Twoje miasto

Jesteś tu: Strona główna Zdrowie i uroda Uroda Artykuł

Ekspresowy zabieg oczyszczająco - dotleniający dla kobiet i mężczyzn

Dodano: 4 grudnia 2010, 0:05 Autor:

Szczególnie zimą nasza skóra jest zmęczona trudnymi warunkami atmosferycznymi, wysuszana powietrzem z kaloryferów i niedotleniona. Wszystko to sprawia, że częściej się zanieczyszcza i niepotrzebnie przedwcześnie starzeje. Kosmetyczka Iwona Litworska poleca zabieg dla kobiet i mężczyzn, który daje efekt ekspresowego oczyszczenia i dotlenienia skóry.

- Skóra w naturalnych warunkach potrafi regulować sobie poziom nawilżenia, czerpiąc go z wnętrza naszego organizmu, ale też i ze środowiska zewnętrznego - mówi kosmetyczka Iwona Litworska, z Gabinetu Kosmetycznego przy ul. Nowaka-Jeziorańskiego 67 w Kielcach ( tel. 41 331 91 40) - Jednak współcześnie, żyjąc w zanieczyszczonym środowisku, aglomeracji miejskiej, przebywając często w klimatyzowanych lub ogrzewanych pomieszczeniach, jesteśmy narażeni na zanieczyszczanie się naskórka, a co za tym idzie, z przedwczesnym starzeniem się skóry.

Zabieg ekspresowy oczyszczajaco - dotleniający Thalgo to prawdziwty zastrzyk energii, ktory sprawia, że skóra jest wypoczęta, dotleniona i pełna blasku. Składniki aktywne zawarte w preparatach zapewniają kompletną pielęgnację i ochronę - specjalny kompleks 02 Protect, który zwalcza wolne rodniki. Ekstrakt z nasion z Moringi Olejodajnej chroni komórki przed zanieczyszczeniami i usuwa oznaki zmęczenia. Natomiast aktywny składnik otrzymywany z naturalnego aminokwasu - keratyny, stymuluje oddychanie komórkowe, a inny składnik - biały łubin wzmacnia barierę ochronną skóry.

- Wskazaniem do zabiegu są przede wszystkim skóry zmęczone, wymagające kompleksowej pielęgnacji, zestresowane, niedotlenione, potrzebujące blasku, świeżości i witalności - mówi Iwona Litworska. - Celem podstawowym tego zabiegu jest pobudzenie oddychania międzykomórkowego, regeneracja, przywrócenie świeżego i zdrowego wyglądu skórze. Nastepuje też poprawa kolorytu, skóra jest chroniona przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i następuje wygładzenie drobnych zmarszczek oraz delikatne rozjaśnienie naskórka.

Czytaj więcej o:
  • dotleniający
  • iwona
  • kielece
  • litworska
  • oczyszczająco
  • thalgo
  • uroda
  • zabieg
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015