Jesteś tu: Strona główna Podkarpackie Artykuł

Po tytuł Miss Plaża Tarnobrzeg sięgnęła… stalowowolanka (zdjęcia)

Dodano: 2 sierpnia 2010, 19:15 Autor:

Tam gdzie słońce, tam i piękne kobiety. Przekonał się o tym każdy, kto wypoczywał w niedzielę nad tarnobrzeskim kąpieliskiem. W czasie Podkarpackiej Biesiady z Polskim Radiem Rzeszów poznaliśmy pierwszą miss w krótkiej historii Zalewu Machowskiego.
Najpiękniejsze na tarnobrzeskiej plaży. Od lewej I Vicemiss Plaża Tarnobrzeg - Agnieszka Bielecka z Tarnobrzega, Miss Plaża Tarnobrzeg - Aleksandra Mierzwa ze Stalowej Woli, II Vicemiss Plaża Tarnobrzeg - Karolina Pyszczek z Wrocławia.

Najpiękniejsze na tarnobrzeskiej plaży. Od lewej I Vicemiss Plaża Tarnobrzeg - Agnieszka Bielecka z Tarnobrzega, Miss Plaża Tarnobrzeg - Aleksandra Mierzwa ze Stalowej Woli, II Vicemiss Plaża Tarnobrzeg - Karolina Pyszczek z Wrocławia. (fot. Fot. M. Radzimowski)

Choć plaża nad kąpieliskiem była tego dnia wypełniona setkami atrakcyjnych pań w skąpych strojach i z piękną opalenizną, do walki o tytuł Miss Plaża Tarnobrzeg zdecydowało się stanąć zaledwie sześć urokliwych panien. W gronie odważnych były dwie tarnobrzeżanki, dwie reprezentantki Stalowej Woli, kandydatka z Nowej Dęby oraz… wrocławianka.

Brylujący na scenie prezenterzy Radia Rzeszów zarzucili kandydatki pierwszą serią pytań związanych z dniami tygodnia, z którymi każda z dziewczyn poradziła sobie bez problemu. Podobnie zresztą jak z zadaniem, gdzie liczyły się umiejętności skakania na skakance.

STRACIŁA CNOTĘ

Kolejne zadanie nie było już takie łatwe, a kandydatki do tytułu musiały się wykazać wiedza z języka polskiego, historii, geografii, matematyki i innych przedmiotów. Jedna z panien bez problemu odgadła, że chemiczny wzór C2H5OH to alkohol etylowy, inna z kolei wiedziała, że 2 + 2 x 2 = 6.

W kolejnej odsłonie dziewczęta musiały wykazać się umiejętnościami wokalnymi i zaśpiewać przed publicznością ulubiona piosenkę. Wszystkie poradziły sobie z zadaniem bez większego problemu, a licznie zgromadzona publiczność szczególnie owacyjnie przyjęła prezentację Anita Pogody - 17-latki z Nowej Dęby, która patrząc na swojego chłopaka stojącego przy scenie, zaśpiewała "Straciłam cnotę, bo co - bo sama tego chciałam…”.

POWITAŁY WŁADKA

- A teraz każda z kandydatek wyobrazi sobie, że jest mężatka i mąż ma na imię Władek. Władek właśnie wraca o godzinie trzeciej w nocy z pracy, w stanie wskazującym - jeden z prezenterów Radia Rzeszów tłumaczył, na czym będzie polegało kolejne zadanie.

A zadanie polegało na "powitaniu” Władka wrzaskiem do mikrofonu tak, żeby było słychać na drugim krańcu Zalewu Machowskiego. Kolejne panie wrzeszczały ile sił w płucach, a najwięcej czadu dała 17-letnia Karolina Pyszczek z Wrocławia.

Po prezentacjach przyszedł czas na werdykt jury. Tytuł Miss Plaża Tarnobrzeg zdobyła… stalowowolanka, 20-letnia Aleksandra Mierzwa, I Vicemiss Plaża Tarnobrzeg została 24-letnia Agnieszka Bielecka z Tarnobrzega, ostatni z tytułów - II Vicemiss Plaża Tarnobrzeg przypadł 17-letniej Karolinie Pyszczek z Wrocławia.

Na miss czekał diadem, na wszystkie panie zestawy kosmetyków oraz upominki od gazety codziennej "Nowiny”, patrona medialnego letniej imprezy Radia Rzeszów.

O tytuł Miss Plaża Tarnobrzeg 2010 nad Zalewem Machowskim walczyły: 17-letnia Anita Pogoda (Nowa Dęba), 16-letnia Angelika Skotnicka (Tarnobrzeg), 17-letnia Karolina Pyszczek (Wrocław), 20-letnia Aleksandra Mierzwa (Stalowa Wola), 24-letnia Agnieszka Bielecka (Tarnobrzeg), 19-letnia Katarzyna Koryga (Stalowa Wola).

Czytaj więcej o:
  • miss
  • stalowa wola
  • tarnobrzeg
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy Polacy są pracowitym narododem?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 272.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.