Piłkarze "Stalówki" wygrywają w Sokółce do przerwy!

/ARKA/
Kamil Gęśla (z piłką) zdobył jednego z goli dla Stali Stalowa Wola do przerwy w wyjazdowym meczu z Sokołem Sokółka. Fot. Krzysztof Kapica
Drugoligowcy ze Stalowej Woli w zaległym spotkaniu z Sokołem prowadzą na wyjeździe 2:0, po bramkach Kamila Gęśli i Michała Kachniarza.

Gęśla wpisał się na listę strzelców w 23 minucie, celnie główkując. A Kachniarz podwyższył wynik, pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości w 34 minucie.

Zespoły zaczęły mecz w składach:
Stal: Dydo - Demusiak, Kusiak, Drozd, Radawiec, Kachniarz, Gęśla, Horajecki, Getinger, Witek, Piątkowski.
Sokół: Trochim - Jóźwiak, Naliwajko, Tracz, Mościński, Zalewski, Wojtkielewicz, Andrzejewski, Dutkiewicz, Toczydłowski, Gołębiewski.