Serwis jest częścią portalu Na językach

Na językach » Na językach - Ludzie

dodano: 6 lipca 2011, 22:43

tagi:edyta herbuśfilmherbuśvideo

Gorące erotyczne sceny z Edytą Herbuś w rosyjskim serialu (video)

/pawie/

Aktorska kariera Edyty Herbuś nabiera tempa i... rumieńców. Znaną kielczankę i jej wdzięki mogli ostatnio podziwiać widzowie popularnego w Rosji i na Ukrainie serialu "Wolf Messing”. Aktorka pokazała się w bardzo odważnej scenie namiętnego seksu.

Klip z serialu.

Klip z serialu.

Edyta Herbuś , która była znaną tancerką ciągle próbuje sforsować drzwi do Fabryki Snów, czyli Hollywood, ale na razie większe sukcesy notuje u naszych wschodnich sąsiadów. Ostatnio widzowie na Ukrainie mogli zobaczyć ją w jednym z 16 odcinków serialu "Wolf Messing - patrząc w przyszłość”. Produkcja opowiada o życiu jasnowidza żydowskiego pochodzenia. Herbuś zagrała tam rolę mężatki, która uwodzi młodszego od siebie mężczyznę. Tym mężczyzną jest tytułowy bohater - Wolf Messing.
Trzeba przyznać, że kielczanka w śmiałej łóżkowej scenie wypadła bardzo przekonująco. Widzowie na Ukrainie mogli podziwiać nie tylko jej aktorski kunszt, ale także jej zgrabne ciało, które pewnie niejednemu panu w Polsce spędza sen z powiek. Trzymamy za Edytę kciuki i chcemy zobaczyć ją w równie ekscytującej roli w hollywoodzkiej produkcji.

Kliknij w link i zobacz serial ze scenami łóżkowymi z Edytą Herbuś"

Wideo

więcej » |

Sonda

Brak ankiety.

Strefa Imprez

więcej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2015