Poważny wypadek w Sędziszowie. Trzy osoby ranne

Dodano: 30 maja 2011, 15:50 Autor:

Trzy osoby zostały ranne w wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie w Sędziszowie w powiecie jędrzejowskim. Zderzyły się tam daewoo matiz i volkswagen passat.
Poważny wypadek w Sędziszowie. Trzy osoby ranne

(fot. Straż Pożarna Jędrzejów)

Wypadek wydarzył się około godziny 11.30 na obwodnicy Sędziszowa w powiecie jędrzejowskim. Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 54-letni kierowca volkswagena passata, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z daewoo matizem, za kierownicą którego siedziała 44-letnia kobieta. Razem z nią jechał mąż i 18-letnia córka.

Na miejsce zostały wezwane pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. – Strażacy po przyjeździe ewakuowali z matiza kobietę, kierującą samochodem i dwoje pasażerów. Po udzieleniu pomocy, poszkodowani zostali przekazani pogotowiu ratunkowemu – mówi Tomasz Gil, zastępca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Jędrzejowie.

Wszyscy troje trafili do szpitala. Najciężej ranny został pasażer matiza, którego przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Kielcach. Kierowcy volkswagena nic się nie stało. Po zbadaniu przez lekarza karetki pogotowia został na miejscu wypadku. Był trzeźwy.

Czytaj więcej o:
  • karetka
  • policja
  • ranni
  • sędziszów
  • wypadek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.