Serwis jest częścią portalu Na językach

Na językach » Na językach - Ludzie

dodano: 12 marca 2011, 16:45

tagi:ślubanna kochowiczkielcekoncertpiosenkarkaskarzyko

Wokalistka Anna Kochowicz kolejny raz wychodzi za mąż

Iwona Rojek

Piosenkarka Ania Kochowicz Anna Kochowicz, znana kielecka piosenkarka i kompozytorka, autorka dwóch tomików poezji po raz kolejny wychodzi za mąż. Jej wybranek to mężczyzna o oryginalnym imieniu Eliasz, który jest biznesmenem w Skarżysku Kamiennej. 9 kwietnia Anna Kochowicz zaśpiewa dla kielczan.

Piosenkarka Anna Kochowicz przygotowuje się do  koncertu i do ślubu.

Piosenkarka Anna Kochowicz przygotowuje się do koncertu i do ślubu.

(Archiwum)

- Mocno wierzę w to, że wreszcie spotkałam prawdziwą miłość i będziemy dla siebie wsparciem już do końca życia – mówi piosenkarka. – Po ślubie, który ma odbyć się w czerwcu przenoszę się na stałe do Skarżyska, ale regularnie będę przyjeżdżać do moich ukochanych Kielc i tu występować.

Kompozytorka zaprasza już 9 kwietnia o godzinie 17 do Muzeum Historii w Kielcach na swój recital zatytułowany "Miracle”. – Zaśpiewam na nich swoje największe przeboje takie jak "Odwrócona”, "W teatrze życia” , "Wierzę wierzę”, "Jak we śnie” oraz utwory Anny Jantar i innych wykonawców, choćby "Miracle” Celine Dion - zachęca do przyjścia. – Gościem recitalu będzie Bogdan Przepióra, gitarzysta i akustyk, a poprowadzi go Maria Młynarczyk. W czasie występu zagram też na fortepianie i zaprezentuję publiczności moje dwie książki.

Piosenkarka mówi, że bardzo cieszy się na zbliżający się jej autorski recital, zatytułowany "Cud”, bo ma on związek z osobistym życiem. – To, że spotkałam wreszcie odpowiedniego dla siebie mężczyznę też uważam w pewnym sensie za cud – śmieje się. – Bardzo się kochamy, myślę, że partner tak się mną zaopiekuje jak zasługuje na to każda kobieta. Po ślubie zdradzę więcej szczegółów z naszego poznania i życia, a na razie nie chcę niczego zapeszać.

- Śpiewanie jest moją największą pasją, moje utwory opowiadają o miłości, przyjaźni, uczuciach – wylicza. – A teraz jestem wyjątkowo szczęśliwa, bo znalazłam miłość, mam wokół siebie wiele przyjaznych ludzi i wszystko postrzegam w jasnych barwach.

Sonda

Brak ankiety.

Strefa Imprez

więcej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2015