Twoje miasto

Jesteś tu: Strona główna Zdrowie i uroda Zdrowie (serwis ZiU) Artykuł

Pierwszy w Kielcach gabinet stomatologiczny czynny także nocą!

Dodano: 15 października 2011, 7:00 Autor:

W nocy i święta chorzy z bólem zęba i innymi doraźnymi dolegliwościami stomatologicznymi mogą udać się do przychodni Fa-Dent w Kielcach. Narodowy Fundusz Zdrowia rozstrzygnął wczoraj konkurs na stomatologiczną pomoc doraźną na terenie Kielc.
Pierwszy w Kielcach gabinet stomatologiczny czynny także nocą!

(fot. sxc.hu)

Przeczytaj więcej

Jak informuje Beata Szczepanek, rzecznik prasowy świętokrzyskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia do postępowania konkursowego przystąpiły dwa gabinety stomatologiczne z terenu Kielc. Wybrana została placówka Fa-Dent Centrum Stomatologii Rodzinnej, mieszcząca się w Kielcach, przy ulicy Paderewskiego 48 (Centrum Rondo) III piętro (tel. 503-179-971). Świadczenia będą udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 19 do 7 rano oraz w soboty, niedziele i święta całodobowo od dziś do 31 grudnia. - Przypominamy, że świadczenia w tych godzinach i terminach będą udzielane w trybie pomocy doraźnej, więc nie jest to oferta dla osób, które chciałyby sobie planowo wyleczyć zęby - dodaje rzecznik Narodowego Funduszu Zdrowia.

Była to trzecia, tym razem udana próba zakontraktowania w Kielcach świadczeń z zakresu doraźnej pomocy stomatologicznej. W poprzednich edycjach konkursu nie było chętnych. Oprócz gabinetu w Kielcach, pacjenci mają do wyboru również gabinet stomatologiczny w Bilczy oraz w Starachowicach przy ulicy Radomskiej 70.

Czytaj więcej o:
  • dentysta
  • kielce
  • noc
  • stomatolog
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Natura

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015