Mazur Karczew - Broń Radom 0:0 (Zobacz zdjęcia)

/SzS/
Piłkarze Broni Radom (białe stroje), w Karczewie skazywani byli na porażkę. W dobrym stylu radomianie zremisowali mecz. S. Szymczak
W meczu 18 kolejki trzeciej ligi Broń Radom zremisowała z Mazurem Karczew 0:0.
Mazur - Bron 0:0

Mazur Karczew - Broń Radom 0:0.

ZOBACZ ZAPIS RELACJI NA ŻYWO

Piłkarze Broni na inaugurację rundy wiosennej wygrali 2:0 w Grójcu z Mazowszem, w drugiej kolejce ulegli na własnym boisku 0:1 Włókniarzowi Konstantynów Łódzki. W sobotę Broń Radom zremisowała z Mazurem Karczew 0:0.

W pierwszej połowie Mazur niczym nie przewyższał radomskich piłkarzy. Wręcz przeciwnie to Broń była bliższa zdobycia gola. Najpierw w 7 min Wojciech Kupiec głową strzelał w bramkarza, a w 37 min Krzysztof Banaszkiewicz przegrał pojedynek sam na sam z golkiperem karczewian.

Po przerwie przewagę osiągnęli gospodarze, ale rozsądnie grająca defensywa Broni nie dopuściła do straty gola.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym"