Świętokrzyskie | Radomskie | Podkarpackie
Jesteś tu: Strona główna STUDNIÓWKI regulamin Artykuł

Studniówki 2011 - gdzie najczesciej bawią się maturzyści z radomskich szkół?

Dodano: 7 stycznia 2011, 14:30 Autor:

Oto najpopularniejsze miejsca na bal maturalny!
Studniówki 2011 - gdzie najczesciej bawią się maturzyści z radomskich szkół?
Przeczytaj więcej

Kilka lat temu szkoły zrezygnowały z organizowania studniówek we własnych murach. Popularne i wygodniejsze stało sie wynajmowanie na ten cel sal weselnych. Wyjątek stanowi liceum imienia Jana Kochanowskiego w radomiu. Pozostałe szkoły bawią sie poza szkołą. Sprawdziliśmy, które miejsca najczesciej wybierają maturzyści.

PROWADZI CYGANERIA

Od kilku lat najwięcej studniówek radomskich szkół odbywa się w restauracji Cyganeria w Skaryszewie. W tym roku będzie ich tam aż siedem. Tydzień po "Baczyńskim” bawić się tam będą chałubińszczacy. Później 22 stycznia uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych imienia Kazimierza Wielkiego, 29 stycznia maturzyści III liceum imienia Dionizego Czachowskiego. Na początku lutego w Cyganerii poloneza zatańczą uczniowie "samochodówki”, następnie 12 lutego bawić się tam będą maturzyści z II liceum imienia Marii Konopnickiej a 19 lutego uczniowie Zespołu Szkół spożywczych i Hotelarskich.

- Mają największe sale, a u nas jest sporo uczniów i tylko tam się pomieścimy – tłumaczyła nam mama jednej z uczennic "Konopnickiej”.

SĄ TEŻ INNE CENTRA

Sporym zainteresowaniem cieszy się też Centrum Konferencyjno-Rozrywkowe "Chełmiński” w Kowali. Studniówki zamówiły tam sobie cztery radomskie szkoły. Jako pierwsi poloneza zatańczą tam maturzyści ze "Słowackiego”. Tydzień później rezerwację mają tam uczniowie Zespołu Szkół Elektronicznych imienia Bohaterów Westerplatte, 22 stycznia będzie się tam bawić XI liceum imienia Stanisława Staszica a 5 lutego Zespół Szkół Elektronicznych.

Na brak chętnych nie narzeka też Centrum Konferencyjno-Rozrywkowe "U Grubego” w Wielogórze. W tym roku bawić się tam będzie kolejno V liceum imienia Romualda Traugutta (15 stycznia), tydzień później Zespół Szkół Technicznych imienia Tadeusza Kościuszki i 5 lutego VIII liceum imienia Jana III Sobieskiego.

W tym sezonie studniówkowym w Leśnym Dworze w Skaryszewie odbędą się tylko dwie studniówki radomskich szkół. Na 22 stycznia salę zarezerwowali uczniowie I liceum imienia Mikołaja Kopernika oraz na 29 stycznia X liceum imienia Stanisława Konarskiego.

MNIEJSZE SZKOŁY

Mniejsze szkoły decydują się na Dom Przyjęć Mariaż w Klwatce, gdzie bawić się będzie 70 uczniów XII liceum, radomski ośrodek "Pod Brzozami” przy ulicy Potkanowskiej, który zarezerwowali na 22 stycznia maturzyści z Zespołu Szkół Odzie-żowych Stylizacji i Usług, Dom Weselny "U Kowala w Radomiu przy ulicy Owalnej, gdzie bawić się będzie Zespół Szkół zawodowych imienia Jana Kilińskiego czy sala w Krogulczej Suchej, 15 stycznia poloneza zatańczą tam maturzyści Zespołu szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej. Maturzyścci z "plastyka" zdecydowali sie na zabawę w restauracji Casello w Wielogórze 5 lutego.

Katolickie Liceum Ogólnokształcące imienia świętego Filipa Neri zdecydowało się na salę w Domu Weselnym w Małęczynie Nowym przy ulicy Lubelskiej 70 a I Społeczne liceum na hotel "Pod Różami”. Ich bal maturalny odbędzie się tam 15 stycznia.

Czytaj więcej o:
  • bal
  • Dom weselny
  • miejsca
  • radom
  • restauracja
  • studniówka
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Prezentacja szkół

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015