Świętokrzyskie | Radomskie
Serwis jest częścią Echo Dnia
Jesteś tu: Strona główna Piłka piłka nożna - futsal Artykuł

Zagnańska Liga Futsalu: Osiem bramek Kołodzieja

Dodano: 26 stycznia 2011, 20:22 Autor:

W weekend rozegrane zostały kolejne mecze pierwszej i drugiej Zagnańskiej Ligi Futsalu. Nie lada wyczynem popisał się Tomasz Kołodziejczyk z Skorpionsa Tumlin, który zdobył aż osiem bramek, a jego drużyna dzięki jego trafieniom pokonała FC Bez Nazwy Samsonów 11:3.
Na zdjęciu Łukasz Kosecki z zespołu Diabły Kielce.

Na zdjęciu Łukasz Kosecki z zespołu Diabły Kielce.

Przeczytaj więcej

Wyniki ósmej kolejki pierwszej ligi:
Diabły Kielce – Altbus Kostomłoty 5:2,
Łukasz Kosecki 3, Artur Łakomiec, Tomasz Bieniek – Rafał Barucha, Mateusz Wałek;
JFK Kajetanów – FF Samsonów 5:2, Ernest Supierz 3, Artur Duda, Łukasz Waldon – Łukasz Gębski, Zapała Robert;
Foksdrob Kajetanów – Matbud Samsonów 6:3, Michał Bracha 4, Karol Bracha 2 – Michał Rynk, Mateusz Kołodziejski, Łukasz Bielawski;
Skorpions Tumlin – FC Bez Nazwy Samsonów 11:3, Tomasz Kołodziej 8, Marcin Janik, Sebastian Tomala, Zbigniew Stefański – Piotr Gała 2, Mateusz Lechowicz;
Zabłocie – Po Byku/Carex Kielce 5:0, Krystian Pedryc 2, Mariusz Piwowarczyk 2, Jacek Kukla;
Drewkom Kostomłoty – Kam Art Tumlin 7:0, Michał Sobczyk 2, Mateusz Łukasiewicz 2, Przemysław Czyż, Kamil Foderowicz, Krzysztof Fornalski.

1. Diabły Kielce 8 21 37:14
2. Foksdrob Kajetanów 8 19 48:20
3. Zabłocie 8 19 33:14
4. Drewkom Kostomłoty 8 18 52:21
5. JFK Kajetanów 8 16 39:27
6. Skorpions Tumlin 8 11 33:22
7. Po Byku/Carex Kielce 8 11 30:38
8. FF Samsonów 8 7 29:37
9. Matbud Samsonów 8 7 27:42
10. Altbus Kostomłoty 8 6 33:36
11. Kam Art Tumlin 8 4 15:50
12. FC Bez Nazwy Samsonów 8 0 13:68

Klasyfikacja strzelców:
23
– Michał Bracha (Foksdrob),
21 – Tomasz Kołodziej (Skorpions),
17 – Mateusz Łukasiewicz (Drewkom),
15 – Ernest Supierz (JFK),
14 – Karol Bracha (Foksdrob),
13 – Kamil Foderowicz (Drewkom).

W następnej kolejce pierwszej ligi, niedziela 30 stycznia (hala sportowa przy ulicy Turystycznej w Zagnańsku):
Altbus Kostomłoty – Drewkom Kostomłoty, godz. 10.35,
FF – Po Byku/Carem, godz. 13.35,
Foksdrob Kajetanów – Diabły Kielce, godz. 14.10,
JFK Kajetanów – Matbud Samsonów, godz. 14.45,
Skorpions Tumlin – Kam Art Tumlin, godz. 16,
Zabłocie – FC Bez Nazwy, godz. 17.10.

Wyniki jedenastej kolejki drugiej ligi:
Zuz Bud Kielce – Izba Celna Kielce 4:4,
Łukasz Mazurczak 2, Mateusz Delegiewicz, Krzysztof Karbownik – Robert Grzyb, Karol Czapnik, Mariusz Płusa, Krzysztof Rzeszowski;
Zachełmie – Becher Kielce 6:1, Karol Piwowarczyk 3, Marcin Wójtowicz, Michał Dąbrowski, Krzysztof Reczyński – Paweł Balcerzak;
Kajrox Events Kielce – Ciasteczko Team 4:1, Damian Szczygielski, Gerard Zając, Adam Dąbek, Hubert Figarski – Przemysław Jamrożek;
Zagnańsk Team – FC Jasiów 3:4, Hubert Szcześniak 2, Grzegorz Tymborowski – Mateusz Durlik 3, Paweł Szwed;
Ciasteczko Team – FC Piechotne 8:4, Przemysław Jamrożek 3, Łukasz Bielecki 2, Dominik Szcześniak, Piotr Rodak, samobójcza – Kamil Lisowski 2, Marek Dziwoń, Mateusz Pastuszka;
Foksdrob II Kajetanów – Exclusive Club 9:1, Grzegorz Jagodzki 4, Krystian Bożęcki 2, Krzysztof Foks, Arkadiusz Foks, Karol Zwierzyński – Bartłomiej Porzuczek;
Devils Zachełmie – Jedynka Strawczyn 2:5, Damian Kopeć, Kamil Piwowarczyk – Bartłomiej Sosiński 4, Karol Sikora,
Renesans Kielce – FC Janaszów 16:0, Marcin Handzelewicz 5, Tomasz Janyst 4, Hubert Janyst 4, Norbert Kęcki 2, Andrzej Jamrozik;
Foksdrob II Kajetanów – Partyzanci Kielce 3:4, Grzegorz Foks, Rajmund Stolarski, Krystian Bożęcki – Patryk Zawierucha 2, Karol Dudzik, Mateusz Piskulak;
Partyzanci Kielce – Gruszka Team 3:6, Wojciech Brzoza, Przemysław Sienkiel, Patryk Zawierucha – Kamil Papros 2, Łukasz Strzelec, Marcin Liwocha, Sławomir Garycki, Piotr Stodulski.

1. Foksdrob II Kajetanów 11 27 81:27
2. Renesans Kielce 11 25 79:34
3. Izba Celna Kielce 12 25 69:33
4. Partyzanci Kielce 11 24 66:34
5. Ciasteczko Team 12 24 66:39
6. Kajrox Events Kielce 11 23 43:25
7. Becher Kielce 11 22 70:34
8. Zachełmie 11 19 50:40
9. Devils Zachełmie 11 17 48:40
10. Gruszka Team 11 17 45:41
11. Jedynka Strawczyn 11 13 46:41
12. Zagnańsk Team 12 9 39:82
13. Zuz Bud Kielce 10 8 34:57
14. FC Jasiów 10 7 36:61
15. FC Piechotne 11 6 29:55
16. Exclusive Club 11 6 24:76
17. FC Janaszów 11 1 13:110

Klasyfikacja strzelców:
25
– Grzegorz Jagodzki (Foksdrob II),
23 – Karol Piwowarczyk (Zachełmie),
22 – Hubert Janyst (Renesans).

W następnej kolejce pierwszej ligi, niedziela 30 stycznia (hala sportowa przy ulicy Turystycznej w Zagnańsku):
Zuz Bud Kielce- Jedynka Strawczyn, godz. 10,
Becher Kielce – FC Jasiów, godz. 11.10,
Zuz Bud – FC Janaszów, godz. 11.50,
Renesans – Becher, godz. 12.25,
FC Piechotne – FC Jasiów, godz. 13,
Kajrox Events – Zagnańsk Team, godz. 15.20,
Kajrox Events – Zachełmie, godz. 16.35,
Zachełmie – Zagnańsk Team, godz. 17.50,
Gruszka Team – Devils Zachełmie, godz. 18.25.

Czytaj więcej o:
  • futsal
  • piłka nożna
  • Zagnańsk
Najczęściej czytane
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Media Regionalne

Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

Polityka dotycząca plików cookie

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.