Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Radom Artykuł

Śmiertelne potrącenie, po nim... kolejny wypadek!

Dodano: 11 lutego 2011, 15:03 Autor:

Dwa wypadki w czwartkowy wieczór na ulicy Szarych Szeregów w Radomiu. Jeden zakończył się śmiercią pieszej, drugi prawie w tym samym miejscu rozbiciem dwóch pojazdów. Autem, które najechało na tył drugiego kierował pijany, emerytowany policjant.
Audi zostało poważnie uszkodzone.

Audi zostało poważnie uszkodzone. (fot. Czytelnik)

Przeczytaj więcej

O godz. 17.10 na ulicy Szarych Szeregów jadący w kierunku ulicy Wernera kierowca skody felicji na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił przechodzącą przez nie 76-letnią kobietę. Została ciężko ranna, niestety po przewiezieniu do szpitala zmarła. 26-letni kierowca skody był trzeźwy.

ZDERZENIE

Gdy policjanci zajmowali się tym wypadkiem, w jego okolicach doszło do kolejnego. Informację o tym otrzymaliśmy od czytelnika, który zrobił też zdjęcia. Jego zdaniem kierowca citroena wjechał w tył audi, które hamowało.

- Uderzenie było bardzo tak silne, że fotel w audi się załamał a kierowca upadł na podłogę. Rozbite auto wpadło na środkową wysepkę i omal nie potrąciło policjanta. Pasażerka samochodu, 13-latka miała bóle głowy, dlatego przewieziono ją do szpitala na obserwację. Kierowca citroena sprawiał wrażenie pijanego, najprawdopodobniej był to emerytowany policjant. Funkcjonariusze drogówki odmówili podania kierowcy audi jego danych, jak i polisy ubezpieczeniowej – twierdził nasz czytelnik.

POTWIERDZENIE

Katarzyna Kucharska, oficer prasowy radomskiej policji potwierdziła, że takie zdarzenia miało miejsce:

- O godzinie 18 kierujący pojazdem citroen 45-letni mężczyzna jadąc ulicą Szarych Szeregów w kierunku ulicy 11 Listopada, na wysokości ulicy Różanej najechał na tył audi. W wyniku uderzenia obrażeń doznała pasażerka tego pojazdu audi, która przewieziona została do szpitala. Kierujący citroenem był pijany – miał blisko 2 promile w organizmie. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – stwierdziła nasza rozmówczyni.

Potwierdziła też, że kierowca citroena jest emerytowanym policjantem. Pytana, dlaczego policjanci nie przekazali jego danych ani polisy odparła:

- Zwyczajowo kierowcy sami sobie udostępniają dane z polis ubezpieczeniowych. W tym przypadku kierowca audi został poinformowany, w jaki sposób może dostać te dane.
Jak się dowiedzieliśmy kierowca audi uzyskał dane następnego dnia.

Czytaj więcej o:
  • śmierć
  • kobieta
  • pijany
  • potrącenie
  • Radom
  • szarych
  • szeregów
  • wypadek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Ile pieniędzy z domowego budżetu zamierzasz wydać na święta?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 150.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.