Serwis jest częścią portalu echodnia.eu

Twoje miasto

Zdrowie i uroda » Zdrowie (serwis ZiU)

dodano: 8 marca 2011, 20:32

tagi:Świętokrzyski Laur Piękna

Oni zdobyli Świętokrzyski Laur Piękna! (zdjęcia)

/KAK/

Za nami finałowa, uroczysta gala 1 edycji Świętokrzyskiego Lauru Piękna 2010. Sala Hotelu Kongresowego wypełniła się w Dzień Kobiet po brzegi. Nie zabrakło nagrodzonych ze wszystkich powiatów województwa.

(Dawid Łukasik)

Wideo

Gromko oklaskiwane panie odbierały statuetki i pamiątkowe dyplomy, dziękując za oddane głosy. Wśród grona nagrodzonych tytułami dla najlepszych fitness klubów i salonów fryzjerskich oraz kosmetycznych pojawili się też... nieliczni panowie. Doceniane za swoją aktywność zawodową laureatki plebiscytu miały w ciągu wieczoru okazję obejrzeć pokaz ekskluzywnej mody na najnowszy sezon wiosna-lato oraz wysłuchać porywającego koncertu Piotra Lisieckiego, jednego z laureatów ostatniej edycji kultowego programu "Mam talent".

Świętokrzyski Laur Piękna 2010
Klasyfikacja wojewódzka: SALONY FRYZJERSKIE
I miejsce - Salon Fryzjerski Pablo Paweł Sztork z Końskich ulica Piłsudskiego 16.
II miejsce -Profesjonalny Salon Urody Dorotka, Busko Zdrój, ulica Batorego 4b.
III miejsce - Hair Design Studio Przemysława Chwaścińskiego z Kielc, ulica Kozia 2.

Klasyfikacja wojewódzka: SALONY KOSMETYCZNE
I miejsce - Salon Beauty&Fitness Babski Świat, Ostrowiec Świętokrzyski, ulica Trzeciaków 35a.
II miejsce - Profesjonalny Salon Urody Dorotka, Busko Zdrój, ulica Roksza 1.
III miejsce - Gabinet Kosmetyczny Wizaż JM Jolanta Malec, Ostrowiec Świętokrzyski, ulica Radwana 39d.

Klasyfikacja wojewódzka: SALONY SPA
I miejsce - Orient Day Spa z Kielc z ulicy Zagórskiej 18a.
II miejsce - Vellaves Spa Bilcza, ulica Marmurowa 14b.
III miejsce - Instytut Spa &Beauty z hotelu Kongresowego z Kielc przy Alei Solidarności 34.

Klasyfikacja wojewódzka: SALONY FITNESS
I miejsce - Expert Fitness z ulicy Warszawskiej 154.
II miejsce - Fitness Club Salvus z Kielc z ulicy Świętego Leonarda 1.
III miejsce - Fitness Klub Cutie`s Garden z ulicy Bodzentyńskiej 10/204.

Zwycięzcy klasyfikacji powiatowych

Powiat Kielce
Najlepszy salon fryzjerski: Hair Design Studio z ulicy Koziej 2.
Najlepszy salon kosmetyczny: Instytut Urody New Face ulica Świętego Leonarda1.

Kielecki powiat ziemski
Najlepszy salon fryzjerski: Zakład Fryzjerski Elżbieta Sitarz z Daleszyc, Plac Staszica 15.
Najlepszy salon kosmetyczny: Salon Antares Joanna Puchała z Sitkówki – Nowiny, Zagrody 55a.

Powiat włoszczowski
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Iza, Izabela Jach, Włoszczowa, plac Wolności 32.
Najlepszy salon kosmetyczny: Studio Kosmetyczne Serene, Włoszczowa, ulica Wesoła 24.

Powiat skarżyski
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerskie Wioletta, Skarżysko-Kamienna, ulica Piłsudskiego 19.
Najlepszy salon kosmetyczny: Gabinet Kosmetyczny Rubin w Suchedniowie, ulica Bugaj 5a

Powiat starachowicki
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Yoko, Starachowice, ulica Iłżecka 57b.
Najlepszy salon kosmetyczny: Joliesse Monika Cielecka, Starachowice, salon z dojazdem do klienta.

Powiat konecki
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Pablo, Paweł Sztork, w Końskich, ulica Piłsudskiego 16.
Najlepszy salon kosmetyczny: Gabinet Kosmetyczny Małgorzata Kowal, Końskie, ulica 16 stycznia 1d.

Powiat jędrzejowski
Najlepszy salon fryzjerski: Zakład Fryzjerski Grażyny Skowron w Jędrzejowie, ulica Doktora Kwarty 1.
Najlepszy salon kosmetyczny: Gabinet Kosmetyczny Anna w Jędrzejowie, ulica 11 Listopada.

Powiat ostrowiecki
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Ewa Joanna Ewa Serafin z Ostrowca, osiedle Słoneczne 14.
Najlepszy salon kosmetyczny: Salon Beauty&Fitness Babski Świat, Ostrowiec Świętokrzyski, ulica Trzeciaków 35a.

Powiat sandomierski
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Krzysia, Sandomierz, ulica Baczyńskiego 12a.
Najlepszy salon kosmetyczny: Studio Urody Madlen, Sandomierz, ulica Baczyńskiego 2.

Powiat opatowski
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Olivia, Lucyna Szafrańska, Opatów, ulica Kopernika 18.
Najlepszy salon kosmetyczny: Gabinet Kosmetyczny Twój Salon Urody, Katarzyna Smolarska, Opatów, ulica Partyzantów 2.

Powiat staszowski
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Evelain, Ewelina Pawęga, Staszów, ulica Krakowska 9.
Najlepszy salon kosmetyczny: Centrum Odnowy She, Staszów, ulica Sandomierska10.

Powiat buski
Najlepszy salon fryzjerski: Profesjonalny Salon Urody Dorotka, Busko Zdrój, ulica Batorego 4b.
Najlepszy salon kosmetyczny: Profesjonalny Salon Urody Dorotka Centrum Kosmetologii i Medycyny Estetycznej w Busku Zdroju, ulica Rokosza 1.

Powiat pińczowski
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Afrodyta, Pińczów, ulica Złota 3.
Najlepszy salon kosmetyczny: Gabinet Kosmetyczny Glamour Joanna Bakalarz, Pińczów, ulica Złota 3.

Powiat kazimierski
Najlepszy salon fryzjerski: Salon Fryzjerski Aleksandra Cichy, Kazimierza Wielka, ulica Kolejowa 1a.
Najlepszy salon kosmetyczny: Gabinet Kosmetyczny Monik – Monika Możdżeń, Kazimierza Wielka, ulica Piłsudskiego 2.

16 marca, w specjalnym dodatku "Naszego Stylu” przedstawimy szerzej wszystkich nagrodzonych w Świętokrzyskim Laurze Piękna 2010.

Zdjęcia

więcej » |

Strefa Imprez

więcej »

Zobacz na głównej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014