Serwis jest częścią portalu echodnia.eu

Twoje miasto

Zdrowie i uroda » Zdrowie (serwis ZiU)

dodano: 15 października 2011, 7:00

tagi:dentystakielcenocstomatolog

Pierwszy w Kielcach gabinet stomatologiczny czynny także nocą!

/IB/

W nocy i święta chorzy z bólem zęba i innymi doraźnymi dolegliwościami stomatologicznymi mogą udać się do przychodni Fa-Dent w Kielcach. Narodowy Fundusz Zdrowia rozstrzygnął wczoraj konkurs na stomatologiczną pomoc doraźną na terenie Kielc.

(sxc.hu)

Jak informuje Beata Szczepanek, rzecznik prasowy świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia do postępowania konkursowego przystąpiły dwa gabinety stomatologiczne z terenu Kielc. Wybrana została placówka Fa-Dent Centrum Stomatologii Rodzinnej, mieszcząca się w Kielcach, przy ulicy Paderewskiego 48 (Centrum Rondo) III piętro (tel. 503-179-971). Świadczenia będą udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 19 do 7 rano oraz w soboty, niedziele i święta całodobowo od dziś do 31 grudnia. - Przypominamy, że świadczenia w tych godzinach i terminach będą udzielane w trybie pomocy doraźnej, więc nie jest to oferta dla osób, które chciałyby sobie planowo wyleczyć zęby - dodaje rzecznik Narodowego Funduszu Zdrowia.

Była to trzecia, tym razem udana próba zakontraktowania w Kielcach świadczeń z zakresu doraźnej pomocy stomatologicznej. W poprzednich edycjach konkursu nie było chętnych. Oprócz gabinetu w Kielcach, pacjenci mają do wyboru również gabinet stomatologiczny w Bilczy oraz w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 70.

Przeczytaj więcej

Strefa Imprez

więcej »

Zobacz na głównej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014