[Okręg nr 1] - (Opatów, Sadowie)
KOMITET WYBORCZY OPATOWSKIEGO STOWARZYSZENIA WYBORCÓW "REGION ŚWIĘTOKRZYSKI"
1 Wróblewski Krzysztof Adam 46 Opatów, 2 Duda Dariusz 41 Jacentów, 3 Kościołek Monika Joanna 43 Opatów, 4 Domagała Monika Agnieszka 43 Opatów, 5 Kucharczak Anna 60 Gojców, 6 Rucińska Danuta Wanda 47 Opatów, 7 Kaptur Piotr Rafał 36 Opatów, 8 Cielecki Andrzej Wiktor 57 Podole, 9 Ambryszewski Tomasz Piotr 37 Opatów, 10 Redlich Waldemar Andrzej 42 Oficjałów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Sawicki Dariusz Zbigniew 46 Opatów,2 Rutkowski Robert Mileniusz 41 Opatów, 3 Gorzan Zofia Alicja 50 Jacentów, 4 Pobrotyn Grzegorz Sławomir 44 Jacentów, 5 Lebieda Roman Adam 45 Kobylany, 6 Opala Paweł Ryszard 48 Opatów, 7 Kałuża Urszula Ewa 42 Jacentów, 8 Bojek Roman Marek 55 Jacentów, 9 Baka Ilona Zdzisława 23 Czerników Opatowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Saramański Gustaw Lucjan 54 Gojców, 2 Jedlikowska Barbara Grażyna 54 Sadowie, 3 Kasiński Robert 46 Rosochy, 4 Błaszczuk Karol 55 Sadowie, 5 Mazurek Adam 60 Opatów, 6 Zięba Zbigniew Stanisław 56 Opatów, 7 Błajszczak Andrzej 68 Opatów, 8 Długowolski Bogusław Florian 59 Opatów, 9 Szwagierczak Robert 38 Lipowa, 10 Gołasa Marek Zbigniew 48 Marcinkowice
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Grządziel Andrzej 49 Opatów, 2 Nizielska Krystyna 61 Opatów, 3 Janeczko Maria Krystyna 59 Opatów, 4 Chałupczak Krzysztof Piotr 43 Opatów, 5 Wosik Monika Anna 42 Opatów, 6 Jachimkowska Teresa Elżbieta 66 Opatów, 7 Kwiatkowski Jan Zenon 55 Sadowie, 8 Lonty-Pietrzykowska Elżbieta Małgorzata 41 Opatów, 9 Kędziora Waldemar Zbigniew 40 Opatów, 10 Ścibisz Jan 62 Opatów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Bińczak Dariusz Jan 46 Opatów, 2 Długosz Janusz 58 Strzyżowice, 3 Gilewska Maria Krystyna 54 Opatów, 4 Hejdenrejch Halina Zofia 52 Czerników Opatowski, 5 Kasińska Barbara 40 Opatów, 6 Łygaś Stanisław 61 Opatów, 7 Pawłowska Barbara Maria 63 Opatów, 8 Skowron Krzysztof 46 Opatów, 9 Wójcik Robert Edward 40 Brzezie, 10 Zioło Stanisław 60 Jacentów
[Okręg nr 2] - (Baćkowice, Lipnik, Iwaniska)
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Kolasiński Dariusz 45 Usarzów,2 Hołody Janina 63 Włostów, 3 Ozdoba Wiesław 47 Przepiórów
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Kijanka Dariusz Janusz 35 Iwaniska, 2 Słowik Wiesława Grażyna 56 Iwaniska, 3 Hajdukiewicz Krzysztof 40 Włostów, 4 Frejlich Alicja 56 Olszownica, 5 Suska Renata 31 Piskrzyn, 6 Dyka Anna Barbara 70 Włostów, 7 Jalowska Małgorzata Barbara 34 Adamów, 8 Dziama Barbara 40 Żurawniki, 9 Pytlak Zdzisława Anna 50 Piórków, 10 Kusal Wiktor Adam 52 Mydłów, 11 Wosik Ewa 41 Olszownica, 12 Frejlich Wiesław 44 Baćkowice
KOMITET WYBORCZY OPATOWSKIEGO STOWARZYSZENIA WYBORCÓW "REGION ŚWIĘTOKRZYSKI"
1 Kasprzycki Piotr 65 Iwaniska, 2 Zdyb Wojciech Piotr 31 Lipnik, 3 Misiurski Mirosław 43 Modliborzyce, 4 Garnuszek Jadwiga 45 Lipnik, 5 Krakowiak Małgorzata 43 Ublinek, 6 Bernacki Zbigniew 34 Baćkowice, 7 Nogaj Halina Ewa 37 Haliszka, 8 Ciepiela Ireneusz Karol 35 Kamienna Góra, 9 Ożygała Marek 45 Nieskurzów Stary
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Szymczyk Henryk 57 Leszczków, 2 Pietrzyk Stanisław 46 Łopatno, 3 Walas Zbigniew 39 Baćkowice, 4 Serwinowska Maria Zofia 57 Iwaniska, 5 Wołcerz Zbigniew Jarosław 45 Iwaniska, 6 Szczykutowicz Edward 47 Piórków, 7 Rdzanek Sławomir Władysław 50 Iwaniska, 8 Bakalarska Alicja Ewa 47 Studzianki, 9 Malinoś Ewa 51 Iwaniska, 10 Świątek Tomasz Artur 37 Gołoszyce, 11 Ankurowski Władysław 65 Włostów, 12 Radom Dariusz Adam 54 Włostów
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Lasota Mirosław Stanisław 53 Kurów, 2 Przekota Stanisław 50 Oziębłów, 3 Jop Krzysztof 42 Nieskurzów Nowy, 4 Gruszka Arkadiusz 31 Baćkowice, 5 Paprocka Grażyna Maria 37 Przepiórów, 6 Paradowski Grzegorz 41 Włostów, 7 Wójcik Justyna Dorota 24 Iwaniska, 8 Witek Dominik 22 Włostów
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Modras Andrzej 41 Malice Kościelne, 2 Mazur Zenon 49 Łopatno, 3 Adamczyk Grzegorz 27 Piskrzyn, 4 Wicha Stanisław Szymon 58 Krępa, 5 Kaptur Przemysław Adam 26 Włostów, 6 Placha Janusz 55 Włostów
[Okręg nr 3] - (Ożarów, Tarłów, Wojciechowie)
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1Jelonek Jan Adam 63 Julianów, 2 Dudek Marzena 36 Sobótka, 3 Skrok Teresa 60 Smugi
KOMITET WYBORCZY PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Stoltz Maciej Stanisław 59 Śródborze, 2 Pastuszka Jarosław Mariusz 40 Sobów, 3 Kijewska Agnieszka Maria 33 Brzozowa, 4 Wałek Albert Jacek 37 Lisów, 5 Tomasik Elżbieta Anna 51 Sobów, 6 Kołodziejczak Teresa Jadwiga 49 Kozłówek, 7 Oraniec Artur Dariusz 38 Sobów, 8 Majewska Teresa Marianna 55 Tarłów, 9 Ścibak Katarzyna Kinga 32 Ożarów, 10 Marczewska Anna Janina 58 Bidziny, 11 Schulz Robert Gwidon 47 Ożarów, 12 Kaczmarska Krystyna 51 Ożarów
KOMITET WYBORCZY OPATOWSKIEGO STOWARZYSZENIA WYBORCÓW "REGION ŚWIĘTOKRZYSKI"
1 Kornacka Bożena Danuta 51 Smugi, 2 Minkina Stanisław Zdzisław 55 Przymiarki, 3 Kończyk - Mielniczuk Jowita Dorota 28 Ożarów, 4 Szatko Zygmunt Kazimierz 64 Ożarów, 5 Mrówka Justyna Jagoda 31 Ożarów, 6 Szewczyk Halina 59 Czekarzewice, 7 Błaszczyk Monika Anna 27 Wyszmontów, 8 Kozłowski Sławomir 20 Tadeuszów, 9 Klimont Mariusz Paweł 35 Ożarów
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Włodarczyk Bogusław 53 Orłowiny, 2 Dwojak Jacek Daniel 50 Julianów, 3 Różańska Cembrowska Alicja Barbara 58 Ożarów, 4 Mazurkiewicz Krzysztof 63 Ożarów, 5 Adamek Mirosław Władysław 51 Ożarów, 6 Siepietowska Monika Malina 49 Teofilów, 7 Jopek Mieczysław Tadeusz 63 Lasocin, 8 Pałasz Jan 58 Stodoły Wieś, 9 Wąsik Piotr Grzegorz 57 Jakubowice, 10 Łodygowski Andrzej Stanisław 65 Ożarów, 11 Skura Alfred Jan 56 Leśne Chałupy, 12 Matyjasek Tadeusz Stanisław 55 Zawada
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Machul Roman Zenon 43 Tadeuszów, 2 Lasota Stanisław Marek 55 Stodoły-Kolonie, 3 Podlodowski Stanisław Wojciech 59 Ożarów, 4 Żelazowski Henryk 56 Ożarów, 5 Przybysławski Wojciech Jerzy 56 Wólka Lipowa, 6 Bednarz Kazimierz 59 Ożarów, 7 Hara Maciej Jan 46 Bidziny, 8 Kantur Mirosław 39 Tarłów, 9 Piwowarski Artur Marek 40 Czachów, 10 Bogusławski Mateusz 20 Sobów, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość, 11 Surowiec Wojciech Mirosław 42 Tarłów, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość
KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Walczyk Leszek Jan 56 Tarłów, 2 Magierowska Jolanta 50 Tarłów, 3 Kowalski Tomasz Norbert 34 Ożarów, 4 Batóg Andrzej 53 Ożarów, 5 Golek Roman Mikołaj 54 Ożarów, 6 Stefański Dariusz Tadeusz 52 Ożarów, 7 Podgórski Józef 72 Szymanówka, 8 Sulewski Jacek Piotr 43 Gierczyce, 9 Jędrzejewska Katarzyna Anna 21 Wojciechowice, 10 Stępień Piotr 19 Bidziny, 11 Morgaś Artur Mikołaj 36 Sobótka,12 Rolecki Edward Antoni 61 Janików
Dariusz Jan Bińczak (52 głosów)
6.57%
Gustaw Lucjan Saramański (28 głosów)
3.54%
Monika Joanna Kościołek (17 głosów)
2.15%
Tomasz Piotr Ambryszewski (13 głosów)
1.64%
Dariusz Zbigniew Sawicki (3 głosów)
0.38%
Monika Anna Błaszczyk (2 głosów)
0.25%
Przemysław Adam Kaptur (2 głosów)
0.25%
Justyna Jagoda Mrówka (2 głosów)
0.25%
Agnieszka Maria Kijewska (1 głosów)
0.13%
Andrzej Stanisław Łodygowski (1 głosów)
0.13%
Janusz Długosz (0 głosów)
Bogusław Florian Długowolski (0 głosów)
Monika Agnieszka Domagała (0 głosów)
Dariusz Duda (0 głosów)
Maria Krystyna Gilewska (0 głosów)
Marek Zbigniew Gołasa (0 głosów)
Zofia Alicja Gorzan (0 głosów)
Andrzej Grządziel (0 głosów)
Halina Zofia Hejdenrejch (0 głosów)
Teresa Elżbieta Jachimkowska (0 głosów)
Maria Krystyna Janeczko (0 głosów)
Barbara Grażyna Jedlikowska (0 głosów)
Urszula Ewa Kałuża (0 głosów)
Piotr Rafał Kaptur (0 głosów)
Barbara Kasińska (0 głosów)
Robert Kasiński (0 głosów)
Waldemar Zbigniew Kędziora (0 głosów)
Anna Kucharczak (0 głosów)
Jan Zenon Kwiatkowski (0 głosów)
Roman Adam Lebieda (0 głosów)
Elżbieta Małgorzata Lonty-Pietrzykowska (0 głosów)
Stanisław Łygaś (0 głosów)
Adam Mazurek (0 głosów)
Krystyna Nizielska (0 głosów)
Paweł Ryszard Opala (0 głosów)
Grzegorz Sławomir Pobrotyn (0 głosów)
Waldemar Andrzej Redlich (0 głosów)
Danuta Wanda Rucińska (0 głosów)
Robert Mileniusz Rutkowski (0 głosów)
Krzysztof Skowron (0 głosów)
Robert Szwagierczak (0 głosów)
Robert Edward Wójcik (0 głosów)
Krzysztof Adam Wróblewski (0 głosów)
Zbigniew Stanisław Zięba (0 głosów)
Stanisław Zioło (0 głosów)
Grzegorz Adamczyk (0 głosów)
Władysław Ankurowski (0 głosów)
Alicja Ewa Bakalarska (0 głosów)
Zbigniew Bernacki (0 głosów)
Ireneusz Karol Ciepiela (0 głosów)
Anna Barbara Dyka (0 głosów)
Barbara Dziama (0 głosów)
Alicja Frejlich (0 głosów)
Jadwiga Garnuszek (0 głosów)
Arkadiusz Gruszka (0 głosów)
Krzysztof Hajdukiewicz (0 głosów)
Janina Hołody (0 głosów)
Małgorzata Barbara Jalowska (0 głosów)
Krzysztof Jop (0 głosów)
Piotr Kasprzycki (0 głosów)
Dariusz Janusz Kijanka (0 głosów)
Dariusz Kolasiński (0 głosów)
Małgorzata Krakowiak (0 głosów)
Wiktor Adam Kusal (0 głosów)
Ewa Malinoś (0 głosów)
Zenon Mazur (0 głosów)
Mirosław Misiurski (0 głosów)
Andrzej Modras (0 głosów)
Halina Ewa Nogaj (0 głosów)
Wiesław Ozdoba (0 głosów)
Marek Ożygała (0 głosów)
Grażyna Maria Paprocka (0 głosów)
Grzegorz Paradowski (0 głosów)
Stanisław Pietrzyk (0 głosów)
Stanisław Przekota (0 głosów)
Zdzisława Anna Pytlak (0 głosów)
Dariusz Adam Radom (0 głosów)
Sławomir Władysław Rdzanek (0 głosów)
Maria Zofia Serwinowska (0 głosów)
Wiesława Grażyna Słowik (0 głosów)
Renata Suska (0 głosów)
Edward Szczykutowicz (0 głosów)
Henryk Szymczyk (0 głosów)
Tomasz Artur Świątek (0 głosów)
Zbigniew Walas (0 głosów)
Stanisław Szymon Wicha (0 głosów)
Dominik Witek (0 głosów)
Zbigniew Jarosław Wołcerz (0 głosów)
Ewa Wosik (0 głosów)
Justyna Dorota Wójcik (0 głosów)
Wojciech Piotr Zdyb (0 głosów)
Mirosław Władysław Adamek (0 głosów)
Kazimierz Bednarz (0 głosów)
Mateusz Bogusławski (0 głosów)
Marzena Dudek (0 głosów)
Jacek Daniel Dwojak (0 głosów)
Roman Mikołaj Golek (0 głosów)
Maciej Jan Hara (0 głosów)
Jan Adam Jelonek (0 głosów)
Mieczysław Tadeusz Jopek (0 głosów)
Krystyna Kaczmarska (0 głosów)
Mirosław Kantur (0 głosów)
Mariusz Paweł Klimont (0 głosów)
Teresa Jadwiga Kołodziejczak (0 głosów)
Jowita Dorota Kończyk - Mielniczuk (0 głosów)
Bożena Danuta Kornacka (0 głosów)
Tomasz Norbert Kowalski (0 głosów)
Sławomir Kozłowski (0 głosów)
Stanisław Marek Lasota (0 głosów)
Roman Zenon Machul (0 głosów)
Jolanta Magierowska (0 głosów)
Teresa Marianna Majewska (0 głosów)
Anna Janina Marczewska (0 głosów)
Tadeusz Stanisław Matyjasek (0 głosów)
Krzysztof Mazurkiewicz (0 głosów)
Stanisław Zdzisław Minkina (0 głosów)
Artur Mikołaj Morgaś (0 głosów)
Artur Dariusz Oraniec (0 głosów)
Jarosław Mariusz Pastuszka (0 głosów)
Artur Marek Piwowarski (0 głosów)
Stanisław Wojciech Podlodowski (0 głosów)
Wojciech Jerzy Przybysławski (0 głosów)
Edward Antoni Rolecki (0 głosów)
Alicja Barbara Różańska Cembrowska (0 głosów)
Robert Gwidon Schulz (0 głosów)
Monika Malina Siepietowska (0 głosów)
Alfred Jan Skura (0 głosów)
Dariusz Tadeusz Stefański (0 głosów)
Piotr Stępień (0 głosów)
Maciej Stanisław Stoltz (0 głosów)
Jacek Piotr Sulewski (0 głosów)
Wojciech Mirosław Surowiec (0 głosów)
Zygmunt Kazimierz Szatko (0 głosów)
Jan Ścibisz (0 głosów)
Katarzyna Kinga Ścibak (0 głosów)
Elżbieta Anna Tomasik (0 głosów)
Leszek Jan Walczyk (0 głosów)
Albert Jacek Wałek (0 głosów)
Piotr Grzegorz Wąsik (0 głosów)
Henryk Żelazowski (0 głosów)
Barbara Maria Pawłowska (0 głosów)
Mirosław Stanisław Lasota (0 głosów)
Janusz Placha (0 głosów)
Wiesław Frejlich (0 głosów)
Andrzej Batóg (0 głosów)
Katarzyna Anna Jędrzejewska (0 głosów)
Józef Podgórski (0 głosów)
Bogusław Włodarczyk (0 głosów)
Halina Szewczyk (0 głosów)
Jan Pałasz (0 głosów)
Monika Anna Wosik (0 głosów)
Teresa Skrok (0 głosów)
Ilona Zdzisława Baka (0 głosów)
Andrzej Błajszczak (0 głosów)
Karol Błaszczuk (0 głosów)
Roman Marek Bojek (0 głosów)
Krzysztof Piotr Chałupczak (0 głosów)
Andrzej Wiktor Cielecki (0 głosów)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?