25 studniówek w weekend w Świętokrzyskiem. Zobacz zdjęcia

Dodano: 30 stycznia 2012, 22:00

W miniony weekend odbyło się w województwie świętokrzyskim aż 25 studniówek, jedna w piątek i aż 24 w sobotę. Byliśmy na każdej z nich - zobaczcie zdjęcia i relacje.
ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NUMER 2 W KIELCACHZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI W NIEPUBLICZNYM TECHNIKUM ZAWODOWYM ZDZ W KOŃSKICHZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE W OŻAROWIEZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NUMER 3 IMIENIA STANISŁAWA STASZICA WE WŁOSZCZOWIEZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAJTYCZNEGO W KRZELOWIEZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ NR 2 W OSTROWCUZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W KLIMONTOWIEZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI W ZESPOLE SZKÓŁ ZAWODOWYCH IM. STASZICA W PIŃCZOWIEZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ EKONOMICZNYCH IMIENIA OSKARA LANGEGO W KIELCACHZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ MECHANICZNYCH W KIELCACHZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ NAZARETANEK IMIENIA ŚWIĘTEJ JADWIGI KRÓLOWEJZOBACZ ZDJĘCIA ZESPÓŁ SZKÓŁ IMIENIA STANISŁAWA STASZICA W STASZOWIEZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. STANISŁAWA STASZICA W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIMZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI Z ZESPOŁU SZKÓŁ NR 5 W ŁOPUSZNIEZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH W SICHOWIE DUŻYMZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W OSIEKUZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ TECHNICZNO-INFORMATYCZNYCH W BUSKU-ZDROJUZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZESPOŁU SZKÓŁ LEŚNYCH W ZAGNAŃSKUZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA KONSTANTEGO ILDEFONSA GAŁCZYŃSKIEGO W KIELCACHZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W KIELCACH

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI ZAKŁADU DOSKONALENIA ZAWODOWEGO W STARACHOWICACH

ZOBACZ ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IMIENIA MARII CURIE-SKŁODOWSKIEJ W KAZIMIERZY WIELKIEJ

Czytaj więcej o:
  • studniówka
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy protesty przeciw ACTA i cenom paliwa będą skuteczne?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1687.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.