Monika z Grójca zginęła w Kołobrzegu. Poszukiwany tajemniczy świadek. Czy widział mordercę? (drastyczne zdjęcia)

Dodano: 27 lipca 2010, 16:00 Autor:

Najnowsze fakty w sprawie brutalnego zabójstwa mieszkanki naszego regionu.
Prowadzący sprawę apelują do tego mężczyzny lub osób, które go rozpoznają i mogą wskazać jego tożsamość i miejsce pobytu o pilny kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu ul. Kilińskiego 20, tel. 94 – 35-33-511, 94 – 35-33-512 lub 997, 112.

Portrety pamięciowe świadka Prowadzący sprawę apelują do tego mężczyzny lub osób, które go rozpoznają i mogą wskazać jego tożsamość i miejsce pobytu o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu ul. Kilińskiego 20, tel. 94 – 35-33-511, 94 – 35-33-512 lub 997, 112.

We wtorek po południu pomorska policja poinformowała, że sporządzono portret pamięciowy mężczyzny, który mógł być świadkiem brutalnego morderstwa 34-letniej mieszkanki Grójca.

- Prowadzący sprawę apelują do niego lub osób, które go rozpoznają i mogą wskazać jego tożsamość i miejsce pobytu o pilny kontakt z komendą policji w Kołobrzegu - proszą śledczy.

Jak wyglądał tajemniczy świadek?

Rysopis mężczyzny, którego portret jest załączony do komunikatu policji:

wiek: około 30 – 35 lat,

wzrost: ok. 1,75 cm,

budowa ciała: krępa ,

włosy: ciemnoblond bardzo krótkie,

ubrany: koszula typu t-shirt koloru błękitnego z szarym emblematem (kleksem) z przodu, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego ( z długimi nogawkami obstrzępionymi z tyłu, najprawdopodobniej lewa nogawka miała od dołu około 10-centymetrowe rozdarcie), buty sportowe koloru białego.

Uwaga! Mężczyzna miał na szyi charakterystyczny łańcuch koloru żółtego o grubym splocie, dość krótki i przylegający do szyi.

Monika z Grójca zginęła w Kołobrzegu. Poszukiwany tajemniczy świadek. Czy widział mordercę? (drastyczne zdjęcia)

WYSZŁA I NIE WRÓCIŁA

34-letnia Monika z Grójca została brutalnie zamordowana w ostatni weekend w Kołobrzegu. Przyjechała tam z mężem i znajomymi na święto fanów muzyki elektronicznej, czyli Sunrise Festival 2010.

Cała grupa wybrała się na festiwal w ostatni piątek. Wszyscy dobrze się bawili i nic nie zapowiadało tragedii. W sobotę, około godziny 3 nad ranem, kobieta poczuła się źle i opuściła teren festiwalu. Mąż i znajomi zostali. To był ostatni raz, kiedy widzieli ją żywą.

ZNALAZŁ JĄ MĄŻ

W końcu mężczyzna, zaniepokojony brakiem wiadomości od niej, zawiadomił policję. Zaczęło się przeszukiwanie okolicy, gdzie odbywał się festiwal. Nad ranem to właśnie on znalazł swoją żonę martwą. Jej ciało leżało w rowie melioracyjnym niedaleko ulicy Kupieckiej, niecałe tysiąc metrów od amfiteatru, gdzie był festiwal.

Policja na razie nie ma podejrzanych, ani tym bardziej zatrzymanych.

Więcej o tej bulwersującej sprawie w środę w "Echu Dnia"

Czytaj więcej o:
  • Grójec
  • kobieta
  • Kołobrzeg
  • morderstwo
  • policja
  • SunriseFestival
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.