Serwis jest częścią portalu portal regionalny

wybory » Wybory 2010 - SWI - kandydaci

dodano: 8 października 2010, 18:12

tagi:skalbmierzwybory

Kandydaci do Rady Gminy Skalbmierz

Numer na liście/Nazwisko i Imię/Wiek/Miejsce zamieszkania

[Okręg 1] – Skalbmierz

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Włosowicz Jerzy Zygmunt 48 Skalbmierz
2 Klamiński Zenon Seweryn 53 Skalbmierz
3 Kalinowska Katarzyna Agnieszka 43 Skalbmierz

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Bartosik Kazimierz Marek 51 Skalbmierz
2 Sikorski Bolesław Karol 52 Skalbmierz
3 Śmiech Leszek Andrzej 52 Skalbmierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Kotyza Tadeusz Adam 67 Skalbmierz
2 Juszczyk Marek Jacek 46 Skalbmierz

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Słabosz Marek Franciszek 48 Skalbmierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST
1 Komoniewski Antoni Paweł 26 Skalbmierz
2 Krawczyk Andrzej Bogusław 54 Skalbmierz

[Okręg 2] - Baranów, Sietejów, Zakrzówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Kaczmarczyk Józef Wincenty 52 Zakrzówek
KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA
1 Grądek Stanisław Marian 58 Baranów

[Okręg 3] - Bolowiec, Małoszów, Przybenice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Musiał Waldemar Stanisław 37 Małoszów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST [
1 Gaweł Marian 52 Małoszów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Olszewski Jan Piotr 42 Małoszów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SKALBMIERSKA
1 Madej Danuta 43 Przybenice

[Okręg 4] - Bełzów, Boszczynek, Kózki, Szczekarzów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Janus Jan 59 Boszczynek

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Stanek Ilona Maria 19 Rosiejów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Ryńca Leszek Wojciech 44 Boszczynek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST
1 Postrach Henryk Witold 56 Bełzów

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Malara Tadeusz 50 Boszczynek

[Okręg 5] – Drożejowice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Śliwa Jan Józef 60 Drożejowice

[Okręg 6] - Kobylniki, Krępice

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Krawiec Wiesław Roch 57 Kobylniki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST
1 Tytko Robert Stanisław 46 Krępice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Galbas Adam Wojciech 34 Krępice

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Suchy Waldemar 45 Krępice

[Okręg 7] - Sielec Biskupi, Zakrzów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Czapla Jerzy Roman 54 Zakrzów

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Buras Janusz 45 Zakrzów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST
1 Derela Krzysztof 44 Sielec Biskupi

[Okręg 8] - Grodzonowice, Sielec Kolonia

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Różycki Robert Krzysztof 37 Sielec Kolonia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GOSPODARNA WIOSKA SIELEC KOLONIA
1 Blady Beata 41 Sielec Kolonia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST
1 Fucia Adam 47 Grodzonowice

[Okręg 9] - Podgaje, Szarbia Zwierzyniecka

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wójcik Tadeusz Andrzej 51 Szarbia Zwierzyniecka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Zmarlak Zdzisława 42 Szarbia Zwierzyniecka

[Okręg 10] - Rosiejów, Tempoczów Kolonia, Tempoczów Rędziny


KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Jakubas Marian Józef 52 Tempoczów Rędziny
2 Janus Leszek Sławomir 41 Rosiejów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Konofalski Robert Leszek 42 Tempoczów Kolonia
2 Gołpyś Mirosław Janusz 42 Tempoczów Rędziny

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST
1 Nocoń Dariusz 35 Rosiejów

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Patro Dorota 47 Rosiejów

[Okręg 11] – Topola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA WSI I MIAST
1 Wiertek Włodzimierz Ludwik 62 Topola
2 Tańcula Stanisław 57 Topola

KOMITET WYBORCZY NASZ DOM POLSKA - SAMOOBRONA ANDRZEJA LEPPERA
1 Janiga Adam Robert 46 Topola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BATOR
1 Bator Zbigniew 43 Topola
2 Gorgoń Jerzy Tomasz 53 Topola

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TWÓJ SAMORZĄD ZIEMI KAZIMIERSKIEJ
1 Fakowski Tomasz Stanisław 36 Topola
2 Zimny Łukasz 30 Topola

Znajdź kandydata w Świętokrzyskiem

Sondaże

więcej »

Zdjęcia

więcej » |

Sonda

Weźmiesz udział w wyborach samorządowych?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 783.

Najczęściej czytane

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014