Sklepy, autobusy i przychodnie w sylwestra i Nowy Rok

Dodano: 31 grudnia 2009, 19:30

Hipermarkety Tesco i E.Leclerc w sylwestra będą czynne do godziny 18, Galeria Echo i Pasaż Świętokrzyski będą otwarte do godziny 16. Hipermarket Real będzie czynny do godziny 18. Hurtownia Makro Cash&Carry w sylwestra będzie czynna od godziny 5 do 16. Sklepy sieci Biedronka i Lidl będą czynne do godziny 18.

W Nowy Rok wszystkie markety i hipermarkety będą zamknięte. W Galerii Echo będzie czynny jedynie Kinoplex od godziny 12. W sobotę, 2 stycznia, hipermarkety i markety będą otwarte tak, jak w dni robocze.

W sylwestra, 31 grudnia, sklepy sieci Społem będą pracowały zgodnie z wykazem. Od godziny 6 do 18 będą pracowały sklepy: numer 31 przy ulicy Dąbrowskiej 27, Hermes przy ulicy Sikorskiego 20a, numer 137 przy ulicy Zagórskiej 58, numer 180 przy ulicy Żeromskiego 44, numer 199 przy ulicy Sandomierskiej 154, numer 203 przy ulicy Pakosz 44, numer 230 przy ulicy Klonowej 17. Od godziny 6 do 19 będą pracowały sklepy: Lux przy ulicy Sowiej 1, numer 11 przy ulicy Seminaryjskiej 28a, numer 8 przy ulicy Szkolnej 36, Wojtek przy ulicy Konopnickiej 5. Od godziny 6 do 20 będą pracowały sklepy: numer 10, Zbyszko przy ulicy Starowapiennikowej 26, numer 51, Michał przy ulicy Zagórskiej 48, numer 91, Sezam przy ulicy Piekoszowskiej 37, Janek przy ulicy Warszawskiej 151, Turystyczny przy ulicy Sienkiewicza 55, Antek przy ulicy Kryształowej 4, Kacper przy ulicy Witosa 68. Od godziny 7 do 17 będzie czynny sklep numer 2 przy ulicy Zagnańskiej 49. Od godziny 7.30 do 12.30 będzie pracował sklep numer 4 przy ulicy Leonarda 6. Od godziny 7 do 20 będą pracować: sklep 200 przy ulicy Zagórskiej 62 i Dom Handlowy Tęcza (parter spożywczy) przy ulicy Sienkiewicza 44. Od godziny 10 do 18 będzie pracował sklep numer 74 przy ulicy Sandomierskiej 154. Dom Handlowy Bartek przy ulicy Czarnowskiej 7 w sylwestra będzie czynny do godziny 23.

KOMUNIKACJA

Autobusy miejskie w sylwestra będą kursowały według rozkładów jak w dni robocze. W Nowy Rok autobusy będą kursowały według rozkładów jazdy jak w dni świąteczne.

Minibusy będą kursowały jak w dni świąteczne, ale tylko wybrane linie.

Autobusy Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej będą kursowały w Nowy Rok i sylwestra w mocno ograniczonych liczbach.

MUZEA

Muzeum Narodowe, Muzeum Lat Szkolnych Stefana Żeromskiego, Muzeum Henryka Sienkiewicza w Oblęgorku oraz Muzeum Sztuki Współczesnej w Kielcach w sylwestra pracują tylko do godziny 14. W Nowy Rok placówki będą zamknięte, a w sobotę, 2 stycznia muzea i galerie będą otwarte według własnych grafików.

PRZYCHODNIE

Dyżur ambulatoryjny będą pełniły przychodnie przy ulicy Pocieszka i przy ulicy Wojska Polskiego w Kielcach.

POCZTA

W sylwestra urzędy pocztowe będą pracowały według dyżurów. Całodobowy dyżur w sylwestra będzie pełnił Urząd Pocztowy przy placu Niepodległości w Kielcach.

Czytaj więcej o:
  • autobus
  • poczta
  • przychodnia
  • sylwester
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 411.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.