Makabryczny wypadek w Łagowie. Nie żyją trzy osoby. Dwie z nich spłonęły w samochodzie (nowe fakty, zdjęcia)

Dodano: 9 sierpnia 2010, 7:12 Autor:

Makabryczny wypadek w Łagowie. Nie żyją trzy osoby. Dwie z nich spłonęły w samochodzie (nowe fakty, zdjęcia)

(fot. fot. Aleksander Piekarski)

Trzy osoby zginęły w poniedziałek przed godziną 6 rano w Łagowie. Pod jadącego drogą numer 74 tira wjechał samochód osobowy, którego kierowca nie potraktował poważnie znaku stop jadąc od strony Nowej Słupi. Wiadomo już ,że zginął mężczyzna - kierowca osóbówki i dwie kobiety. Prawdopodobnie wszyscy mieszkali w Warszawie.

Renault, który wjechał na główną drogę na trasie Kielce-Rzeszów po zderzeniu z ciężarówką stanął w płomieniach. Prowadzący tira próbował uniknąć zderzenia zjeżdżając maksymalnie na prawo, ale ten manewr, który zakończył się dla niego w rowie przy zakładzie kamieniarskim nie przyniósł oczekiwanego rezultatu. Osobowy samochód został odrzucony na trawnik przy betonowym ogrodzeniu zakładu.

-Gdy udało mi się wydostać z kabiny próbowałem ratować ludzi z płonącego już auta- opowiadał nam później kierowca ciężarówki z pobliskiego Napękowa pokazując poparzoną rękę. -Z przedniego siedzenia wydobyłem pasażerkę, którą odciągnąłem kilka metrów od ognia. Wróciłem po kierowcę, ale płomienie nie pozwoliły uwolnić go z zapiętych pasów bezpieczeństwa. Trzeciej osoby na tylnym siedzeniu nie było widać. Jeszcze nie mogę się otrząsnąć po tym, co przeżyłem. Nikt mi nie pomógł. Samochody przejeżdżały jeden po drugim i żaden się nie zatrzymał, a ich kierowcy musieli widzieć, co się dzieje. To potworna znieczulica, może chociaż jedną osobę udałoby się uratować.

Rano kieleccy policjanci nic nie wiedzieli o ofiarach wypadku. Po numerach rejestracyjnych renaulta ustalili, że samochód ma współwłaścicieli z Krakowa i Warszawy. Około 14 było już ,że w aucie śmierć spotkała mężczyznę i dwie kobiety. Prawdopodobnie wszyscy byli z Warszawy.

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • wypadek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Ponad 200 zawodników na starcie mtbcrossmaraton

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Ile cukru spożywasz w miesiącu?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 172.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.