Serwis jest częścią portalu portal regionalny

wybory » Wybory 2010 - RAD - kandydaci

dodano: 27 października 2010, 20:46

tagi:Nowe Miasto nad PilicąradniWybory samorządowe 2010

Kandydaci do Rady Miejskiej w Nowym Mieście nad Pilicą

/RF/

Okręg numer 1: Nowe Miasto nad Pilicą - bloki osiedla mieszkaniowego przy ul.Tomaszowskiej 42, ulice: Góra, Jabłoniowa, Klonowa, Owocowa, Kwiatowa, Leśna, Parkowa, Słoneczna, Spacerowa, Wczasowa, Sadowa, Morelowa, Malinowa, Czereśniowa, Orzechowa, Wiśniowa, Tomaszowska

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
Nazwisko i imię Wiek Miejsce zamieszkania

Bielska Aneta 25 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Ciapa Wiesław Jan 54 Nowe Miasto nad Pilicą
Pietrynik Adam Hubert 29 Nowe Miasto nad Pilicą
Surdykowski Stanisław 57 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Dziurowicz Dariusz 55 Nowe Miasto nad Pilicą
Gryzek Elwira Małgorzata 31 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTA I GMINY NOWE MIASTO 2010

Lewecki Ryszard 52 Nowe Miasto nad Pilicą
Motyl Stanisław 58 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z NOWYM MIASTEM

Plęs-Banach Grażyna Maria 55 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE MIASTO NOWE JUTRO

Pietrucha Tomasz Marcin 37 Nowe Miasto nad Pilicą

Chrobok Jacek Aleksander 45 Nowe Miasto nad Pilicą
Modelska Małgorzata Marzena 48 Nowe Miasto nad Pilicą

Okręg numer 2: Nowe Miasto nad Pilicą - ulice: Mostowa, Piliczna, Podgórna, Browarna, Bielińskiego, Ogrodowa wraz z blokami komunalnymi i spółdzielni mieszkaniowej, Pl.O.H.Koźmińskiego, Warszawska, Pl.Kościuszki, Pl.Armii Krajowej, Wyzwolenia, 1 Maja, Południowa, Wspólna, Wąska, 11 Listopada, Krótka, Szeroka, Targowa, Rawska, Kolejowa, Polna, 1 Stycznia, Świerkowa, Szkolna, Północna, Boczna

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Chmura Wiesław 52 Nowe Miasto nad Pilicą
Stachyra Ryszard 64 Nowe Miasto nad Pilicą
Markiewicz Michał 32 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Orzeszek Stanisław 56 Nowe Miasto nad Pilicą
Strzelecki Jerzy 57 Nowe Miasto nad Pilicą
Lachmirowicz Piotr 40 Nowe Miasto nad Pilicą
Wejgt Waldemar 57 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z NOWYM MIASTEM

Opara Gwiazda Bożenna Stefania 57 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NOWE MIASTO

Binkiewicz Mirosław Piotr 47 Nowe Miasto nad Pilicą
Dudek Teresa Aniela 51 Nowe Miasto nad Pilicą
Lewecki Marek 58 Nowe Miasto nad Pilicą
Sierajewski Robert Kazimierz 55 Nowe Miasto nad Pilicą

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE MIASTO NOWE JUTRO

Dąbrowski Marek 42 Nowe Miasto nad Pilicą
Dawidowicz Włodzimierz Franciszek 56 Nowe Miasto nad Pilicą
Jędryka Tadeusz Jan 50 Nowe Miasto nad Pilicą
Kwiatkowska Dorota Maria 42 Nowe Miasto nad Pilicą

Okręg numer 3: Sołectwa: Rosocha, Sacin, Świdrygały, Dąbrowa-Józefów

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Olszak Jan 56 Sacin

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Trzaskowski Jan 64 Józefów

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z NOWYM MIASTEM
Chałupka Krzysztof 30 Nowe Miasto nad Pilicą

Okręg numer 4: Sołectwa: Pobiedna, Wola Pobiedzińska, Bełek.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Jodłowski Marek 44 Pobiedna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE MIASTO NOWE JUTRO

Drzymała Tomasz 32 Pobiedna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NOWE MIASTO

Bors Jacek 43 Pobiedna

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z NOWYM MIASTEM

Markowska Emilia 58 Nowe Miasto nad Pilicą

Okręg numer 5: Sołectwa: Gostomia, Borowina-Waliska, Żdżarki, Prosna-Gilówka, Wólka Ligęzowska –Wólka Magierowa

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z NOWYM MIASTEM

Noremberg Natalia 24 Sacin

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE MIASTO NOWE JUTRO

Staniszewski Andrzej 33 Gostomia

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NOWE MIASTO

Lewecki Czesław 60 Nowe Miasto nad Pilicą

Okręg numer 6: Sołectwa: Rokitnica, Jankowice, Godzimierz.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Tomczyk Kazimierz Wiesław 57 Rokitnica

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Walczak Iwona Katarzyna 39 Godzimierz

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z NOWYM MIASTEM

Głowacki Mirosław Tadeusz 61 Nowe Miasto nad Pilicą

Okręg numer 7: Sołectwa: Rudki, Promnik, Strzałki, Wierzchy, Nowe Strzałki-Zalesie

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI NOWE MIASTO

Król Ignacy 57 Rudki

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE MIASTO NOWE JUTRO

Bernacki Piotr Jan 30 Nowe Strzałki

Okręg numer 8: Sołectwa: Żdżary, Wał, Sańbórz.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Kacprzyk Zbigniew Jan 52 Żdżary

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Tulin Krzysztof Grzegorz 36 Rokitnica

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAWSZE Z NOWYM MIASTEM

Wójcik Rafał Sylwester 33 Sacin

Okręg numer 9: Sołectwa: Domaniewice, Bieliny, Łęgonice, Nowe Łęgonice, Nowe Bieliny

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Bors Mirosław 48 Nowe Bieliny
Bors Stanisław Czesław 55 Domaniewice

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Pleskot Maria 57 Łęgonice
Bystrosz Eugeniusz Henryk 57 Łęgonice Nowe

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWE MIASTO NOWE JUTRO

Zając Andrzej Włodzimierz 51 Domaniewice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTA I GMINY NOWE MIASTO 2010

Szopa Jan Roch 54 Łęgonice

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ REJON

Orzeszek Andrzej Kazimierz 48 Łęgonice

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Znajdź kandydata w Radomskiem

Przeczytaj o wyborach w swoim powiecie

Sondaże

więcej »

Zdjęcia

więcej » |

Sonda

Weźmiesz udział w wyborach samorządowych?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 355.

Najczęściej czytane

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014