Sylwester pod gwiazdami w Pińczowie (zdjęcia)

Dodano: 1 stycznia 2011, 16:30 Autor:

Setki pińczowian witały Nowy 2011 rok na Placu Konstytucji 3 Maja. Ta tradycja przyjęła się w Pińczowie na dobre i jest optymalnym rozwiązaniem logistycznym i organizacyjnym.

Takie bale pod gwiazdami połączone z pokazem fajerwerków na górze Świętej Anny czynią gród nad Nidą, miejscem czarownym z niepowtarzalnym klimatem.

Dostrzega to z roku na rok coraz więcej mieszkańców miasta. W piątek na estradzie ustawionej przy ratuszu brylował podobnie jak w latach poprzednich zespól Index z nieocenionym liderem Ryszardem "Świerszczykiem” Sobierajem. Repertuar i możliwości wokalne i instrumentalne Indexu są w stanie zadowolić wszystkich i tak się dzieje.

O północy życzenia mieszkańcom złożyli włodarze miasta i powiatu. Wiele ciepłych słów i serdecznych życzeń popłynęło z ust burmistrza Włodzimierza Baduraka, przewodniczącego Rady Miejskiej - Jana Radkiewicza i obecnego wicestarosty Marka Omasty. Gdy wskazówki zegara dotknęły "dwunastki”, góra Świętej Anny przypominała krater wulkanu w trakcie erupcji.

Niebo nad miastem rozdzierały fontanny wielobarwnych fajerwerków i wszyscy rzucili się sobie nawzajem w ramiona. Polały się strumienie szampana i wielka rzeka najlepszych życzeń. Oby ten Nowy był lepszy niż stary.

Czytaj więcej o:
  • impreza
  • pińczów
  • sylwester 2011
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 33.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.