Serwis jest częścią portalu portal regionalny

wybory » Wybory 2010 - SWI - kandydaci

dodano: 8 października 2010, 0:05

tagi:opatówpowiatwybory samorządowe 2010

Kandydaci do Rady Powiatu opatowskiego

[Okręg nr 1] – (Opatów, Sadowie)

KOMITET WYBORCZY OPATOWSKIEGO STOWARZYSZENIA WYBORCÓW "REGION ŚWIĘTOKRZYSKI"
1 Wróblewski Krzysztof Adam 46 Opatów, 2 Duda Dariusz 41 Jacentów, 3 Kościołek Monika Joanna 43 Opatów, 4 Domagała Monika Agnieszka 43 Opatów, 5 Kucharczak Anna 60 Gojców, 6 Rucińska Danuta Wanda 47 Opatów, 7 Kaptur Piotr Rafał 36 Opatów, 8 Cielecki Andrzej Wiktor 57 Podole, 9 Ambryszewski Tomasz Piotr 37 Opatów, 10 Redlich Waldemar Andrzej 42 Oficjałów

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Sawicki Dariusz Zbigniew 46 Opatów,2 Rutkowski Robert Mileniusz 41 Opatów, 3 Gorzan Zofia Alicja 50 Jacentów, 4 Pobrotyn Grzegorz Sławomir 44 Jacentów, 5 Lebieda Roman Adam 45 Kobylany, 6 Opala Paweł Ryszard 48 Opatów, 7 Kałuża Urszula Ewa 42 Jacentów, 8 Bojek Roman Marek 55 Jacentów, 9 Baka Ilona Zdzisława 23 Czerników Opatowski

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Saramański Gustaw Lucjan 54 Gojców, 2 Jedlikowska Barbara Grażyna 54 Sadowie, 3 Kasiński Robert 46 Rosochy, 4 Błaszczuk Karol 55 Sadowie, 5 Mazurek Adam 60 Opatów, 6 Zięba Zbigniew Stanisław 56 Opatów, 7 Błajszczak Andrzej 68 Opatów, 8 Długowolski Bogusław Florian 59 Opatów, 9 Szwagierczak Robert 38 Lipowa, 10 Gołasa Marek Zbigniew 48 Marcinkowice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Grządziel Andrzej 49 Opatów, 2 Nizielska Krystyna 61 Opatów, 3 Janeczko Maria Krystyna 59 Opatów, 4 Chałupczak Krzysztof Piotr 43 Opatów, 5 Wosik Monika Anna 42 Opatów, 6 Jachimkowska Teresa Elżbieta 66 Opatów, 7 Kwiatkowski Jan Zenon 55 Sadowie, 8 Lonty-Pietrzykowska Elżbieta Małgorzata 41 Opatów, 9 Kędziora Waldemar Zbigniew 40 Opatów, 10 Ścibisz Jan 62 Opatów

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Bińczak Dariusz Jan 46 Opatów, 2 Długosz Janusz 58 Strzyżowice, 3 Gilewska Maria Krystyna 54 Opatów, 4 Hejdenrejch Halina Zofia 52 Czerników Opatowski, 5 Kasińska Barbara 40 Opatów, 6 Łygaś Stanisław 61 Opatów, 7 Pawłowska Barbara Maria 63 Opatów, 8 Skowron Krzysztof 46 Opatów, 9 Wójcik Robert Edward 40 Brzezie, 10 Zioło Stanisław 60 Jacentów

[Okręg nr 2] – (Baćkowice, Lipnik, Iwaniska)

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Kolasiński Dariusz 45 Usarzów,2 Hołody Janina 63 Włostów, 3 Ozdoba Wiesław 47 Przepiórów

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kijanka Dariusz Janusz 35 Iwaniska, 2 Słowik Wiesława Grażyna 56 Iwaniska, 3 Hajdukiewicz Krzysztof 40 Włostów, 4 Frejlich Alicja 56 Olszownica, 5 Suska Renata 31 Piskrzyn, 6 Dyka Anna Barbara 70 Włostów, 7 Jalowska Małgorzata Barbara 34 Adamów, 8 Dziama Barbara 40 Żurawniki, 9 Pytlak Zdzisława Anna 50 Piórków, 10 Kusal Wiktor Adam 52 Mydłów, 11 Wosik Ewa 41 Olszownica, 12 Frejlich Wiesław 44 Baćkowice

KOMITET WYBORCZY OPATOWSKIEGO STOWARZYSZENIA WYBORCÓW "REGION ŚWIĘTOKRZYSKI"
1 Kasprzycki Piotr 65 Iwaniska, 2 Zdyb Wojciech Piotr 31 Lipnik, 3 Misiurski Mirosław 43 Modliborzyce, 4 Garnuszek Jadwiga 45 Lipnik, 5 Krakowiak Małgorzata 43 Ublinek, 6 Bernacki Zbigniew 34 Baćkowice, 7 Nogaj Halina Ewa 37 Haliszka, 8 Ciepiela Ireneusz Karol 35 Kamienna Góra, 9 Ożygała Marek 45 Nieskurzów Stary

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szymczyk Henryk 57 Leszczków, 2 Pietrzyk Stanisław 46 Łopatno, 3 Walas Zbigniew 39 Baćkowice, 4 Serwinowska Maria Zofia 57 Iwaniska, 5 Wołcerz Zbigniew Jarosław 45 Iwaniska, 6 Szczykutowicz Edward 47 Piórków, 7 Rdzanek Sławomir Władysław 50 Iwaniska, 8 Bakalarska Alicja Ewa 47 Studzianki, 9 Malinoś Ewa 51 Iwaniska, 10 Świątek Tomasz Artur 37 Gołoszyce, 11 Ankurowski Władysław 65 Włostów, 12 Radom Dariusz Adam 54 Włostów

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Lasota Mirosław Stanisław 53 Kurów, 2 Przekota Stanisław 50 Oziębłów, 3 Jop Krzysztof 42 Nieskurzów Nowy, 4 Gruszka Arkadiusz 31 Baćkowice, 5 Paprocka Grażyna Maria 37 Przepiórów, 6 Paradowski Grzegorz 41 Włostów, 7 Wójcik Justyna Dorota 24 Iwaniska, 8 Witek Dominik 22 Włostów

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Modras Andrzej 41 Malice Kościelne, 2 Mazur Zenon 49 Łopatno, 3 Adamczyk Grzegorz 27 Piskrzyn, 4 Wicha Stanisław Szymon 58 Krępa, 5 Kaptur Przemysław Adam 26 Włostów, 6 Placha Janusz 55 Włostów

[Okręg nr 3] – (Ożarów, Tarłów, Wojciechowie)

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1Jelonek Jan Adam 63 Julianów, 2 Dudek Marzena 36 Sobótka, 3 Skrok Teresa 60 Smugi

KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Stoltz Maciej Stanisław 59 Śródborze, 2 Pastuszka Jarosław Mariusz 40 Sobów, 3 Kijewska Agnieszka Maria 33 Brzozowa, 4 Wałek Albert Jacek 37 Lisów, 5 Tomasik Elżbieta Anna 51 Sobów, 6 Kołodziejczak Teresa Jadwiga 49 Kozłówek, 7 Oraniec Artur Dariusz 38 Sobów, 8 Majewska Teresa Marianna 55 Tarłów, 9 Ścibak Katarzyna Kinga 32 Ożarów, 10 Marczewska Anna Janina 58 Bidziny, 11 Schulz Robert Gwidon 47 Ożarów, 12 Kaczmarska Krystyna 51 Ożarów

KOMITET WYBORCZY OPATOWSKIEGO STOWARZYSZENIA WYBORCÓW "REGION ŚWIĘTOKRZYSKI"
1 Kornacka Bożena Danuta 51 Smugi, 2 Minkina Stanisław Zdzisław 55 Przymiarki, 3 Kończyk - Mielniczuk Jowita Dorota 28 Ożarów, 4 Szatko Zygmunt Kazimierz 64 Ożarów, 5 Mrówka Justyna Jagoda 31 Ożarów, 6 Szewczyk Halina 59 Czekarzewice, 7 Błaszczyk Monika Anna 27 Wyszmontów, 8 Kozłowski Sławomir 20 Tadeuszów, 9 Klimont Mariusz Paweł 35 Ożarów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Włodarczyk Bogusław 53 Orłowiny, 2 Dwojak Jacek Daniel 50 Julianów, 3 Różańska Cembrowska Alicja Barbara 58 Ożarów, 4 Mazurkiewicz Krzysztof 63 Ożarów, 5 Adamek Mirosław Władysław 51 Ożarów, 6 Siepietowska Monika Malina 49 Teofilów, 7 Jopek Mieczysław Tadeusz 63 Lasocin, 8 Pałasz Jan 58 Stodoły Wieś, 9 Wąsik Piotr Grzegorz 57 Jakubowice, 10 Łodygowski Andrzej Stanisław 65 Ożarów, 11 Skura Alfred Jan 56 Leśne Chałupy, 12 Matyjasek Tadeusz Stanisław 55 Zawada

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Machul Roman Zenon 43 Tadeuszów, 2 Lasota Stanisław Marek 55 Stodoły-Kolonie, 3 Podlodowski Stanisław Wojciech 59 Ożarów, 4 Żelazowski Henryk 56 Ożarów, 5 Przybysławski Wojciech Jerzy 56 Wólka Lipowa, 6 Bednarz Kazimierz 59 Ożarów, 7 Hara Maciej Jan 46 Bidziny, 8 Kantur Mirosław 39 Tarłów, 9 Piwowarski Artur Marek 40 Czachów, 10 Bogusławski Mateusz 20 Sobów, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość, 11 Surowiec Wojciech Mirosław 42 Tarłów, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Walczyk Leszek Jan 56 Tarłów, 2 Magierowska Jolanta 50 Tarłów, 3 Kowalski Tomasz Norbert 34 Ożarów, 4 Batóg Andrzej 53 Ożarów, 5 Golek Roman Mikołaj 54 Ożarów, 6 Stefański Dariusz Tadeusz 52 Ożarów, 7 Podgórski Józef 72 Szymanówka, 8 Sulewski Jacek Piotr 43 Gierczyce, 9 Jędrzejewska Katarzyna Anna 21 Wojciechowice, 10 Stępień Piotr 19 Bidziny, 11 Morgaś Artur Mikołaj 36 Sobótka,12 Rolecki Edward Antoni 61 Janików

Znajdź kandydata w Świętokrzyskiem

Sondaże

więcej »

Zdjęcia

więcej » |

Sonda

Weźmiesz udział w wyborach samorządowych?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 783.

Najczęściej czytane

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014