Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Radom Artykuł

Ojciec Józef Witko i tłumy wiernych modlili się w Pionkach (zdjęcia)

Dodano: 15 stycznia 2011, 12:00 Autor:

Podczas takich mszy świętych dokonują się wielkie cuda.
Franciszkanin ojciec Józef Witko modlił się o uzdrowienie wszystkich osób chorych fizycznie i duchowo w kościele świętej Barbary w Pionkach.

Franciszkanin ojciec Józef Witko modlił się o uzdrowienie wszystkich osób chorych fizycznie i duchowo w kościele świętej Barbary w Pionkach. (fot. Zdjęcia archiwum prywatne)

Ojciec Józef Witko i tłumy wiernych modlili się w Pionkach (zdjęcia)

Ojciec Józef Witko jest franciszkaninem z Krakowa, uczestnikiem ruchu charyzmatycznego, czyli wspólnoty katolików, która wierzy, że dary Ducha Świętego działają na ludzi również w dzisiejszych czasach.

Od wielu lat jeździ po Polsce i świecie, aby głosić Słowo Boże, a także modlić się do Pana Jezusa o uwolnienie ludzi z nałogów, uzależnień psychicznych, a także poważnych chorób. Dowodem na to, że następują uzdrowienia, które wiele osób nazwało by cudem, są liczne świadectwa setek ludzi. Ojciec Witko zebrał je już w kilku książkach.

Do Pionek zaprosiła go wspólnota wierzących "Jezus żyje!”, która działa przy parafii świętej Barbary. Jednym z jej dzieł były przeprowadzone razem z innymi grupami z Radomia, listopadowe rekolekcje z

>ojcem Johnem Bashoborą , znanym na całym świecie charyzmatykiem z Ugandy, na które przyjechało ponad tysiąc osób z kraju i nie tylko. Przy wspólnocie działa również zespół ewangelizacyjny o tej samej nazwie, który właśnie wydał dwupłytowy album z pieśniami.

Podczas mszy świętej w wypełnionym po brzegi kościele zakonnik w bardzo prostych słowach nakreślił uniwersalną prawdę: każdy może się nawrócić, bo dla każdego z nas Miłosierdzie Boże jest nieskończone. Potem, podczas adoracji Najświętszego Sakramentu, razem z wiernymi modlił się o uzdrowienie zgromadzonych w świątyni oraz osób, w których intencjach przyszli.

Czy wspólna modlitwa odniosła skutek? Będzie można się o tym przekonać, śledząc świadectwa osób uczestniczących w tym spotkaniu, które zostaną zapewne umieszczone na stronach internetowych wspólnoty Jezus żyje! z Pionek.

Czytaj więcej o:
  • DuchŚwięty
  • Jezus
  • Kościół
  • Pionki
  • Radomskie
  • Witko
  • wspólnota
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czyje imię powinna nosić ulica przy terminalu portu lotniczego w Radomiu?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 161.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.