztalewicz Konrad Kielce, Katny Wiktor Kielce, Kawalec Igor Stąporków, Kawecka Natalia Jakuszowice, Kawecki Krzyś Bławatków, Kawecki Seweryn Bławatków, Kawiorska Wiktoria Jędrzejów, Kawka Bartek Bogucice, Kawka Klaudia Bogucice, Kawka Natalia Czyżowice, Kawka Sandra Pińczów, Kędzierawski Paweł Kielce, Kędzierska Izabela Kielce, Kędzierska Julia Kielce, Kędzieska Angelika Cedzyna, Kępa Dominika Radom, Kielasinski Kuba Kielce, Kiełbasa Dominika Skowierzyn, Kiełbasa Łukasz Skowierzyn, Kiełbasa Patrycja Skowierzyn, Kielbik Cyprian Masłów, Kiełbasa Klaudia Kielce, Kiepas Wiktor Iłża, Kiepas Wiktor Iłża, Kij Mateusz Jędrzejów, Kiljan Mateusz Osowa, Kiljańska Patrycja Przytyk, Kinga Ciosk, Klak Kamilek Stary, Klap Norbert Rytwiany, Klech Ania Mniów, Klechowski Oskar Ostrowiec Świętokrzyski, Kleszowski Filip Chęciny, Klimczak Agata Wola, Klimczak Amelia Skarżysko-Kamienna, Klimczak Bartłomiej Suków, Klimczak Izabela Morawica, Klimczak Kacper Skarżysko-Kamienna, Klimczak Kacper Skarżysko-Kamienna, Klimczak Amelia Skarżysko-Kamienna, Klimek Kinga Kielce, Klimek Marcin Krajno, Klimek Weronika Kielce, Klocek Wiktoria Obrazów, Kloczkowska Paulina Skarżysko Kościelne, Kłoczkowska Paulina Skarżysko Kościelne, Klubińska Kamila Koprzywnica, Klubińska Karolina Koprzywnica, Klusek Karolina Ostrów, Kłokocki Jakub Sadowie, Kłosowska Kaja Staszów, Kłosowski Jakub Staszów, Knap Gabi Kielce, Knapik Agata Pińczów, Knapik Kamil Pińczów, Knez Dominik Borowa Góra, Knez Wojtek Klonów, Kobiec Adrianna Sokołów Dolny, Kobiec Dawid Tokarnia, Kobiec Konrad Kielce, Kobus Izabela Kielce, Kobyłecka Kamila Tumlin, Kochel Nataniel Kielce, Kocia Mateusz Skarżysko-Kamienna, Kocia Patrycja Skarżysko-Kamienna, Kocot Magdalena Kielce, Kocyk Bożena Kozienice, Kocyk Piotr Kozienice, Kojacz Julia Raczyce, Kolanowski Jakub Radom, Kolasa Kacper Radom, Kolasinski Hubert Radom, Kołda Katarzyna Belno, Kolińska Anna Zakrucze, Kolińska Jadzia Zakrucze, Kołodziejczyk Martynka Radoszyce, Kołodziejczyk Natalia Radom, Kołodziejska Daria Bodzentyn, Kołodziejski Adaś Bodzentyn, Kolus Kacper Kielce, Kolus Magdalena Ćmińsk, Kolus Marysia Pieradla, Kolus Żanetka Smyków, Kołkiewicz Weronika Chęciny, Kołkiewicz Zuzanna Chęciny, Kołodziej Daria Bodzentyn, Kołodziejczyk Antoś Strawczynek, Kołodziejczyk Dawid Strawczynek, Kołomański Jakub Masłów II, Kołomańska Magdalena Górno, Komorowski Wiktor Mójcza, Konczak Karolina Ostrowiec, Kondrak Krzysztof Kielce, Kondrak Łukasz Kielce, Konieczkowicz Jakub Kielce, Konieczny Paweł Bukowa, Konik Paweł Włoszczowa, Konik Piotr Włoszczowa, Kończak Ania Kielce, Kończak Igor Starachowice, Kopacz Igor Huta Nowa, Kopacz Izabela Skrzelczyce, Kopacz Małgorzata Kielce, Kopacz Mikołaj Czaplów, Kopacz Natalia Jasiów, Kopacz Patryk Skrzelczyce, Kopała Maksymilian Busko Zdrój, Kopan Izabela Skrzelczyce, Kopciara Mateusz Kielce, Kopciara Mateusz Kielce, Kopciara Mateusz Kielce, Kopciara Paweł Kuchary, Kopciewicz Martynka Pionki, Kopciewicz Martynka Pionki, Kopeć Adrjan Osowa, Kopeć Oliwier Radom, Kopeć Oliwier Radom, Kopeć Emilia Kielce, Kopeć Weronika Kielce, Koper Daniel Chęciny, Koper Daniel Chęciny, Koper Dominik Chęciny, Koper Dominik Chęciny, Korczak Kamil Wolica, Kordylas Dawid Tynica, Korpas Nikola Kielce, Korpus Łukasz Lipno, Koryciński Marcin Staszów, Korzystka Kamil Stalowa Wola, Kos Ernest Szczukowskie Górki, Kos Grzegorz Klimontów, Kos Zofia Nawodzice, Kosa Zuzanna Starachowice, Kosatka Kuba Kielce, Kosela Dawid Mikułowice, Kosiński Jaś Kielce, Kosiński Sławek Tarnawa Góra, Kosiński Mariusz Domaszowice, Kosmala Ola Słupia, Kosowicz Bartosz Kielce, Kosowicz Michał Kielce, Kosowicz Patrycja Kielce, Kostur Oliwia Kielce, Kot Maciej Polichno, Kot Maciej Polichno, Kot Piotr Kielce, Kotwica Michał Promnik, Kowalczk Joanna Górki Napękowskie, Kowalczyk Joanna Kielce, Kowalczyk Julia Wola Świdzińska, Kowalczyk Marta Radom, Kowalczyk Patrycja Lelitek, Kowalczyk Zuzanna Skorzeszyce, Kowalczyński Michał Kielce, Kowalczyński Michał Kielce, Kowalczyński Michał Kielce, Kowalik Julia Cukrówka, Kowalik Kornelia Cukrówka, Kowalska Julia Radom, Kowalska Sylwia Pińczów, Kowalska Wiktoria Starachowice, Kowalski Mateusz Pińczów, Kowalski Paweł Skarżysko-Kamienna, Kownacka Julita Staszów, Kownacki Piotr Staszów, Kozdra Dorota Zarzecze, Kozdra Hubert Stalowa Wola, Kozdra Łukasz Stalowa Wola, Kozera Oliwia Skarżysko-Kamienna, Koziar Czaruś Szydłowiec, Koziar Grzesio Szydłowiec, Kozieł Dagmara Nowiny, Kozieł Elżbieta Nowiny, Kozieł Mateusz Leśnica, Kozieł Kacperek Suków, Kozieł Julia Pawłów, Kozieł Łukasz Wąchock, Kozik Michał Sandomierz, Kozioł Daria Rykoszyn, Kozłowski Jakub Kielce, Kozłowska Weronika Kielce, Kozubek Aleksandra Kielce, Kozubek Bartosz Kielce, Kozubek Dominika Kielce, Kozubek Jakub Kielce, Kozubek Kamil Kielce, Kozubek Kamil Kielce, Kozubek Sebastian Sieraków, Kozubek Tomasz Kielce, Kraj Karolina Kielce, Krajcarz Jakub Kielce, Krajcarz Kamil Kielce, Krajewska Ania Nowiny, Krajewska Marta Kielce, Krajewska Natalka Bolechowice, Krajewski Bartek Bolechowice, Krajski Arkadiusz Kielce, Krakowiak Antoś Skarżysko-Kamienna, Krakowiak Jeremi Skarżysko-Kamienna, Krakowiak Sebastian Suchodolka, Krakówka Julia Staszów, Krakówka Nikola Staszów, Kraska Karolinka Kielce, Kraska Madzia Kielce, Kraska Oskar Niwy, Krasoń Julia Kępie Zaleszańskie, Krawczyk Jakub Radom, Krawczyk Patrycja Kielce, Krawiec Damianek Kielce, Krawiec Karolinka Kielce, Kreciszul Jaś Staszów, Krempa Filip Tarnobrzeg, Krencikij Paweł Losienek, Krężołek Bartosz Kielce, Krężołek Marcelina Tumlin Podgród, Krol Martynka Piekoszów, Krol Weronika Piekoszów, Krotkopad Dominika Włoszczowa, Krotkopad Dominika Włoszczowa, Krotosz Julia Pińczów, Krowicka Ola Rogalów, Królicki Oliwier Krasocin, Królicki Oliwier Krasocin, Królicki Oliwier Krasocin, Królicki Oliwier Krasocin, Królicki Oliwier Krasocin, Królik Kinga Kielce, Kruk Beata Radom, Kruk Michał Radom, Krupa Sandra Radom, Krupa Wojtek Klimontów, Krupiński Emil Kielce, Kryza Hanna Radom, Krzak Jakubek Małogoszcz, Krzemieniewski Bartosz Radom, Krzemińska Oliwia Kielce, Krzemińska Weronika Kielce, Krzemiński Damian Kielce, Krzych Natalia Chmielnik, Krzych Zuzia Chmielnik, Krzysiek Adam Wola Jachowa, Krzysiek Alicja Skorzeszyce, Krzysiek Dawid Wola Jachowa, Krzysiek Dominika Skorzeszyce, Krzysiek Kamil Wola Jachowa, Krzysiek Zuzanna Kielce, Krzyszkowska Julia Brzeziny, Krzyszkowska Ola Brzeziny, Krzysztofik Iwonka Kielce, Krzysztofik Julia Jędrzejów, Krzyżaniak Klaudia Końskie, Ksel Justyna Bolechowice, Ksel Justyna Bolechowice, Ksel Justyna Bolechowice, Ksel Natalia Bolechowice, Ksel Weronika Bolechowice, Książek Roksana Kielce, Kubicka Klaudia Zagnańsk, Kubicka Natalia Kielce, Kubicka Nikola Miedziana Góra, Kubicka Paulina Strawczyn, Kubicki Jakub, Kuc Dariusz Kielce, Kucharska Dagmara Chmielnik, Kucharska Kinga Kielce, Kucharska Kinga Kielce, Kucharska Ola Sokolniki, Kucharski Dawid Sokoliniki, Kucharski Marcel Pionki, Kuchta Adam Tokarnia, Kuchta Dawid Tokarnia, Kudla Wiktoria Skałka, Kudzia Marcel Jaworze, Kula Franciszek Kielce, Kula Franus Pińczów, Kula Łukasz Działoszyce, Kula Mariusz Suchowola, Kułaga Weronika Kije, Kulczykowski Adrian Kielce, Kulesza Maciej Kielce, Kuleta Bartosz Czerwony Most, Kuleta Emilia Czerwony Most, Kulicka Nikola Kielce, Kulicki Patryk Kielce, Kulik Ania Skarżysko-Kamienna, Kulinowski Bartłomiej Mietel, Kulinowski Bartłomiej Mietel, Kumór Anna Kielce, Kundera Krzysztof Masłów I, Kundera Michał Masłów I, Kunert Iga Starachowice, Kunert Iga Starachowice, Kur Bartuś Chęciny, Kur Piotruś Chęciny, Kur Mateuszek Chęciny, Kuraś Aleksandra Rytwiany, Kuraś Julia Tarnobrzeg, Kurczab Marta Książe Skroniów, Kurek Agata Kielce, Kurek Agatka Kielce, Kurek Aleksandra Ciągle, Kurek Marysia Zagnańsk, Kuropieska Michał Radom, Kurpiński Miłosz Kielce, Kurzawa Alicja Dąbrowica, Kusaj Hubert Rzeszówek, Kusaj Maciek Rzeszówek, Kusiej Jagoda Kielce, Kuśmira Michał Wilczyce, Kuśmirek Ola Brody, Kuta Agniesia Busko Zdrój, Kuziora Aleksandra Piskorowy Staw, Kuziora Kamil Piskorowy Staw, Kuziora Patrycja Piskorowy Staw, Kuźmiński Jan Radom, Kuźmiński-Szczęsny Jan Radom, Kwas Agatka Korzecko, Kwas Beatka Kielce, Kwas Beatka Kielce, Kwiatek Marta Bartoszowiny, Kwiatkowska Aleksandra Kielce, Kwiecień Gabriela Podgaje, Labędzki Michał Kielce, Lach Szymon Komórki, Lachowski Igor Kielce, Lakomiec Dominika Skarżysko-Kamienna, Lamczyk Patrycja Straszów, Laprus Kamilek Pińczów, Lasak Klaudia Oleśnica, Lasak Klaudia Włoszczowice, Lasota Natalia Jędrzejów, Lasota Sebastian Kielce, Lasota Wiktoria Kielce, Latawiec Julia Stalowa Wola, Latawiec Karolina Kielce, Latawiec Maja Stalowa Wola, Latawiec Wojtek Wólka Turebska, Lazarski Kamil Bizóręda, Lech Kacper Wiśniówka, Legawiec Dominik Busko Zdrój, Leksa Oliwia Skroniów, Lesiak Karolinka Kielce, Lesiak Paulina Czyżów, Lesiczka Cezary Bębnów, Lesisz Aleks Kielce, Lesisz Oskar Kielce, Leśniewska Basia Skroniów, Leśniewski Bartek Skroniów, Leszczyńska Aleksandra Janiszew, Leszczyńska Aleksandra Janiszew, Lewicka Julia Kielce, Lewicka Wiktoria Kielce, Libuda Daria Sadków, Libuda Karol Sadków, Lichosik Damian Oleszno, Ligęza Kuba Jędrzejów, Ligołowski Mateusz Błędów, Lipa Beata Trzeszków, Lipski Dominik Kielce, Lipski Dominik Kielce, Lisicka Patrycja Szewna, Lisińska Marta Staszów, Lisowska Ania Skarżysko-Kamienna, Lisowska Izabela Kucębów Dolny, Lisowska Zuzia Skarżysko-Kamienna, Lisowski Waldemar Skarżysko-Kamienna, Litovskiy Igor Kielce, Litwin Piotr Kielce, Lniany Jakub Kielce, Lniany Jakub Kielce, Lniany Jakub Kielce, Lniany Jakub Kielce, Lniany Jakub Kielce, Lniany Kamil Kielce, Łomiński Arkadiusz Morawica, Łubiniecki Marek Solec Zdrój, Ludew Eryk Skarżysko-Kamienna, Łukasik Klaudia Kielce, Łukasik Magdalena Strawczynek, Luściński Paweł Oleśnica, Luściński Piotr Oleśnica, Lutwin Maciej Morawica, Luźniak Mikolaj Chęciny, Lużynski Norbert Brzeziny, Łyczak Michał Kielce, Łapanowska Kinga Brzeziny, Łaskawiec Filip Kielce, Łaskawiec Filip Kielce, Łaskawiec Filip Kielce, Łaskawiec Julia Kielce, Łaskawiec Julia Kielce, Łaskawiec Julia Kielce, Łata Małgorzata Kielce, Łukasik Jakub Kielce, Łukasik Jakub Kielce, Łukasik Kamil Kielce, Łukasik Kamila Kielce, Łukasik Kuba Kielce, Maciąg Adrian Starachowice, Maciąg Ula Kielce, Macias Patryk Sichów Duży, Maciągowski Piotr Kielce, Maciejczyk Ola Końskie, Maciejewski Kacper Parzenice, Maciejski Michał Staszów, Maczni Damian Pińczów, Maczni Damian Pińczów, Macznik Konrad Pińczów, Madej Ania Kielce, Madziarz Anna Starachowice, Magala Iza Radlin, Magala Michał Kielce, Magala Ola Radlin, Maj Krystian Kielce, Maj Mikołaj Skorzeszyce, Maj Norbert Kielce, Maj Norbert Kielce, Maj Wojciech Szaniec, Maj Szczepan Kików, Majcher Nikola Busko Zdrój, Majcherczyk Dominika Kielce, Majchrzyk Zuzanna Jaworznia-Zagórze, Majerowicz Jakub Kielce, Majewski Bartosz Pierzchnica, Majka Klaudia Nowiny, Majka Mikołaj Tarnobrzeg, Majka Mikołaj Tarnobrzeg, Majkowska Iga Radom, Majkowska Małgorzata Radom, Majkowski Jakub Radom, Mąkosa Natalia Rajec Szlachecki, Malarczyk Agata Szewce, Malarczyk Wiktor Kielce, Malarska Ola Secemin, Malecki Kacper Tarnobrzeg, Malicka Angelika Włoszczowa, Malmon Julia Sołtyków, Malysa Marysia Radom, Małecki Kacper Tarnobrzeg, Małkowski Kacper Kielce, Mandzia Igor Radom, Mandzia Karolina Radom, Manka Karolina Górno Parcele, Manka Martyna Górno Parcele, Manturz Piotr Radom, Marc Jakub Ostrowiec Świętokrzyski, Marciniak Ania Dwikozy, Marcinkiewicz Magdalena Radom, Marcinkowska Julia Jędrzejów, Marciszewska Karolina Kielce, Marczewska Julia Koprzywnica, Marek Karolina Chmielów, Marek Martyna Chmielów, Mariańczyk Karolina Wólka, Markiewicz Magdalena Skarżysko-Kamienna, Markowski Łukasz Oleśnica, Markowski Marcin Klepie Górne, Markowski Marcin Oleśnica, Marszałek Jakub Łosień, Marszałek Kamil Łosień, Marszałek Jakub Łosień, Marszałek Marcin Kielce, Marzec Agatka Głazów, Marzec Krzysztof Kielce, Marzec Natalia Radom, Marzec Tomasz Kielce, Marzec Wojciech Kielce, Mastalerczk Dawid Tarnobrzeg, Mastalerczyk Kuba, Tarnobrzeg, Masternak Filip Skorzeszyce, Masternak Ola Kielce, Matla Dominika Szydłowiec, Matyga Wiktoria Zwoleń, Matyjasek Emilia Kielce, Matyjaśkiewicz Dawid Radom, Matyjaśkiewicz Jaś Radom, Matyjaśkiewicz Natalia Radom, Matysek Katarzyna Cedzyna, Matysiak Marcel Kunegundów, Maziarz Jakub Tarnobrzeg, Maziarz Jakub Tarnobrzeg, Maziarz Maciej Tarnobrzeg, Mazur Jakub Morawica, Mazur Nikola Ostrowiec Świętokrzyski, Mazur Oskar Skarżysko-Kamienna, Mazur Wiktoria Rudki, Mazur Wiktoria Stadnicka Wola, Mazurczak Kinga Komórki, Mazurek Julia Ostrowiec, Mazurkiewicz Anna Kielce, Meclyńska Wiktoria Skarżysko-Kamienna, Meliani Amir Tarnobrzeg, Mendak Damian Skarżysko-Kamienna, Meus Igor Kielce, Michalewski Radek Kielce, Michnowska Justyna Jędrzejów, Michta Kasia Suchedniów, Michta Wojciech Kielce, Miernik Agnieszka Skarżysko-Kamienna, Miernik Mikołaj Połaniec, Mierzwa Damian Mielec, Mierzwińska Katarzyna Jędrzejów, Mierzwiński Patryk Jędrzejów, Mierzwińska Natalka Jędrzejów, Mierzwiński Mateusz Jędrzejów, Migas Mariola Kielce, Miller Jakub Pińczów, Miodek Klaudia Kielce, Miśkiewicz Michał Staszów, Miśkiewicz Mikołaj Staszów, Mistachowicz Dominika Kielce, Miszczyk Adrian Morawica, Miszczyk Jakub Kielce, Miszczyk Kuba Wchadłów, Misztal Karolina Kielce, Misztal Mateusz Kielce, Misztal Piotr Kielce, Mizdrak Marcin Kielce, Mlodawski Bartłomiej Końskie, Młynarczyk Damian Kielce, Młynarczyk Mateusz Kielce, Mochocka Agatka Niwy, Mochocki Karol Wola Jachowa, Mochocki Maciej Niwy, Mogielska Julia Przyłogi, Mogielska Magdalena Przyłogi, Mojecki Maciek Kielce, Mola Krzysztof Zagnańsk, Mola Krzyś Kielce, Molenda Filip Słupia Jędrzejowska, Molenda Filip Słupia Jędrzejowska, Molenda Kamil Wojkowiec, Molendaul Kamil Kielce, Morchat Filip Dąbrowa Górnicza, Morchat Filip Dąbrowa Górnicza, Mortka Bartek Radom, Mortka Dawid Radom, Mortka Dawid Radom, Mortka Dawid Radom, Mortka Dorota Radom, Mortka Jakub Milejowice, Mortka Jakub Radom, Mortka Mateusz Radom, Mortka Mateusz Radom, Mortka Mateusz Radom, Mortka Monika Milejowice, Mortka Monika Radom, Mortka Ola Radom, Mortka Piotr Radom, Moryc Angelika Kielce, Moryc Angelika Kielce, Moryc Angelika Kielce, Mosiołek Jola Radom, Mosiołek Tomek Radom, Moskal Ania Masłów II, Moskal Dominik Cięgna, Moskal Hubert Cięgna, Motyczyńska Magda Wierzbica, Motyczyńska Oliwia Wierzbica, Możdzeń Bartosz Kliszów, Możdżyński Jakub Pińczów, Mrówczynski Wiktor Kielce, Mróz Malwina Cieśle, Mrozik Jakub Busko Zdrój, Mroziński Szymon Chycza, Mróz Kacper Jedrzejów, Mucha Klaudia Skarżysko-Kamienna, Mularczyk Michał Zagórze, Mularska Magdalena Brody, Murawska Klaudia Chęciny, Musiał Aleksandra Kielce, Musiał Dominika Radom, Musiał Julia Jędrzejów, Musiał Kamila Busko Zdrój, Musiał Maciej Jędrzejów, Musiał Mateusz Busko Zdrój, Musiał Paulina Kielce, Muszczak Jakub Kielce, Muszczak Ola Kielce, Muszyńska Weronika Końskie, Muszyński Patryk Małogoszcz, Muszyński Michał Zwoleń, Nagórski Kacper Radom, Natalia Nowacka Kielce, Nawara Marta Kielce, Nawrocka Wiktoria Klimontów, Nawrot Gerard Radom, Nawrot Jakub Jędrzejów, Nemś Karolina Jędrzejów, Nguyen Dawid Stalowa Wola, Nguyen Krystian Stalowa Wola, Nguyen Paulina Stalowa Wola, Nieckarz Małgorzata Podzagajnik, Niedziałek Tomek Wąchock, Niedziałkowska Wiktoria Radom, Niekra Karolina Kraśnik, Niemczyk Nikodem Zagórze, Nieradka Kuba Kielce, Nieradka Weronika Kępie Zaleszańskie, Niewiadomska Maja Radom, Niewiadomski Kuba Radom, Niezgoda Patrycja Janowice, Nieznanowska Paulina Kielce, Nikodem Marcin Ćmielów, Niziński Jakub Urzuty, Nocoń Klaudia Rosiejów, Nosek Bartuś Kielce, Nosek Kubuś Kielce, Nosek Nikola Kielce, Nowak Adrianka Wilanów, Nowak Antoni Kielce, Nowak Emilia Piekary Śląskie, Nowak Kacper Kielce, Nowak Karolina Winiary, Nowak Konrad Kielce, Nowak Mateusz Kielce, Nowak Monika Majdan Zbydniowski, Nowak Natalka Kielce, Nowak Natalka Kielce, Nowak Szymon Chmielnik, Nowak Wiktoria Wilanów, Nowak Wojtuś Kielce, Nowak Wojtuś Kielce, Nowak Wojtuś Kielce, Nowak Wojtuś Kielce, Nowak Wojtuś Kielce, Nowak Wojtuś Kielce, Nowak Zuzia Starachowice, Nowakowska Kinga Małogoszcz, Nowakowski Marcin Dąbrowa, Nowocień Paulina Ruszków, Nowotny Dawid Kielce, Nowotny Dawid Kielce, Obara Halina Skarżysko-Kam., Obara Mateusz Zagórze, Obara Piotr Łączna, Obarzanek Ola Kielce, Obirek Michałek Stalowa Wola, Obrębska Agnieszka Sobków, Okła Kamila Radkowice, Okła Paulinka Radkowice, Ola Borek Masłów, Olchawa Jan Brzeziny, Olchawa Krzysztof Kielce, Olchawa Laura Brzeziny, Olczyk Arkadiusz Świdno, Olejarski Karol Staszów, Oleksa Maja Kielce, Oleksa Maja Kielce, Oleksa Maja Kielce, Oleksa Maja Kielce, Oleksa, Maja Kielce, Oleksa, Maja Kielce, Oleksa, Maja Kielce, Oleksa, Maja Kielce, Oleksa, Maja Kielce, Oleś Karol Staszów, Olesiak Natalia Kielce, Olesińska Justynka Bliżyn, Olesiński Kamil Bliżyn, Olszak Patrycja Brzegi, Olszak Wojtuś Michałów, Olszakul Agatka Dojazd, Olszewska Paulina Morawica, Olszewski Maurycy Kielce, Olszewski Patryk Wolica, Olszewski Tomasz Kielce, Opara Wiktoria Robowice, Opolski Oliwier Mójcza, Oracz Mateusz Sosnowiec, Orczykowski Wiktor Mirów Stary, Orkisz Julia Nieprowice, Orkisz Michał Kielce, Orkisz Wiktor Kielce, Orlikowska Julia Włoszczowa, Orlińska Natalia Morawica, Orłowska Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski, Orzechowska Magdalena Strawczyn, Orzeł Agnieszka Końskie, Orzeł Aneta Końskie, Orzeł Cezary Końskie, Osman Sebastian Kielce, Osman Weronika Kielce, Osman Weronika Kielce, Ostrowska Aleksandra Daleszyce, Ostrowski Michał Tarnobrzeg, Ozga Klaudia Skorzeszyce, Pęczek Wiktoria Kielce, Pabian Dagmara Stopnica, Pabian Karolina Wola Morawicka, Pabis Maciej Kielce, Pabis Rafal Jaworznia, Pacholczyk Kinga Ćmińsk, Paczkowska Anna Łopuszno, Paczkowski Bartosz Łopuszno, Pajak Agata Psary Kąty, Pajak Bartuś Klonów, Pajak Julia Łączna, Pajak Karol Klonów, Pajak Wiktoria Klonów, Pająk Michał Skarżysko-Kamienna, Pająk Monika Skarżysko-Kamienna, Pajek Aleksandra Suchedniów, Pajek Izabela Suchedniów, Pajek Julia Suchedniów, Pajek Kamil Suchedniów, Pajek Maksym Suchedniów, Pakula Martyna Kielce, Palacz Darek Kielce, Palak Kacper Leszczyny, Paluch Dawid Stalowa Wola, Paluch Gabriela Chęciny, Paluch Hubert Stalowa Wola, Paluch Sara Stalowa Wola, Pałczyńska Zuzanna Białobrzegi, Pałczyńska Zuzanna Białobrzegi, Paniec Piotr Tarnobrzeg, Pankowska Ania Góry Moszyńskie, Pankowska Kasia Góry Moszyńskie, Pankowska Olga Radom, Pańtak Julka Kielce, Pańtak Ola Kielce, Papka Mikołaj Kielce, Parlak Dominik Miernów, Pasieka Szymon Oksa, Pasieka Szymon Oksa, Pasiowiec Laura, Pasternak Anna Kielce, Pasternak Dawid Kotlice, Pastuszka Karol Rzeczniówek, Pastuszko Filip Kielce, Pastuszko Patrycja Kielce, Patejuk Filip Zimna Woda, Paterek Karol Grębów, Pawełoszek Gabrysia Kielce, Pawełoszek Szymon Kielce, Pawlak Dominik Radom, Pawlak Tomasz Radom, Pawlik Milena Huta Nowa, Pawlik Nikola Huta Koszary, Pawlik Robert Kielce, Pedrycz Kasia Kielce, Pękowska Weronika Borowa Góra, Petelicka Kinga Bolmin, Pęczkowicz Karol Chęciny, Pękala Olga Łopuszno, Pękala Weronika Włoszczowa, Piasta Błażej Bieniedzice, Piątek Martyna Iłża, Piątek Karol Skarżysko-Kamienna, Picheta Natalia Kielce, Piechociak Filip Kielce, Piechurska Kasia Radom, Piechurska Madzia Radom, Piecyk Oskar Kielce, Pienczewska Nikoletta Grudziądz, Pierzak Daria Kielce, Pierzak Julia Kielce, Pierzchała Katarzyna Wojciechowice, Pięta Magdalena Oblęgór, Pięta Paweł Oblęgór, Pietras Patrycja Kielce, Pietrus Dorota Wolica, Pietrzyk Wiktor Jędrzejów, Pietrzyk Wiktoria Kielce, Pięta Agnieszka Furmany, Pięta Damian Oblęgór, Pięta Dorota Furmany, Pijarski Karol Skarżysko-Kamienna, Pilarz Dawid Jędrzejów, Pilawska Kinga Sędziszów, Pilichowska Tatiana Gruszczyn, Pindral Agnieszka Bieliny, Pindral Bartosz Kielce, Pióro Eryk Bęczków, Pióro Jakub Kielce, Piotrowicz Natalia Kielce, Piotrowicz Patrycja Kostomłoty, Piotrowicz Patrycja Miedziana Góra, Piotrowska Dominika Kowala, Piotrowska Patrycja Kowala, Piotrowski Maciej Tarnobrzeg, Piotrowski Mateusz Chęciny, Piotrowski Mateusz Chęciny, Piróg Klaudia Kielce, Piróg Anita Kielce, Pisarek Wiktor Zabłocie, Piskorz Krzysztof Zalesice, Piwowar Damian Kielce, Piwowar Kamil Kielce, Piwowarczyk Patrycja Niekrasów, Piwowarczyk Wiktoria Kielce, Płatek Kamila Ostrowiec Świętokrzyski, Plech Bartłomiej Ćmińsk Wyręba, Plech Hubert Ćmińsk Wyręba, Plech Kinga Mniów, Pleśniak Adaś Stalowa Wola, Pleśniak Adaś Stalowa Wola, Pleśniak Adaś Stalowa Wola, Pleśniak Adaś Stalowa Wola, Plewa Marta Górki, Plewa Natalia Suchedniów, Plewa Oskar Kielce, Plocha Weronika Busko Zdrój, Plotecki Mikołaj Kielce, Pluta Konrad Jędrzejów, Pluta Liwia Jędrzejów, Płachta Kubuś Busko Zdrój, Pobocha Olek Kielce, Podgajny Bartuś Kielce, Podsiadło Karol Chęciny, Podsiadlo Zuzia Łubnice, Podsiadło Dominika Staszów, Polak Mirosław Skroniów, Polczyk Patrycja Kluczyzna, Poletek Gabriela Donosy, Poniewierska Monika Stopnica, Poniewierska Magdalena Stopnica, Popczyk Jakub Dziórów, Popiel Adam Radom, Popławski Maciej Radom, Poros Milena Pińczów, Porzucek Aleksandra Kielce, Posłowski Bartłomiej Kielce, Post Oskar Kielce, Potocki Kasia Kielce, Potocki Kuba Kielce, Powroźnik Damian Kielce, Pozłótka Klara Kielce, Pozłótka Natalia Kielce, Pozłótka Weronika Kielce, Pracoń Krzyś Sędziszów, Prawda Małgosia Radom, Proboszcz Ola Miedziana Góra, Proczka Patryk Szydłowiec, Prokop Dawid Szczecno, Pruchnicki Mateusz Ruszkowice, Pruchnicki Miłosz Ruszkowice, Prus Julia Tarnobrzeg, Pryt Bartosz Ćmińsk, Pryt Dominka Gościeniec, Pryt Paweł Ćmińsk, Przygodzki Jakub Kielce, Ptak Nikola Łukowa, Ptak Kubuś Kielce, Ptak Piotruś Kielce, Ptasznik Krzysztof Jędrzejów, Ptaś Bartosz Busko Zdrój, Ptaś Daniel Busko Zdrój, Pudzianowska Zuzanna Przytyk, Puzio Kinga Stalowa Wola, Pyczek Darek Kielce, Pyczek Ola Kielce, Pyczek Ola Kielce, Pyczek Ola Kielce, Pyczek Ola Kielce, Pyczek Ola Kielce, Pyczek Ola Kielce, Pyczek Ola Kielce, Pyczek Patryk Bilcza, Pyrz Emilia Oleśnica, Pyrz Jagoda Oleśnica, Pysiak Patryk Piastów, Pysiak Wiktoria Piastów, Pyszczyńska Ania Kielce, Pyszczyńska Kamilka Kielce, Pyszyńska Julia Włoszczowa, Pyszyńska Natalia Włoszczowa, Pyziak Zuzia Radom, Rabiej Honoratka Kielce, Rabiej Julia Kielce, Racoń Krzyś Sędziszów, Raczyńska Sandra Nida, Raczyńska Weronika Staszów, Raczyńska Weronika Kielce, Raczyńska Weronika Kielce, Radecka Natalia Kielce, Radek Agnieszka Suchedniów, Radek Kasia Masłów II, Radek Michał Masłów II, Radek Patryk Radlin, Radek Sebastian Zakrzew, Radom Karina Włostów, Radosz Karolina Kielce, Ragan Kacper Busko Zdrój, Rajski Jakub Kowala, Rak Natalia Kielce, Rak Radosław Radków, Rakoczy Dariusz Kielce, Rakoczy Katarzyna Kielce, Rakoczy Magdalena Kielce, Rakoczy Paweł Kielce, Rakowska Karolina Starachowice, Ratusznik Michał Kielce, Raus Kacper Korczyn, Razurkiewicz Lusy Korczyn, Rębiś Aleksandra Nowiny, Reccia Katja Kielce, Reccia Olga Kielce, Rekul Hubert Kielce, Religa Paulinka Kielce, Rewera Natalka Sandomierz, Rębiś Paweł Kielce, Rękawek Ola Dębica, Rękawek Wojtek Dębica, Robaczkiewicz Ula Kielce, Robak Ewelina Piaseczna Górka, Robak Oliwia Jedle, Rodak Mateusz Busko Zdrój, Rodak Patrycja Kielce, Rogalska Patrycja Wesoła, Rogoż Julia Kielce, Rogoż Paweł Kielce, Rogóla Mateusz Kielce, Rogula Szymon Ruda Strawczyńska, Rojek Michał Kielce, Rojek Natalia Kielce, Rojek Piotr Kielce, Rok Tomik Kielce, Roliński Bartłomiej Wodzisław, Rożkiewicz Magdalena Brudzów, Rozmus Mateusz Tarnobrzeg, Rozmus Michał Tarnobrzeg, Różańska Ada Radom, Różycki Miłosz Kielce, Rubas Dominik Stalowa Wola, Rubas Marlena Stalowa Wola, Rucińska Gabriela Kielce, Rupniewski Igor Kielce, Rusinek Jasio Lipa, Rutka Julia Kielce, Rutka Julia Kielce, Rutkowska Kamila Bilcza, Rybak Izabela Bolmin, Rybak Patrycja Bolmin, Rychlik Adam Radom, Rychlik Krzysztof Radom, Rydzek Norbert Włoszczowa, Rykulska Natalia Kielce, Rykulska Natalia Kielce, Ryńska Barbara Jędrzejów, Ryńska Basia Jędrzejów, Ryńska Michalina Jędrzejów, Ryńska Michalinka Jędrzejów, Rysiewska Maja, Ryszewska Kinga Radom, Ryszewska Kinga Radom, Rzępała Klaudia Wiślica, Rzępała Krystian Wiślica, Rzępała Patryk Wiślica, Rzepecka Kasia Daleszyce, Rzepecki Mateusz Daleszyce, Rzeszut Natalia Stalowa Wola, Sabisz Natalia Tarnobrzeg, Sabisz Wiktoria Tarnobrzeg, Sadal Julia Jedlnia Letnisko, Sadej Jakub Stalowa Wola, Sadowski Sebastian Jędrzejów, Sadowski Sebastian Kielce, Sadza Wiktoria Gustawów, Sajda Damian Pokrzywianka, Sajda Marcin Jurkowice, Sajdłowski Dominik Busko Zdrój, Sajkiewicz Natalia Kielce, Saklawska Klaudia Kielce, Saladra Michał Krasocin, Saladra Piotr Krasocin, Salawa Wiktoria Sroczków, Salwa Karol Kielce, Salwa Magdalena Morawica, Salwa-Pyczek Monika Kielce, Sałaj Igor Kielce, Sałapski Bartuś Ostrowiec Św., Sapiechowska Olga Kielce, Sapielak Adam Sandomierz, Sapielak Joanna Sandomierz, Sarnat Maciek Kielce, Sasiela Marcin Pacanów, Sasiela Marcin, Sądecki Dawid Kielce, Sądej Dominika Stalowa Wola, Sędrowicz Paweł Gorzyczany, Sędrowicz Przemek Gorzyczany, Segda Magdalena Jarząbki, Segda Paulina Gnojno, Sendrowicz Damian Dwikozy, Sendrowicz Paweł Dwikozy, Sendrowicz Przemysław Dwikozy, Serek Kacper Mniów, Serek Karolina Mniów, Serek Krzysztof Mniów, Serwata Magdalena Raków, Serwata Weronika Raków, Seweryn Gabriela Kowalów Górny, Sędzielewska Alicja Busko Zdrój, Sęk Patrycja Kielce, Sęk Patrycja Kielce, Sęk Wiktoria Kielce, Sętkowski Dawid Pionki, Siadul Paweł Oblęgór, Siadul Karolina Strawczynek, Siadul Weronika Strawczynek, Siara Weronika Radom, Sidel Piotr Oblęgorek, Sieczka Piotr Kielce, Siedlarz Grzegorz Kielce, Siedlarz Jakub Kielce, Siedlarz Kamila Kielce, Siejka Kasia Kielce, Siekaj Dariusz Potok Wielki, Siekaj Kamil Potok Wielki, Siekaj Szymon Potok Wielki, Siembida Kuba Stalowa Wola, Sikora Ania Pińczów, Sikora Arkadiusz Kielce, Sikora Klaudia Kielce, Sikora Klaudia Kielce, Sikora Paweł Kielce, Sikora Paweł Kielce, Sikorska Ewa Iłża, Sikorski Hubert Iłża, Simber Adam Kielce, Simber Anna Kielce, Sinior Barbara Czermchowa, Siołek Paweł Stopnica, Siołek Robert Stopnica, Sitarz Kacper Kielce, Siuda Paweł Radom, Skalbmierski Bartek Jędrzejów, Skalska Milena Ludwinów, Skalski Robert Podchojny, Skałbania Adaś Staszów, Skarbek Bartosz Morawica, Skiba Kacper Brzeście, Skiba Michał Brzeście, Skiba Robert Kielce, Skoczek Kinga Włoszczowa, Skoczek Kinga Włoszczowa, Skoczylas Aleksandra Stary Ciepielów, Skoneczna Emilka Końskie, Skorek Ania Starachowice, Skorkiewicz Aleksandra Radom, Skorupa Dawid Czarkowy, Skowron Andrzej Bejsce, Skowron Dominika Kielce, Skowron Dominika Kielce, Skowron Filip Kielce, Skowron Kamil Kielce, Skowron Kamil Kielce, Skowronek Kamil Kielce, Skowronek Weronika Kielce, Skórska Dominika Oleśnica, Skórski Filip Oleśnica, Skrobacz Dominika Kielce, Skrobot Olga Jędrzejów, Skrzeczowska Agnieszka Kielce, Skrzeczowska Kamila Kielce, Skrzyniarz Daniel Bieliny, Skrzyniarz Karol Bieliny, Skrzyniarz Martyna Kielce, Skrzypczak Aleksandra Zakrzów, Skrzypek Bartosz Busko Zdrój, Skrzypek Natalia Busko Zdrój, Skrzypek Natalia Staszów, Sławińska Angela Piekoszów, Sliwa Adrian Oblęgór, Śliwa Kacper Oblęgór, Śliwa Piotr Oblęgór, Śliwa Sebastian Kielce, Słodkiewicz Adrian Tokarnia, Słoka Przemysław Sędziszów, Słoka Sebastian Sędziszów, Słoka Kamil Sędziszów, Słoka Łkasz Sędziszów, Słoka Magdalena Mieronice, Słoka Mateusz Mieronice, Słoma Weronika Gozna, Słoń Mateusz Miedziana Góra, Słowak Weronika Nowy Folwark, Ślusarczyk Vanessa Kolonia, Sławek Karol Łagów, Sławek Marcin Łagów, Smacki Jakub Osowa, Smalisz Klaudia Stalowa Wola, Smerdzyński Michał Sędziszów, Śmigielska Dominika Starachowice, Śmiglarska Ania Kielce, Śmiglarski Adrian Mójcza, Śmistek Ilona Książnice, Śmistek Urszula Książnice, Smolarz Natalia Kossowa, Smorenda Kacper Kielce, Smuga Karolek Kielce, Smula Jakub Busko Zdrój, Smula Mikołaj Busko Zdrój, Smyka Bartosz Końskie, Smyka Mateusz Końskie, Śnioch, Maja Morawica, Snoch Żanetka Micigózd, Snopek Aleksandra Kielce, Sobański Konrad Kielce, Sobański Konrad Kielce, Sobczyk Damian Suków Babie, Sobczyk Filip Suków Babie, Sobczyk Kamil Sandomierz, Sobczyk Karol Kielce, Sobczyk Magdalena Jędrzejów, Sobczyk Marta Sandomierz, Sobczyk Natalia Przezwody, Sobczyk Weronika Góry, Sobczyński Łukasz Kielce, Sobieraj Angelika Skorzeszyce, Sobieraj Anita Szydłowiec, Sobieraj Justyna Marianowice, Sobieraj Marcin Marianowice, Sobieraj Patrycja Skorzeszyce, Sobieraj Piotr Marianowice, Sobieraj Sebastian Marianowice, Sobisz Julia Tarnobrzeg, Soboń Tymoteusz Starachowice, Sobótka Marceli Skarżysko-Kamienna, Sobura Karol Piekoszów, Sobura Marcelina Brynica, Sobura Wiktoria Piekoszów, Socha Patrycja Kielce, Soczomski Maciej Sieraków, Soczomski Maciej Sieraków, Soja Dawid Raków, Soja Gabrysia Kielce, Soja Paweł Raków, Sokołowska Paulina Radom, Sokołowski Bartosz Bliżyn, Sokołowski Bartosz Bliżyn, Sokołowski Mateusz Kielce, Solarska Aleksandra Baranów Sandomierski, Solarski Tomasz Baranów Sandomierski, Soliński Olaf Wólka Kłucka, Soliński Wiktor Mniów, Solnica Daniel Kielce, Solnica Dominika Mójcza, Solnica Paulina Kielce, Solnica Wiktor Mójcza, Sołtys Ola Kielce, Sorn Bartek Końskie, Sorn Kuba Końskie, Sornat Kacper Lasek, Sornat Roksana Lasek, Sosiński Mateusz Skorocice, Sowa Mikołaj Kielce, Sowińska Zuzanna Książ Skroniów, Sowiński Damianek Kielce, Sowizral Magdalena Radom, Spurek Bartek Kielce, Spurek Kingusia Cieśle, Spurek Oliwia Cieśle, Spurek Patryk Cieśle, Sroka Magdalena Dąbrowa Górnicza, Sroka Michał Czarniecka Góra, Sroka Piotr Czarniecka Góra, Srokosz Mateusz Kielce, Stachowicz Klaudia Szczepanów, Stachura Adam Miedziana Góra, Stachura Jakub Miedziana Góra, Stachura Urszula Łopuszno, Stachurski Krzysio Włoszczowa, Stando Ola Mleczków, Stanicka Natalia Starachowice, Staniec Katarzyna Kielce, Staniec Magdalena Janaszów, Staniec Piotr Kielce, Staniewski Igor Skaryszew, Staniewski Igor Skaryszew, Staniszewski Jakub Skarżysko-Kamienna, Staniszewski Patryk Pomyków, Starczyńska Gabryjela Busko Zdrój, Staroniewska Kinga Kielce, Starzyk Karol Kielce, Starzyk Mateusz Kielce, Starzyk Weronika Kielce, Starzyńska Amelia Kielce, Starzyński Maciek Kielce, Staszałek Julia , Stawczyk Marta Koryciska, Stawecki Karol Kielce, Stawecki Wiktor Kielce, Stawiarski Bartosz Michałów, Stawiarski Jakub Michałów, Stawiarz Natalia Piotrkowice k/Chmielnika, Stawski Dawid Suchedniów, Stefańczyk Kinga Kuby Młyny, Stefańska Kasia Starachowice, Stefański Maciuś Goleniawy, Stefański Maciuś Goleniawy, Stelmach Mateusz Kielce, Stelmaszczyk Maciej Dobrzeszów, Stępczyk Gabriela Krotka, Stępczyk Klaudia Krotka, Stępień Łukasz Stąporków, Stępień Łukasz Stąporków, Stępien Maciuś Kielce, Stępien Michałek Kielce, Stępień Sylwia Stąporków, Stępień Sylwia Stąporków, Stępień Aleksandra Piekoszów, Stępień, Łukasz Stąporków, Stepień Łukasz Stąporków, Stępień Łukasz Stąporków, Stępień Sylwia Stąporków, Stępień Sylwia Stąporków, Stępień Sylwia Stąporków, Stępień Cezary Wierzbica, Stępień Dorota Kielce, Stępień Jakub Sitkówka Nowiny, Stępień Małgorzata Kielce, Stępień Kuba Skarżysko-Kamienna, Stępnik Kamil Chęciny, Stępnik Małgorzata Chęciny, Stokłosa Karina Rembieszyce, Stokowski Krystian Kielce, Stolarczyk Bartuś Chotów, Stramski Damian Busko Zdrój, Stroński Patryk Kielce, Strózik Patryk Welecz, Strózik Rafał Kielce, Struski Mateusz Kielce, Strychalska Paula Kielce, Strychalska Paula Kielce, Strycharska Aleksandra Staszów, Stryjecka Klaudia Ćmińsk Wyręba, Strząbała Aleksandra Kielce, Strząbała Alicja Kielce, Strząbała Joanna Leszczyny, Strząbała Klaudia Krajno Parcele, Strząbała Patrycja Krajno Parcele, Strzelecka Wiktoria Radom, Studzińska Izabela Stadnicka Wola, Styczeń Wiktoria Sandomierz, Styrcz Kamila Chmielnik, Suchojad Patryk Staszów, Sudoł Zosia Bukowa, Sulecki Maksymilian Kielce, Sułek Sebastian Pińczów, Sulich Joanna Stalowa Wola, Sulich Klaudia Stalowa Wola, Sulich Mateusz Stalowa Wola, Sulich Piotr Stalowa Wola, Suliga Andżelika Wola Wiśniowa, Suliga Dominik Wola Wiśniowa, Suliga Patryk Kielce, Supernat Wojciech Łopuszno, Suslo Mateusz Wilków, Susło Szymon Kielce, Swat Karolina Sadowice, Swat Paulina Sadowice, Swiat Kinga Kielce, Świątek Kuba Kielce, Świątek Łukasz Tuszów Narodowy, Świątek Maciej Tuszów Narodowy, Świątek Wiktoria Kielce, Światkowska Wioleta Wacyn, Świder Magdalena Raków, Świderska Oliwia Radom, Świercz Damian Radom, Świercz Dawid Radom, Świerczewska Agatka Jędrzejów, Świerczyński Wojtuś Magnuszew, Świerszcz Michał Wincentów, Świetlik Mateusz Suchedniów, Świstak Magdalena Sobiekurów, Świt Tomasz Kielce, Świtala Kasia Kielce, Sydon Tomek Kielce, Sygulska Ola Starachowice, Sygut Krzysztof Kielce, Sygut Krzysztof Kielce, Synowiec Jagoda Opoczno, Synowska Patrycja Błogoszów, Syska Jakub Kielce, Syska Zuzanna Kielce, Syta Filip Klonówek, Szafrańska Justyna Raków, Szałas Kamil Radom, Szałas Adaś Kielce, Szałos Wiola Kielce, Szałos Wiola Kielce, Szambor Anna Staszów, Szczepanek Błażej Kielce, Szczepanek Ilona Bilcza, Szczepanek Ula Bilcza, Szczepanik Kasia Pełczyska, Szczepańska Julia Kielce, Szczerba Gerard Starachowice, Szczęsna Wiktoria Radom, Szcześniak Ilona Mniów, Szcześniak Iwona Mniów, Szcześniak Weronika Skorzeszyce, Szczęsny Eryk Radom, Szefrańska Beata Raków, Szemraj Kamil Suków, Szewczyk Agnieszka Kielce, Szewczyk Kasia Kielce, Szlęzak Aron Wąchock, Szlęzak Monika Wąchock, Szmit Patryk Radom, Szostak Dawid Busko Zdrój, Szpadkowski Dominik Nadstawie, Szpak Krystian Tyniec Kolonia, Szproch Arek Wilanów, Szproch Mateusz Wilanów, Sztandera Natalia Zajączków, Sztuk Maria Stopnica, Sztykiel Martynka Starzyny, Szustak Bartek Radoszyce, Szustak Michał Radoszyce, Szustak Patrycja Radoszyce, Szustak Roksana Bukowa, Szwaja Szymon Lipsko, Szwajcowski Hubert Pińczów, Szwajcowski Mateusz Gacki, Szwed Karina Skarżysko-Kamienna, Szydło Natalia Kielce, Szydłosz Julia Bukowa, Szydłosz Maja Bukowa, Szydłosz Mikołaj Bukowa, Szymański Jakub Radom, Szymańska Ola Włoszczowice, Szymańska Weronika Warszawa - Wesoła, Szymański Wojciech Warszawa - Wesoła, Szymczyk Julia Chmielnik, Szymkiewicz Dominika Kielce, Szymkiewicz Gabrysia Skorków, Szymkiewicz Natalia Kielce, Szymkiewicz Nikola Kostomłoty II, Szymoniak Jakub Trzcianki, Szyszka Wiktoria Chmielnik, Szyszkowska Małgosia Staszów, Szyszkowski, Krzysztof Staszów, Ścisło Kamila Busko Zdrój, Ślęzak Karol Kielce, Śliwa Olaf Wierzbica, Śmigielski Mikołaj Krasocin, Świątek Agatka Skarżysko-Kamienna, Świątek Ania Skarżysko-Kamienna, Świątek Daria Dębowa Wola, Świątek Dominik Skarżysko-Kamienna, Świątek Mateusz Dębowa Wola, Świczeńska Joanna Wierzchowiska, Świercz Marcin Starachowice, Świerczewska Agata Jędrzejów, Świerczyński Kuba Złotniki, Telec Julia Nieklań Mały, Telec Julia Nieklań Mały, Telka Mikołaj Kielce, Telka Paulina Kielce, Terelak Jakub Zajączków, Terelak Kuba Szczukowice, Tetela Damian Kielce, Tkacz Jakub Zajączków, Tkacz Patryk Kielce, Tkaczewski Piotr Kielce, Tkaczewski Wiktor Kielce, Tobala Kamil Kielce, Tokarska Klaudia Radom, Tokarski Bartosz Ludwinów, Tomalski Szymon Staszów, Tomaszewski Alan Krasocin, Tomaszewski Kamil Królewiec, Tomczyk Agatka Wola Jachowa, Tomczyk Kacper Busko Zdrój, Tomczyk Kacper Busko Zdrój, Tomporowska Małgorzata Staszów, Tomporowski Karol Staszów, Tomporowski Sebastian Zoimnowoda, Tonderska Natalia Radom, Topor Artur Nowiny, Toporek Karol Rykoszyn, Tosnowiec Emanuela, Trela Aldona Tarnobrzeg, Trela Janusz Tarnobrzeg, Trela Marek Tarnobrzeg, Trelińska Magdalena Busko Zdrój, Trybek Iza Cieśle, Trybek Kasia Cieśle, Trybuch-Bernaciak Amelia Stalowa Wola, Trzciński Krystian Napęków, Trzciński Miłosz Napęków, Turek Aleksander Nowiny, Turek Karolina Lasków, Tusnio Ania Skróniów, Tutaj Amelia Danków, Tutaj Dawid Kielce, Tuz Bożena Wolica, Tuz Ola Wolica, Tyczyńska Iwona Pionki, Tyrała Katarzyna Raków, Uherik Oliwia Kielce, Ukasiewicz Amelia Prusy, Urban Julia Kielce, Urban Julia Kielce, Urysul Jakub Kielce, Wach Bartosz Busko Zdrój, Wachala Mateusz Potok Mały, Wachala Wojtek Potok Mały, Wakula Marysia Wierzbica, Walasik Balbina Radom, Walasik Grześ Radom, Walaszczyński Mateusz Radom, Walaszczyński Stasio Radom, Walczak Natalka Skorocice, Walczuk Karol Stąporków, Walczyk Daniel Ostrowiec Świętokrzyski, Walczyk Hubert Ostrowiec Świętokrzyski, Walczyński Dawid Jędrzejów, Waliszewski Kuba Ostrowiec Świętokrzyski, Warchol Julita Groszowice, Warchol Klaudia Groszowice, Warelis Marika Dębniak, Warelis Nikola Dębniak, Warmiak Antonina Radom, Warmiak Szymon Radom, Warmiak Tymoteusz Radom, Warych Mateusz Kielce, Warych Wiktor Kielce, Warych Wiktor Kielce, Warylak Zuzanna Bierwce, Warzecha Bartosz Bogucice, Warzecha Filip Bogucice, Warzecha Inez Kielce, Wasik Iga Skarżysko-Kamienna, Wasik Karol Górki Szczukowskie, Wasik Łukasz Wola Morawicka, Wasik Malwina Lipienice, Wasik Paulina Górki Szczukowskie, Wasik Klaudia Lipienice, Wasik Michał Lipienice, Wasowicz Kornel Promnik, Wasowicz Sylwia Promnik, Wawer Basia Kielce, Wawrzeńczyk Adam Niedźwiedź, Wawrzeniec Ewelinka Brzostków, Wcisło Wiktoria Busko Zdrój, Wdowiak Krzysztof Zapuście, Wdowka Alicja Pińczów, Węglarz Jakub Trześń, Węgrzyn Kuba Kielce, Wenus Julia Bilcza, Werpachowska Sara Kielce, Wesołowska Martyna Jędrzejów, Wesołowski Kamil Stalowa Wola, Wesołowska Wiktoria Raków, Węgrzyn Kamila Kielce, Wiącek Dominika Zborów, Wiącek Emilia Zborów, Wiącek Natalia Koprzywnica, Wicik Dominik Kielce, Wicik Dominik Kielce, Więcek Julia Mąchocice Kapitulne, Więcek Ola Kowala Mała, Więcek Ola Mąchocice Kapitulne, Wiech Michał Kielce, Wiech Michał Kielce, Wiecha Filip Szydłów, Wiecha Filip Szydłów, Wieczorek Alan Stalowa Wola, Wieczorek Aleksandra Kowala, Wieczorek Artur Kowala, Wieczorek Dawid Kowala, Wieczorek Kacper Kielce, Wieczorek Katarzyna Kielce, Wieczorek Weronika Staszów, Wieloch Patrycja Komorów, Wiercińska Martyna Radom, Wierzbicka Ola Kielce, Wierzbicka Zuzia Kielce, Wierzbińska Oliwia Kielce, Wierzbowska Zuzanna Jaworznia, Wiewiór Kinga Kielce, Wiktor Paweł Wola Kopcowa, Wiktor Piotr Wola Kopcowa, Wilczyńska Dominika Mniów, Wilk Anna Kielce, Wilk Bartek Pawłów, Wilk Martyna Pawłów, Wilk Patrycja Zwoleń, Wilk Paweł Kielce, Wilkoński Mateusz Skarżysko-Kamienna, Wilkoński Mateusz Skarżysko-Kamiennej, Wilkos Eryk Kielce, Winogrodzka Izabela Stalowa Wola, Winogrodzka Jagoda Stalowa Wola, Wira Patrycja Kielce, Wiśniewska Aleksandra Rzeszów, Wiśniewska Joanna Kielce, Wiśniewski Jakub Skorzów, Wiśniewski Kamil Kielce, Wiśniewska Angelika Nowiny, Witecki Wojtuś Kielce, Witeś Julia Kielce, Witkowski Igor Skarżysko-Kamienna, Witkowski Patryk Niestachów, Witkowski Patryk Porąbki, Wito Aleksandra Tarnobrzeg, Witusiński Patryk Skarżysko-Kamienna, Wlazły Agusia Zagnańsk, Wlewiński Maciej Kien, Wlewiński Mateusz Kien, Wlewiński Mateusz Kien, Włodarczyk Adrian Kielce, Włodarski Kacper Radom, Włoch Ala Kielce, Włostowski Jaś Sandomierz, Włostowski Maciek Sandomierz, Włoszczyński Henryk Końskie, Włoszczyński Józef Końskie, Wodecki Adaś Końskie, Wodecki Andrzej Końskie, Wojas Adrianek Kazimierza Wielka, Wojas Patrycja Kazimierza Wielka, Wojciechowska Karolina Pilchów, Wojciechowska Witktoria Raków, Wojciechowski Szymon Tarnobrzeg, Wójcik Jakub Kielce, Wójcik Julia Strawczyn, Wójcik Kacper Piekoszów, Wójcik Krystian Belno, Wójcik Lena Kielce, Wójcik Mateusz Piotrkowice, Wójcik Renata Piotrkowice, Wójcik Weronika Kielce, Wójcik Wiktor Jędrzejów, Wojda Łukasz Nowek, Wojda Piotr Bliżyn, Wojnowski Mateusz Drugnia Rządowa, Wojsa Angelika Chęciny, Wojsa Bartosz Kielce, Wojsa Wiktoria Chęciny, Wojtasik Karol Jędrzejów, Wojtasińska Martyna Staszów, Wojtasiński Kamila Staszów, Wolak Jakub Sandomierz, Wolak Maciej Sandomierz, Wolak Michał Sandomierz, Wolczyk Iga Mniów, Wolczyński Bartosz Modrzejowice, Wolczyński Jakub Modrzejowice, Woldańska Anna Włoszczowa, Woldańska Julia Łachów, Woldańska Julia Łachów, Wołoszyn Weronika Tarnobrzeg, Wołowiec Filip Kielce, Wołowiec Filip Stąporków, Wołowiec Filip Stąporków, Wołoszyn Wiktoria Stalowa Wola, Wołowiec Filip Stąporków, Wołowiec Filip Stąporków, Wołowiec Filip Stąporków, Worotyński Patryk Kielce, Wosztyl Ania Radom, Wotlińska Magdalena Kielce, Woźniak Jakub Kielce, Woźniak Kuba Strawczyn, Woźniak Magdalena Kielce, Woźniak Magdalena Kielce, Woźnicka Agata Stalowa Wola, Woźnicka Agata Stalowa Wola, Woźniczko Julita Tokarnia, Woźniczko Żaneta Tokarnia, Wójcik Brajan Radom, Wójcik Dominika Tarnobrzeg, Wójcik Grzegorz Tarnobrzeg, Wójcik Julia Strawczyn, Wójcik Mateusz Kielce, Wójcik Natalia Kielce, Wójcik Paulina Brody, Wójcik Przemek Pionki, Wójcik Wiktor Radom, Wójcik Zuzia Włoszczowa, Wójtowicz Julia Zagnańsk, Wróbel Mateusz Stopnica, Wróblewska Dominika Kurzelów, Wróblewski Andrzej Busko Zdrój, Wrona Julia Drożdżów, Wrześniewski Jakub Skaryszew, Wrześniewski Jakub Skaryszew, Wudarczyk Bruno Skarżysko-Kamienna, Wybacz Mikołaj Zarzecze, Wybacz Mikołaj Zarzecze, Wydro Aleksandra Tarnobrzeg, Wydro Arkadiusz Tarnobrzeg, Wykurz Joanna Zgórsko, Wypych Martyna Czarnca, Wypych Zbigniew Czarnca, Wyroślak Zosia Pionki, Wyrzycka Sandra Kielce, Wysocka Natalka Kielce, Wytrych Wiktoria Oleszno, Wzorek Daniel Kielce, Wzorek Wiktoria Bodzentyn, Zabawa Dawid Stalowa Wola, Zabłocka Natalia Połaniec, Zaborska Klaudia Gadka, Zacharski Przemek Końskie, Zadlo Kinga Chałupki, Zagadło Marta Suchedniów, Zagadło Ola Suchedniów, Zagajny Albert Kielce, Zagnińska Kasia Wincentów, Zagrodzka Wiktoria Kielce, Zając Wiktoria Rębów, Zajączkowski Miłosz Żurawica, Zając Albert Mójcza, Zając Paulina Mójcza, Zając Sylwia Mójcza, Zajecka Aleksandra Kostomłoty, Zajecka Wiktoria Promnik, Żak Adrian Niekłań Wielki, Żak Miłosz Kielce, Żak Zuzanna Samsonów, Zakul Bartek Nieklań Wielki, Zakul Klaudia Nieklań Wielki, Zakul Weronika Nieklań Wielki, Zaleski Alan Micigózd, Zalesny Dawid Kielce, Zapała Bartek Kielce, Zapała Jakub Przyjmo, Zapała Natalia Przyjmo, Zapała Wiktor Miedziana Góra, Zapała Wiktor Samsonów Piechotne, Zapart Dominik Wola Osowa, Zarębska Gabriela Starachowice, Zarębska Wiktoria Marzysz, Zarębski Jakub Starachowice, Zarębski Karol Marzysz, Zaręba Irmina Suchedniów, Zaręba Kamil Suchedniów, Zaręba Karolinka Kielce, Zarzycka Ola Kielce, Zarzycki Jakub Kielce, Zawada Maciuś Warszawa, Zawada Martusia Warszawa, Zawadzki Kacper Stanisławice, Zawisz Izabela Wyszyna Rudzka, Zawrzykraj Angelika Kielce, Zaźnicka Wiktoria Radom, Zaźnicki Patryk Radom, Zbróg Daniel Mniów, Zbróg Kacper Końskie, Zbróg Paulina Kielce, Zbróg Weronika Końskie, Zbyrad Dariusz Tarnobrzeg, Zbyrad Krzysztof Tarnobrzeg, Zbytek Patryk Kielce, Zdeb Aleksandra Kielce, Zdeb Klaudiusz Kielce, Zdonek Karolina Ostrowiec, Zdziebko Klaudia Oleśnica, Zdziebko Krystian Oleśnica, Żelazko Julia Staszów, Żelazna Patrycja Miedziana Góra, Zelis Małgorzata Kielce, Zemsta Konrad Daleszyce, Zesławski Jakub Kielce, Zgrzebnicka Magdalena Chmielnik, Zięba Jakub Skarżysko-Kamienna, Zięba Patrycja Złotniki, Zielińska Karolina Wólka Bałtowska, Zieliński Daniel Morawica, Zieliński Grześ Kielce, Zieliński Kamil Ostrowiec Świętokrzyski, Zieliński Paweł Zbydniów, Zielińska Paulina Włoszczowa, Zielonka Jakub Busko Zdrój, Ziętek Filip Stąporków, Ziętek Kamila Gulin, Ziętek Klaudia Gulin, Zięba Klaudia Kielce, Zięcik Miłosz Kielce, Ziomek Weronika Kielce, Ziopaja Natalia Kielce, Złobecka Marysia Radom, Złomek Kinga Podłazie, Żmuda Roksana Busko Zdrój, Znojek Gabrysia Kielce, Znojek Gabrysia Kielce, Żołądek Jarek Zagnańsk, Żołądek Mariusz Zagnańsk, Zołowicz Patryk Kielce, Żońca Natalia Zalezianka, Zółtak Natalia Solec Zdrój, Zuba Alusia Kielce, Zuba Alusia Kielce, Zuba Alusia Kielce, Zug Ewelina Włoszczowa, Zybała Maciej Pionki, Zych Julia Kielce, Zych Wiktoria Sandomierz, Zychowicz Marta Bieliny, Zychowicz Natalka Stalowa Wola, Zyczkowska Milena Chmielowice, Zygadlewicz Zuzanna Kielce, Żyła Mateusz Wymysłów, Żyła Aleksandra Zalesie, Żyła Weronika Zalesie, Żak Kacper Skarżysko-Kamienna, Żak Kinga Skarżysko-Kamienna, Żak Szymon Kielce, Żołądek Adam Kielce, Żur Dominik Pawłów, Żyła Weronika Raków.

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Hotele w Polsce z 30% zniżką. Rezerwuj teraz na Accorhotels.com!

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.