Jesteś tu: Strona główna Radomskie Artykuł

Szybki seks przy drodze? Dla nich to zwykła praca...

Dodano: 8 września 2009, 14:00 Autor:

Szybki seks przy drodze? Dla nich to zwykła praca...

(fot. Ł. Wójcik)

Są młode, czasem ładne i zawsze dostępne. Harują w dni powszednie, weekendy i święta. Wiesz gdzie stoją?

Odblaskowa mini, kusa bluzeczka z dekoltem, szpilki i ostry, niechlujny makijaż. Przechadzają się przy często uczęszczanych drogach i wabią wygłodniałych panów. Większość z nich to młode dziewczyny z państw byłego Związku Radzieckiego. Nazywają je grzybiarkami, jagodziankami, tirówkami czy też "darami lasu".

Najczęściej można je spotkać na trasie z Radomia do Szydłowca koło stacji benzynowej w Młodocinie, koło Kosowa, na trasie do Pionek, a ostatnio coraz rzadziej w Podzagajniku na trasie numer 12. Prawdziwy wysyp jest jednak w lesie w Budkach Skaryszewskich na trasie numer 9 w stronę Iłży.

Butelka wody za toaletę

Tam codziennie punktualnie o godzinie 10 rano pięć (lub mniej lub więcej zależy od dnia) pań zbiera się w jednym punkcie, gdzie opracowują strategię i rozchodzą się na swoje stanowiska przy dróżkach wjazdowych do lasu.

Reklamówki jednorazowe naciągnięte na przydrożne słupki służą jako stołki, choć niektóre panie wolą kucać w niekrępujących miniówkach, prezentując kierowcom swoje wdzięki. Teraz tylko uśmiech, butelka wody mineralnej, która zastępuje całodzienną toaletę i dzień pracy rozpoczęty.

Czy one lubią to robić

Gdyby ktoś posądził którąś z nich o nierząd, zawsze może powiedzieć, że złapała autostop, zakochała się od pierwszego wejrzenia w kierowcy, dała dowód miłości, a ona wsparł biedne dziewczę finansowo.

- Nigdy z żadną nie rozmawiałem, ale człowiek odruchowo zerka w ich stronę zza szyby – mówi czytelnik, który zgłosił nam tę sprawę. - Kilka razy byłem zaskoczony, bo niektóre to naprawdę ładne dziewczyny. Strasznie mi ich żal. Nie wiem czy na ulicę wyszły z braku pieniędzy czy po prostu dlatego, że lubią seks i mają z tego kasę?

Korzystają z okazji

Niektórzy uważają, że to praca jak każda inna, ale w wielu takie panie wzbudzają obrzydzenie. Jedno jest jednak pewne: do widoku "jagodzianek" przy drogach przyzwyczaili się już wszyscy. Skoro wciąż tam stoją, to znaczy, że znajdują się tacy, którzy korzystają z ich usług.

- Ostatnio nawet wyjątkowo uśmiechniętego rowerzystę wyjeżdżającego z lasu widziałem – mówi kierowca, który często jeździ trasą na Iłżę. – A pani wyszła za nim poprawiając miniówkę. Póki tacy będą, ten zawód nie zniknie.

Co o tym sądzicie?

Czytaj więcej o:
  • mapa
  • prostytutki
  • seks
  • tirówki
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy egzaminatorzy na prawo jazdy w Radomiu złośliwie utrudniają egzamin?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 360.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.