Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Radom Artykuł

W weekend w Radomiu Targi Ślubne. Piękne suknie na wyciągnięcie ręki

Dodano: 18 lutego 2012, 10:00 Autor:

Wszystko o ślubie i weselu na targach
Jednym z najbardziej widowiskowych punktów targów są pokazy mody ślubnej.

Jednym z najbardziej widowiskowych punktów targów są pokazy mody ślubnej. (fot. archiwum)

Przeczytaj więcej

W sobotę i niedzielę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu wspaniałe widowisko - dziewiąta edycja Radomskich Targów Ślubnych. Impreza wzorem lat ubiegłych będzie trwała dwa dni, a wszyscy, którzy ją odwiedzą dowiedzą się, co piszczy w modzie ślubnej.

Targi Ślubne to prawdziwa gratka dla przyszłych nowożeńców, ich rodzin a nawet weselnych gości. Przez dwa dni będzie można poznać najnowsze trendy mody ślubnej, organizacji ślubu i wesela.

WIELKI WYBÓR

Swoje stoiska będą mieli ci wszyscy, którzy dbają o oprawę uroczystości: firmy video, kwiaciarnie, restauracje, fotografowie, zespoły muzyczne, właściciele aut, cukiernicy, właściciele domów weselnych, a także kosmetyczki, salony oferujące suknie ślubne, okolicznościowe, garnitury i inne akcesoria, bez których nie wypada stanąć na ślubnym kobiercu.

To dziewiąta edycja Targów Ślubnych, które z rozmachem organizuje Biuro Turystyczne „Gromada”. Przez obydwa dni od godziny 11 do 18 będzie można poznać najnowsze trendy mody ślubnej, zobaczyć modelki w eleganckich kreacjach, które będą prezentować na scenie, a także wybrać dla siebie wymarzoną suknię. W roli modelek zobaczymy atrakcyjne panny, a w roli modeli przystojnych kawalerów.


WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU


- Targi to doskonała okazja by obejrzeć i porównać ceny ślubnych artykułów, oraz ofert przygotowanych przez restauracje i firmy cateringowe - zaznacza Ewa Wydra z Gromady. – Na miejscu panie będą mogły przymierzyć suknie ślubne, zrobić próbny makijaż, albo wybrać wiązankę. Jeśli zdecydują się zamówić, na pewno czeka je rabat – dodaje.

Jednorazowy bilet wstępu na Targi Ślubne kosztuje 15 złotych. Bilety można kupić w sobotę i w niedzielę (18 i19 lutego) w kasie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ulicy Narutowicza 9.

Czytaj więcej o:
  • ślub
  • panna młoda
  • targi ślubne
  • wesele
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Ile pieniędzy z domowego budżetu zamierzasz wydać na święta?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 150.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.