Jesteś tu: Strona główna Sport Artykuł

Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych sportowców i trenerów w powiecie koneckim

Dodano: 4 listopada 2011, 5:45 Autor:

Już po raz piąty organizujemy plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Powiatu Koneckiego. Na początek przedstawiamy sylwetki zawodników i szkoleniowców, którzy - naszym zdaniem - wyróżnili się w 2011 roku.
Zaczynamy piąty plebiscyt! Wybieramy najpopularniejszych sportowców i  trenerów w powiecie koneckim

Tak należy głosować
Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców powiatu koneckiego. Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SW.SKO.imię i nazwisko sportowca - na przykład SW.SKO.Jan Nowak - głosujemy do piątku, 23 grudnia, do godziny 24. Cena SMS - 1.23 złote z VAT. Na trenera głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SW.TKO.imię i nazwisko trenera - na przykład SW.TKO.Jan Nowak. Uwaga! Nazwiska wpisujemy bez polskich znaków.

Nominowani sportowcy z powiatu koneckiego

Nominowani trenerzy z powiatu trenerzy

Plebiscyt Sportowy 2011. Sprawdź wyniki głosowania na sportowców powiecie koneckim

Plebiscyt Sportowy 2011. Sprawdź wyniki głosowania na trenerów powiecie koneckim

Pierwsze cztery plebiscyty na najpopularniejszych sportowców i trenerów powiatu koneckiego cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród czytelników "Echa Dnia”. Otrzymaliśmy od Państwa dużo głosów, dlatego kontynuujemy tę formę plebiscytu i mamy nadzieję, że jego piąta edycja również będzie się cieszyła dużym zainteresowaniem i będzie tak emocjonująca jak poprzednie.

PRZEDSTAWIAMY KANDYDATÓW

Dziś zaczyna się także jubileuszowy 60. Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Województwa Świętokrzyskiego w 2011 roku. Jego znakomitym uzupełnieniem są plebiscyty w naszych powiatach, ponieważ jest wielu zawodników i szkoleniowców, którzy zasługują na wyróżnienie. Dziś przedstawiamy kandydatów, którzy - naszym zdaniem - w tym roku zaistnieli na sportowych arenach nie tylko w naszym regionie, ale również w Polsce, czasem nawet za granicą.

Jednocześnie przypominamy, że można też głosować na innych sportowców i szkoleniowców. Jeśli któryś z zawodników lub trenerów otrzyma 100 głosów, dołączymy go do naszej listy nominowanych, przedstawimy w wydaniu papierowym "Echa Dnia” oraz w Internecie.

GŁOSOWANIE DO 23 GRUDNIA

W tym roku można głosować jedynie za pośrednictwem SMS-ów (patrz ramka). Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na portalu www.echodnia.eu/plebiscytsportowy wyświetlana będzie aktualna klasyfikacja. Będziemy ją też podawać co tydzień w "Echu Koneckim”. Podawana na bieżąco klasyfikacja zniknie jednak z portalu w środę, 21 grudnia, o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianką. Głosowanie trwa do piątku, 23 grudnia, do godziny 24.

Zachęcamy do plebiscytowej zabawy. Na każdego, kto weźmie udział w głosowaniu, czeka nagroda. Ci czytelnicy, którzy przyślą najwięcej SMS-ów, otrzymają atrakcyjne nagrody.

Uroczyste rozstrzygnięcie plebiscytu odbędzie się podczas wielkiej sportowej gali w Kielcach, która zaplanowana jest na środę, 4 stycznia 2012 roku.

Czytaj więcej o:
  • końskie
  • plebiscyt sportowy
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najczęściej czytane

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.