Burze na meczach w Rudzie i Tczowie

/sid/
Poznaj wyniki niedzielnych spotkań klasy A, grupy 1.

Gwałtowne burze, które przeszły wczoraj nad regionem spowodowały przerwanie kilku spotkań. Najgroźniej było w Rudzie Wielkiej, gdzie miejscowy LUKS podejmował Gryf Policzna.

Ze względu na intensywne wyładowania, mecz w drugiej połowie, został przerwany na około 20 minut. Sytuacja była poważna, bowiem od uderzenia pioruna zapaliła się znajdująca się w pobliżu boiska stodoła.

Przerwany został również mecz wicelidera Gracji Tczów z liderem, Zawiszą Sienno. Przerwa nie wybiła z uderzenia Zawiszy. Podopieczni Krzysztofa Sieczki wygrali 8:2 i są bardzo bliscy awansu.

Gracja Tczów - Zawisza Sienno 2:8 (0:4), Stypiński 65 z karnego, Ł. Osiński 80 - Sobkiewicz 60, 62, 85, Cieśla 24, Pucułek 29, Strąk 39, Chadała 77.

Gryfia Mirów - Szydłowianka II Szydłowiec 5:0 (2:0), Wiśnios 30, 55, 80, K. Minda 75, Włodarczyk 16

Iłżanka Kazanów - Wisła Solec 6:0 (4:0), K. Dypa 43, 50, Gleguła 2, Dębski 42, Bachanek 45, Korczak 75.

Centrum Max-Med Radom - Megawat Świerże Górne 4:0 (1:0), K. Koszałka 16, 33, Senderowski 79, Paliwoda 83.

LUKS Ruda Wielka - Gryf Policzna 1:6 (1:1), Karasiński 13, Zięba 62, 75, Kowalkowski 70, Rogala 80, Zieliński 82 dla Gryfu.

KP Stanisławice - KS Jastrząb 2:1 (1:1), Marchewka 37, B. Staszewski 84 - Guz 17.

KS Chomentów - Iskra Hydrostar Janów 2:1 (1:0), Wroński 30, Marchewka 60 z karnego - Górnik 70.

WKS Zajezierze - Wisła Chotcza 4:0 (2:0), Witkowski 25 z karnego, Nachyła 45, Świtka 70, Siek 90.