Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Radom Artykuł

Prezes Jarosław Kaczyński w Radomiu

Dodano: 5 czerwca 2009, 17:00 Autor:

Prezes Jarosław Kaczyński w otoczeniu kandydatów do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. Od lewej Zbigniew Kuźmiuk, Adam Bielan i Krzysztof Sońta.

Prezes Jarosław Kaczyński w otoczeniu kandydatów do Parlamentu Europejskiego z listy Prawa i Sprawiedliwości. Od lewej Zbigniew Kuźmiuk, Adam Bielan i Krzysztof Sońta. (fot. Ł. Wójcik)

W Radomiu odbyła się dziś konwencja Prawa i Sprawiedliwości podsumowująca kampanię wyborczą do Parlamentu Europejskiego. Uczestniczył w niej prezes partii Jarosław Kaczyński.

Ostatnia przed ciszą wyborczą konwencja Prawa i Sprawiedliwości ściągnęła do Auli Politechniki Radomskiej kilkuset działaczy i sympatyków partii.

Jarosław Kaczyński przyjechał do Radomia, aby podsumować kampanię, a także wesprzeć kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do europarlamentu.

Przypomnijmy, z listy PiS do Parlamentu Europejskiego startuje troje Radomian - Zbigniew Kuźmiuk, Krzysztof Sońta i Magdalena Tusińska.

W swoim wystąpieniu Jarosław Kaczyński krytykował rząd Donalda Tuska - między innymi za zbyt słabą reakcję rządu na odezwę niemieckiej chadecji w sprawie wypędzeń a także za -jego zdaniem - fatalną dla polskiej wsi politykę rolną.

Czytaj więcej o:
  • kaczyński
  • radom
  • spotkanie
  • wizyta
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Jaką kawę najczęściej pijasz na mieście?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 149.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.