Ostro na walnym zgromadzeniu członków spółdzielni Na Stoku

Dodano: 26 maja 2009, 16:15 Autor:

Wzajemne oskarżenia, krzyki, żądania, skargi - walne zgromadzenie przedstawicieli członków Spółdzielni Mieszkaniowej Na Stoku aż kipiało od emocji.
Tadeusz Staniszewski, wiceprezes do spraw technicznych w Spółdzielni Mieszkaniowej Na Stoku zapewniał, że ładny wygląd osiedla to dla zarządu sprawa bardzo ważna.

Tadeusz Staniszewski, wiceprezes do spraw technicznych w Spółdzielni Mieszkaniowej Na Stoku zapewniał, że ładny wygląd osiedla to dla zarządu sprawa bardzo ważna. (fot. Dawid Łukasik)

Większość z 49 delegatów, którzy przyszli na zebranie, nie chciało słuchać sprawozdań Zarządu i Rady Nadzorczej za rok 2008. Najdłuższym punktem spotkania okazała się dyskusja, podczas której nie zabrakło ostrych słów. Wiceprezesi Tadeusz Staniszewski i Mirosław Jaros, pod nieobecność prezesa Zdzisława Wojciechowskiego, który miesiąc temu przeszedł na emeryturę, cierpliwie odpowiadali na pytania zebranych. Mimo wszystko zarząd bez problemów otrzymał absolutorium.

Punktem kulminacyjnym była dyskusja, podczas której poruszono kwestię pomiaru ciepła. Mieszkańcy narzekali, że niektórzy nadmiernie oszczędzają ciepło, co automatycznie wychładza ściany i zmusza innych do zwiększenia ogrzewania. - Mamy dane, w których mieszkaniach kaloryfery są stale zakręcone. Rozważymy zamontowanie tam zaworów termostatycznych, uniemożliwiających całkowite zamknięcie ciepła - mówił Tadeusz Staniszewski, wiceprezes do spraw technicznych spółdzielni. Zapewnił także, że zarząd rozważy przyznanie bonifikaty osobom korzystającym z piecyków gazowo-elektrycznych. W tej chwili mieszkańcy płacą stałą stawkę za gaz.

Na zebraniu pojawił się radny Jacek Nowak, który pilotował sprawę remontu ulicy Orląt Lwowskich. Obiecał, że przy drodze pojawią się ekrany wyciszające hałas.
Delegaci zgłaszali też wnioski w sprawie ogrodzenia placów zabaw, budowy zatok parkingowych i remontu chodników. Zarząd obiecał ich rozważenie.

Czytaj więcej o:
  • Kielce
  • osiedle
  • spółdzielnia
  • walne zgromadzenie
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Oskarżony o zabójstwo były sołtys spod Buska uniewinniony

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 411.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.