Serwis jest częścią portalu echodnia.eu

Twoje miasto

Jedzenie i zabawa » Jedzenie i zabawa - Artykuły - Kluby, puby i dyskoteki

dodano: 20 maja 2010, 11:35

tagi:imprezaKielcekluburodziny

W klimacie lat 20-tych w UltraViolecie

/MP/

W ostatni weekend kielecki UltraViolet Exclusive Club świętuje swoje drugie urodziny

W sobotę w klubie wystąpi Sticky Fingers

W sobotę w klubie wystąpi Sticky Fingers

- Dwa lata temu nikt się nie spodziewał, że klub stanie się miejscem największych i najlepszych imprez, niepowtarzalnych całonocnych zabaw z tysiącem zadowolonych klientów i obsługom na najwyższym poziomie - mówi Karol Majewski, menadżer UltraVioletu.

W piątek goście bawili się w klimacie lat 20. - Dzięki przygotowanym wizualizacjom klubowicze przypomnieli sobie charakterystyczne uderzenia obcasów mistrza stepowania Freda Astaire czy kankana z najsłynniejszego kabaretu Moulin Rouge – mówi menadżer lokalu. W czasie zabawy goście próbowali swoich sił w grach hazardowych i tym samym poczuli dreszcz emocji ryzykownych decyzji podejmowanych w królestwie mafii.

Kulminacją urodzinowej zabawy były atrakcje przygotowane na sobotni wieczór. Gości przywitał zupełnie inny wystrój lokalu

– UltraViolet był przystrojony rekwizytami i planszami z czasów prohibicji. Kobiety miały sznury piór i papierosy na patyku, a panowie zaskoczyli eleganckimi szelkami, czarnymi kapeluszami i cienkim wąsikiem - wymienia Karol Majewski.

Na scenie klubu wystąpiła grupa Sticky Fingers. Muzycy pochodzą z Warszawy i są znani ze względu na brawurowe koncerty oraz fenomenalne wykonanie polskich i światowych przebojów rockowych. – Wśród zespołów grających covery na żywo trudno znaleźć im równych - zapewnia Majewski.

W czasie urodzin oczywiście nie mogło zabraknąć tradycyjnego tortu – Urodzinowy tort został pokrojony o północy, wystrzeliły też korki szampana - mówi menadżer lokalu.

Przeczytaj więcej

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Polecane

katalog najlepszych lokali

Zobacz na głównej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015