Serwis jest częścią portalu portal regionalny

wybory » Wybory 2010 - RAD - kandydaci

dodano: 26 października 2010, 13:01

tagi:powiat grójeckiradniwtbory samorządowe 2010

Kandydaci do Rady Powiatu Grójeckiego

Okręg nr 1: Gmina i Miasto Grójec

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Bednarska Teresa 52 Grójec
2 Rejer Grzegorz Wacław 55 Grójec
3 Adamski Jacek 48 Grójec
4 Błędzińska Małgorzata Janina 52 Grójec
5 Sibilska Barbara 34 Dębie
6 Kacprzak Konrad 34 Grójec
7 Grzędowski Marcin Ryszard 39 Skurów
8 Rosadzińska Teresa 43 Grójec
9 Szymański Marian Tadeusz 63 Grójec
10 Musiałowski Sławomir 36 Janówek

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Kot Wojciech 48 Uleniec
2 Majewski Benedykt 56 Grójec
3 Basińska Teresa 55 Grójec
4 Prytycka Krystyna 62 Grójec
5 Pałka Jacek 47 Marianów
6 Matysiak Jerzy 56 Grójec
7 Nikołow Urszula 40 Grójec

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Jakubiak Teresa 57 Grójec
2 Grzanka Bogusław 75 Grójec
3 Janas Jerzy 56 Grójec
4 Sołtysiak Andrzej 58 Grójec
5 Świesiulski Stefan 79 Grójec
6 Kłobukowski Kazimierz 60 Grójec

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRÓJECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Różycki Janusz 57 Grójec
2 Kozioł Zbigniew Gabriel 52 Grójec
3 Wojno Mariusz Tomasz 43 Grójec
4 Markowski Marcin 33 Grójec
5 Czacharowski Bohdan Michał 69 Grójec
6 Pasternak Mariusz 38 Grójec
7 Piekarska Elżbieta 43 Grójec
8 Wieczorek Mariusz 27 Grójec
9 Pietrzak Karol 52 Jeziora
10 Świstak Roman Józef 58 Skowronki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Kłosiński Wojciech Aleksander 62 Grójec
2 Wołukanis Barbara Jolanta 50 Grójec
3 Binio Zbigniew 45 Grójec
4 Bińkiewicz Jerzy 55 Grójec
5 Jarosz Marta Krystyna 52 Mirowice
6 Górska Anna Maria 57 Grójec
7 Gwiazda Dariusz Stanisław 48 Grójec
8 Janota Wanda Grażyna 56 Grójec
9 Dobrzyński Jerzy 65 Grójec
10 Karbowiak Janusz 48 Pabierowice

Okręg nr 2: Gminy: Belsk Duży, Błędów, Pniewy

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRÓJECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Stępniewski Arkadiusz 35 Jeziora
2 Balcerowicz Adam 30 Daszewice
3 Brzezińska Justyna 45 Błędów
4 Wilski Marek 45 Pniewy
5 Marczak Barbara Anna 52 Wilków Pierwszy
6 Dziekan Irena 45 Odrzywołek
7 Toporkiewicz Andrzej 43 Kocerany
8 Skoniecka Zofia Elżbieta 53 Złota Góra

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Woźniak Stanisław Wiesław 66 Koziel
2 Kaźmierczak Krzysztof 40 Błędów
3 Leszczyński Ryszard 61 Jurki
4 Pruszkowski Jacek Andrzej 41 Mała Wieś
5 Szymański Piotr 43 Lipie
6 Grzeszczyk Aleksander 59 Wilczoruda
7 Kołacz Krzysztof Michał 49 Ignaców
8 Piątkowski Władysław Wojciech 55 Mała Wieś

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Kępka Ludwik 61 Gołosze
2 Jankowski Henryk 62 Wilków Drugi
3 Wielonek Monika 35 Łęczeszyce
4 Szelągowska Krystyna 59 Dąbrówka Nowa
5 Oraczewski Krzysztof 62 Zofiówka
6 Kocewiak Bożena 47 Kruszew

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Wojtczak Wojciech Jan 53 Huta Błędowska
2 Pępkiewicz Kamil 21 Oleśnik
3 Karbowiak Aneta 30 Ziemięcin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Kincel Piotr 43 Wólka Dańkowska
2 Pachocki Mariusz 40 Grójec
3 Szymczak Ireneusz 34 Michrów
4 Maciak Adolf Franciszek 52 Bodzew
5 Bachowicz Janina 44 Ziemięcin
6 Nowocień Stefan 47 Wilków Drugi
7 Nasiłowski Mariusz Stanisław 46 Jeziora
8 Sitarek Stanisław 53 Katarzynów

Okręg nr 3: Gminy: Chynów, Jasieniec, Goszczyn

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Zakrzewski Tadeusz 52 Wola Chynowska
2 Łapot Sławomir Wiktor 40 Zbrosza Duża
3 Kopczyński Waldemar 38 Goszczyn
4 Bulikowski Waldemar 57 Grobice
5 Merski Zygmunt Stanisław 42 Kurczowa Wieś
6 Grudzień Zbigniew 54 Edwardów
7 Ambroziak Krzysztof 32 Wola Chynowska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Zgutczyńska Agata 36 Goszczyn
2 Dmowski Stanisław 51 Drwalew
3 Smolarek Bożena 44 Jasieniec
4 Rorbach Janina 58 Jasieniec
5 Grzybowski Wiesław 49 Jasieniec
6 Zelman Joanna 51 Mąkosin
7 Szwech Wincenty 51 Drwalewice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Cieślak Dariusz 49 Chynów
2 Kumorek Leszek 59 Leźne
3 Pruś Michał 30 Jakubów
4 Binkiewicz Stanisław 46 Ostrowiec
5 Brzezińska Joanna 46 Długowola
6 Kania Tadeusz Józef 61 Miedzechów
7 Lasota Adam 30 Jasieniec
8 Wielgosz Stanisław Szczepan 60 Sułkowice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRÓJECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Woźniak Małgorzata Anna 50 Chynów
2 Plaskota Tomasz 30 Goszczyn
3 Rachubińska Zofia Halina 57 Warpęsy
4 Górski Bogdan 48 Sułkowice
5 Łuczak-Jasińska Katarzyna Aneta 32 Nowe Grobice
6 Lasota Sławomir 40 Martynów
7 Schab Katarzyna Aneta 37 Adamów Rososki
8 Jakubowska Alina Krystyna 67 Boglewice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Smolarek Monika 22 Jasieniec
2 Pietrzak Sebastian 23 Wola Boglewska
3 Wojtczak Wanda Marianna 56 Huta Błędowska

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania
1 Wenelczyk Marek 49 Drwalew
2 Chrzanowski Eugeniusz 63 Jasieniec
3 Przybysz Mariusz 30 Drwalew

Okręg nr 4: Gmina i Miasto Mogielnica, Miasto i Gmina Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Gulina Celina Maria 58 Nowe Miasto nad Pilicą
2 Ścisłowski Tomasz Krzysztof 46 Mogielnica
3 Nowakowski Szymon 34 Żdżary
4 Wiśniowski Ryszard 66 Mogielnica
5 Wiatrak Monika 41 Nowe Miasto nad Pilicą
6 Jakubczak Benedykt 54 Dylew
7 Cegiełkowski Zbigniew Bolesław 63 Główczyn Towarzystwo
8 Steczkowska Anna 52 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Pawłowski Piotr 48 Izabelin
2 Wiśniewski Daniel 33 Mogielnica
3 Pietrzak Michał 20 Wola Boglewska

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRÓJECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Wójcik Witold 51 Nowe Miasto nad Pilicą
2 Sańpruch Dariusz Zdzisław 42 Mogielnica
3 Mulik Stanisław 62 Żdżary
4 Tomczyk Jolanta Maria 48 Mogielnica
5 Dudek Małgorzata Władysława 50 Mogielnica
6 Dziuba Dariusz 36 Domaniewice
7 Tomala-Kujat Urszula Izabela 49 Brzostowiec
8 Stępniewska Grażyna 54 Sacin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Markiewicz Jerzy 61 Nowe Miasto nad Pilicą
2 Kępka Emilia 58 Mogielnica
3 Smoleń Janusz 34 Nowe Miasto nad Pilicą
4 Badowski Rafał 30 Kozietuły
5 Tulin Tadeusz 54 Rudki
6 Snopek Piotr 30 Mogielnica
7 Krawczykowski Wiesław 56 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Fiks Krzysztof Wojciech 48 Nowe Miasto nad Pilicą
2 Fetraś Stefania Elżbieta 63 Michałowice
3 Majewski Tadeusz 66 Nowe Miasto nad Pilicą
4 Zaidlewicz Krystyna 53 Mogielnica
5 Wąsikowski Andrzej 57 Żdżary
6 Bilski Jan Zbigniew 53 Mogielnica
7 Wasiak Edward 53 Domaniewice
8 Wasila Hubert Jan 31 Mogielnica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRÓJECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Knyzio Teresa 51 Warka
2 Majewski Marek 27 Warka
3 Górski Marian 58 Warka
4 Traczyk Jan Stanisław 58 Warka
5 Pawelec Zofia 51 Warka
6 Morawski Rafał 37 Laski
7 Kociszewski Marek 50 Pilica
8 Furmaniak Dorota 29 Branków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Kreczmański Radosław 35 Warka
2 Bąk Tadeusz Jan 54 Warka
3 Batte Artur 37 Konary
4 Winek Krzysztof Antoni 42 Grzegorzewice
5 Żak Lech 56 Warka
6 Kośla Sylwester Rafał 42 Michalczew
7 Mitura Waldemar Lech 57 Michałów Parcela
8 Gmurczyk Marta Sylwia 36 Warka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Dobrzyński Maciej Franciszek 49 Warka
2 Bączek Piotr Ryszard 44 Konary
3 Tomczyk Barbara Ewa 60 Warka
4 Słupek Kazimierz Stanisław 60 Laski
5 Żurek Henryk Jerzy 60 Warka
6 Rogoziński Szymon 30 Warka
7 Lech Krzysztof 29 Warka
8 Dąbrowski Daniel Jacek 34 Warka

Okręg 5: Miasto i Gmina Warka

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania\

1 Łukiewicz Tadeusz 56 Warka
2 Kiliańska Agnieszka Marzena 37 Warka
3 Rybarczyk Jan Wojciech 71 Warka

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Dobrzyński Maciej Franciszek 49 Warka
2 Bączek Piotr Ryszard 44 Konary
3 Tomczyk Barbara Ewa 60 Warka
4 Słupek Kazimierz Stanisław 60 Laski
5 Żurek Henryk Jerzy 60 Warka
6 Rogoziński Szymon 30 Warka
7 Lech Krzysztof 29 Warka
8 Dąbrowski Daniel Jacek 34 Warka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA POWIATU GRÓJECKIEGO

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Knyzio Teresa 51 Warka
2 Majewski Marek 27 Warka
3 Górski Marian 58 Warka
4 Traczyk Jan Stanisław 58 Warka
5 Pawelec Zofia 51 Warka
6 Morawski Rafał 37 Laski
7 Kociszewski Marek 50 Pilica
8 Furmaniak Dorota 29 Branków

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIAT SPRAWNY I PRZYJAZNY

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Kreczmański Radosław 35 Warka
2 Bąk Tadeusz Jan 54 Warka
3 Batte Artur 37 Konary
4 Winek Krzysztof Antoni 42 Grzegorzewice
5 Żak Lech 56 Warka
6 Kośla Sylwester Rafał 42 Michalczew
7 Mitura Waldemar Lech 57 Michałów Parcela
8 Gmurczyk Marta Sylwia 36 Warka

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POWIATOWE FORUM SAMORZĄDOWE

Numer na liście Nazwisko i Imię Wiek Miejsce zamieszkania

1 Czerwiński Wiesław 60 Konary
2 Żak Roma 57 Warka
3 Gabler Szczepan 55 Warka
4 Gościło Piotr 61 Nowa Wieś
5 Donica Janusz 50 Gośniewice
6 Machaj Mirosław 54 Zastruże
7 Cybulski Leszek 32 Warka

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Znajdź kandydata w Radomskiem

Przeczytaj o wyborach w swoim powiecie

Sondaże

więcej »

Zdjęcia

więcej » |

Sonda

Weźmiesz udział w wyborach samorządowych?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 355.

Najczęściej czytane

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014