Oto najlepsi radni powiatu staszowskiego

Dodano: 6 listopada 2009, 0:05

Przedstawiamy pierwsza dziesiątkę najlepszych radnych powiatu staszowskiego.

1. Damian Sierant i Leszek Kopeć (tyle samo punktów), 3. Grzegorz Strzała, 4. Janusz Gil, 5. Romuald Garczewski, 6. Andrzej Kruzel, 7. Michał Skotnicki, 8. Zbigniew Opałka, 9. Wiesław Lasota, 10. Grzegorz Rajca.

Damian Sierant. Ma 59 lat. Mieszka w Staszowie. Z wykształcenia jest magistrem - inżynierem elektrykiem. Pracuje w wyuczonym zawodzie jako dyrektor Rejonu Dystrybucji Energii Polskiej Grupy Energetycznej w Staszowie. Jest miłośnikiem filatelistyki, interesuje się również boksem oraz piłką nożną. Niemal każdą wolną chwilę spędza na działce. Syn Damian jest studentem V roku na wydziale elektryki politechniki Częstochowskiej, natomiast córka Ewa jest studentką trzeciego roku farmacji na jednej z lubelskich uczelni wyższych. Jest członkiem rady społecznej Szpitala Powiatowego w Staszowie.

Leszek Kopeć. Ma 37 lat. Mieszka w Dobrej. Z wykształcenia jest ekonomistą. Pracuje w Urzędzie Miasta i Gminy w Staszowie jako podinspektor do spraw drogownictwa. Żona Barbara pracuje w Urzędzie Skarbowym w Staszowie. Syn Paweł ma 13 lat i jest uczniem pierwszej klasy w gimnazjum numer 2 w Staszowie. Córka Ola jest uczennicą klasy 2 w szkole podstawowej w Mostkach. Jego hobby to motoryzacja i sport. Dużo czasu pochłania nauka. W chwili obecnej kończy studium budowlane. Nie stroni od akcji społecznych, związanych głównie z miejscem, w którym mieszka. Angażuje się w projekt odnowy wsi Dobra.

Grzegorz Strzała. Ma 48 lata. Mieszka w Połańcu. Jest współwłaścicielem restauracji Winnica w Połańcu. Z wykształcenia jest magistrem, inżynierem budownictwa. Żona Alicja jest pielęgniarką. Synowie Mateusz i Bartosz są studentami krakowskich uczelni wyższych. Starszy z nich Mateusz studiuje gospodarkę przestrzenną, Bartosz jest studentem wydziału budowy maszyn i robotyki. Grzegorz Strzała interesuje się sportem i czynnie go uprawia. Stałym elementem są wizyty na basenie oraz mecze siatkówki w drużynie Old-boy. Poza sportowe zainteresowania to fantastyka. Jest współzałożycielem Stowarzyszenia Wspierania Aktywności Lokalnej Ziemi Połanieckiej.

Czytaj więcej o:
  • staszów
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Staszów: Oceniliśmy nasze władze

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 72.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.