Finał Konkursu Piosenki Angielskiej z recitalem Marka Bałaty

Dodano: 22 kwietnia 2010, 16:00 Autor:

Na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury w sobotnim finale dziesiątej edycji Konkursu Piosenki Angielskiej zaprezentuje się aż 46 młodych wykonawców.
Gwiazdą finału dziesiątej edycji Konkursu Piosenki Angielskiej, który to odbędzie się w sobotę (24 kwietnia) w Tarnobrzeskim Domu Kultury będzie Marek Bałata.

Gwiazdą finału dziesiątej edycji Konkursu Piosenki Angielskiej, który to odbędzie się w sobotę (24 kwietnia) w Tarnobrzeskim Domu Kultury będzie Marek Bałata. (fot. Internet/ruah.pl)

Soliści oraz zespołu, składające się z uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rozpoczną walkę o główne nagrody o godzinie 11. Każdy z wykonawców zaśpiewa po dwa utwory w języku angielskim. Wstęp na przesłuchania finałowe jest wolny.

Organizatorzy przygotowali również muzyczną niespodziankę dla miłośników muzyki jazzowej. Gwiazdą wieczoru będzie Marek Bałata. Mini recital wykonawcy rozpocznie się o godzinie 18. Marek Bałata specjalizuje się w improwizacjach scatem, tworząc instrumentalne brzmienia od tenora do falsetowego sopranu. Wykonuje głównie swoje oryginalne kompozycje, ale także i utwory Agnieszki Osieckiej oraz Wojciecha Młynarskiego. Recital gwiazdy wieczoru jest biletowany. Sprzedaż wejściówek w cenie 15 złotych prowadzona będzie tylko w dniu koncertu.

Po występie gwiazdy wieczoru na scenie zaprezentują się laureaci Konkursu Piosenki Angielskiej, którym organizatorzy wręczą nagrody. Wstęp na tą część koncertu jest wolny.

Organizatorami konkursu są: Tarnobrzeski Dom Kultury, Szkoła Języków Obcych "Word” oraz "Play” – Nauka Języków Obcych. Współorganizatorami konkursu są: Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu,  Miejski Dom Kultury Radymnie i Spółdzielczy Dom Kultury w Stalowej Woli.

Czytaj więcej o:
  • koncert
  • piosenka
  • Tarnobrzeg
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Kto jest najlepszym radnym w gminie Grębów [koniec]

wyniki głosowania
Liczba głosów: 169.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.