Świętokrzyskie | Radomskie | Podkarpackie
Jesteś tu: Strona główna STUDNIÓWKI Studniówki 2015 Artykuł

Bal na dwieście par - studniówka w kieleckim "koperniku" (zdjęcia)

Dodano: 15 stycznia 2012, 16:32 Autor:

Tradycyjnym polonezem rozpoczęła się studniówka kieleckiego Zespołu Szkół Ekonomicznych imienia Mikołaja Kopernika, odbywająca się w hali SHL
Dominika Jurek, Izabela Kołek, Milena Piątek, Marta Szcześniak, Ewelina Szmalec i Małgorzata Salwa prezentują nieodłączny element stroju każdej studniówkowiczki - czerwoną podwiązkę

Dominika Jurek, Izabela Kołek, Milena Piątek, Marta Szcześniak, Ewelina Szmalec i Małgorzata Salwa prezentują nieodłączny element stroju każdej studniówkowiczki - czerwoną podwiązkę (fot. Aleksander Piekarski)

W pierwszej parze nie mogło zabraknąć dyrektor szkoły Violetty Nowak, której towarzyszył nauczyciel wychowania fizycznego Marek Parzyszek. Ten ostatni wspólnie z uczniami ułożył choreografię całego tańca.


Zobacz zdjęcia

Po zakończeniu tradycyjnego wstępu do studniówki nastąpiło wręczenie kwiatów i podziękowania od uczniów dla nauczycieli za wspólnie spędzone lata. Odbył się także specjalny pokaz walca wiedeńskiego, którego tańczyło kilkudziesięciu uczniów.
- Rodzice, nauczyciele, uczniowie - na studniówce bawimy się razem – mówiła Violetta Nowak. – Jest to doskonała okazja, żeby porozmawiać ze sobą, poznać także sympatie naszej młodzieży, czyli te osoby, z którymi spędzają wolny czas, z którymi wiążą jakieś plany w przyszłości – powiedziała dyrektor szkoły.
Po zakończeniu części części oficjalnej przyszedł czas na dzikie tańce na parkiecie. Dla tych, których zmorzyły szaleństwa na parkiecie czekały suto zastawione stoły pełne najbardziej wyszukanych zakąsek.
- Studniówka jest raz w życiu. Bawimy się świetnie i zamierzamy wywijać na do samego rana, bo potem już tylko matura – powiedziała w chwili przerwy od tańca Karolina Przepióra z klasy 4 BT.

Czytaj więcej o:
  • ekonomik
  • studniówka
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Dwie piękne studniówki w Jędrzejowie (zdjęcia)

Prezentacja szkół

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015