Świętokrzyskie | Radomskie
Serwis jest częścią Echo Dnia
Jesteś tu: Strona główna Piłka piłka nożna - futsal Artykuł

Zagnańska Liga Futsalu: Niespodzianek nie było

Dodano: 23 grudnia 2010, 14:26 Autor:

Bez niespodzianek obyło się w piątej kolejce pierwszej i szóstej kolejce drugiej Zagnańskiej Ligi Futsalu. Liderzy obu lig pewnie wygrali swoje spotkania.

Wyniki piątej kolejki pierwszej ligi:
Diabły Kielce – FF Samsonów 5:2,
Łukasz Kosecki 2, Tomasz Bieniek, Rafał Wrona, Łukasz Wrona – Maciej Gębski, Paweł Zapała;
Foksdrob Kajetanów – Skorpions Tumlin 4:2, Tomasz Woszczycki 2, Karol Bracha, Michał Bracha – Tomasz Kołodziej, Zbigniew Stefański;
Drewkom Kostomłoty – Matbud Samsonów 9:3, Kamil Foderowicz 5, Paweł Czyż 2, Michał Sobczyk 2 - Mateusz Kołodziejski, Łukasz Bielawski 2;
Po Byku/Carex Kielce – FC Bez Nazwy Samsonów 5:2, Krzysztof Kosiński 2, Paweł Urbaniec, Maciej Urbaniec, Paweł Blacha – Jakub Mościński, Marcin Kondrak;
Altbus Kostomłoty – Zabłocie 3:5, Piotr Kmiecik, Bartłomiej Koza, Seweryn Koza – Mariusz Piwowarczyk 2, Daniel Cedro, Krystian Pedryc;
JFK Kajetanów – Kam Art Tumlin 5:3, Ernest Supierz 4, Artur Duda – Sebastian Drogosz, Dominik Wiśniewski, Albert Michta.

1. Diabły 5 15 29:4
2. JFK 4 12 30:9
3. Zabłocie 5 12 18:11
4. Foksdrob 4 9 26:9
5. Drewkom 5 9 26:17
6. Po Byku 5 9 22:25
7. Skorpions 5 6 17:14
8. FF 5 4 18:21
9. Matbud 5 4 16:29
10. Altbus 4 3 13:17
11. Bez Nazwy 4 0 3:30
12. Media 5 0 5:37

Klasyfikacja strzelców:
12
– Michał Bracha (Foksdrob), Ernest Supierz (JFK),
9 – Karol Bracha (Foksdrob), Tomasz Kołodziej (Skorpions),
8 – Kamil Wojasiewicz (Po Byku),
7 – Łukasz Wrona (Diabły), Kamil Foderowicz (Drewkom), Mateusz Łukasiewicz (Drewkom).

Wyniki szóstej kolejki drugiej ligi:
Becher Kielce – Zuz Bud Kielce 8:3,
Paweł Balcerzak 3, Wojciech Surdyk 3, Michał Dula, Mateusz Bukłat – Radosław Szustek 2, Łukasz Mazurczak;
Devils Zachełmie – Partyzanci Kielce 3:2, Damian Kopeć, Kamil Piwowarczyk, Bartłomiej Bracha – Mateusz Duda, Patryk Zawierucha;
Zagnańsk Team – Foksdrob II Kajetanów 1:9, Michał Makuch – Krystian Bożęcki 5, Krzysztof Foks 3, Arkadiusz Foks;
Ciasteczko Team Kaniów – Izba Celna Kielce 5:3, Łukasz Bielecki 2, Aleksander Bazela, Przemysław Jamrożek, Filip Mazurkiewicz – Krzysztof Rzeszowski 2, Robert Grzyb;
Izba Celna Kielce – Zachełmie 6:1, Mariusz Płusa 2, Karol Czapnik 2, Robert Grzyb, Andrzej Wrzecionowski – Karol Piwowarczyk;
Kajrox Events Kielce – FC Jasiów 4:2, Paweł Kupidura, Michał Kłoda, Kamil Kuszewski, Damian Szczygielski – Paweł Młodawski, Wojciech Wójtowicz;
Exclusive Club Chrusty – FC Janaszów 6:1, Bartłomiej Porzuczek 4, Piotr Kruk, Marcin Michta – Karol Salwa;
FC Piechotne – Gruszka Team 2:2, Marek Dziwoń 2 – Kamil Papros, Piotr Stodulski;
Renesans Kielce – Jedynka Strawczyn 5:3, Hubert Janyst 2, Marcin Handzelewicz, Norbert Kęcki – Bartłomiej Sosiński, Karol Sikora, Paweł Picheta.

1. Foksdrob II 6 18 53:12
2. Becher 6 16 50:17
3. Partyzanci 6 15 52:18
4. Izba Celna 8 15 50:24
5. Ciasteczko Team 7 15 47:23
6. Renesans 6 15 35:23
7. Devils 6 11 33:21
8. Gruszka Team 7 11 32:26
9. Kajrox Events 6 11 19:16
10. Zachełmie 6 9 26:25
11. Piechotne 7 6 22:23
12. Exclusive Club 7 6 21:43
13. Jedynka 7 4 25:27
14. Zagnańsk Team 7 3 13:63
15. Jasiów 6 1 19:48
16. Zuz Bud 6 1 14:43
17. Janaszów 6 1 10:60

Klasyfikacja strzelców:
17
– Grzegorz Jagodzki (Foksdrob II),
13 – Wojciech Szymkiewicz (Becher), Bartłomiej Porzuczek (Exclusive Club),
12 – Mateusz Piskulak (Partyzanci), Łukasz Bielecki (Ciasteczko Team), Krystian Borzęcki (Foksdrob II), Robert Grzyb (Izba Celna), Karol Piwowarczyk (Zachełmie),
11 – Kamil Piwowarczyk (Devils), Hubert Janyst (Renesans), Krzysztof Rzeszowski (Izba Celna).

W następnej kolejce, środa 29 grudnia (hala sportowa przy ulicy Turystycznej w Zagnańsku):
I liga:
JFK Kajetanów – Foksdrob Kajetanów, godz. 19.55,
FC Bez Nazwy – Altbus Kostomłoty, godz. 20.30,
II liga:
FC Piechotne – Devils Zachełmie, godz. 17,
FC Jasiów – FC Janaszów, godz. 17.35,
Zagnańsk Team – Gruszka Team, godz. 18.10,
Ciasteczko Team – Devils Zachełmie, godz. 18.45,
Zachełmie – Renesans Kielce, godz. 19.20,
Foksdrob II Kajetanów – Kajrox Kielce, godz. 21.05,
Partyzanci Kielce – Becher Kielce, godz. 21.40,
Zuz Bud Kielce – Exclusive Club Chrusty, godz. 22.15.

Czytaj więcej o:
  • futsal
  • piłka nożna
  • Zagnańsk
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.