Świętokrzyskie | Radomskie
Serwis jest częścią Echo Dnia
Jesteś tu: Strona główna Piłka piłka nożna - Korona Kielce Artykuł

Lisowski i Golański trenowali w czwartek z Koroną. Będą gotowi na Śląsk

Dodano: 8 marca 2012, 16:36 Autor:

Skrajni obrońcy Korony Kielce – Tomasz Lisowski i Paweł Golański trenowali w czwartek z zespołem na boisku przy ulicy Szczepaniaka. A to oznacza, że obaj będą do dyspozycji trenera Leszka Ojrzyńskiego na mecz piłkarskiej ekstraklasy ze Śląskiem we Wrocławiu, który rozpoczyna się w niedzielę o godzinie 17.

Piłkarski "Skarb Kibica” już w sobotę 17 marca - WEJDŹ

Dolegliwości obu defensorów było sporym zmartwieniem trenera Ojrzyńskiego przed Śląskiem. Lisowski nabawił się urazu stawu skokowego w zwycięskim meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała (2:0), natomiast Golański narzekał na kolano i kostkę po środowym sparingu z Dolcanem Ząbki (1:3). Ale w czwartek obaj normalnie już trenowali, Lisowski po raz pierwszy w tym tygodniu.
W piątek Korona będzie trenować w godzinie meczu na Arenie Kielc, a w sobotę po porannym rozruchu, ruszy do Wrocławia. Kielczanie świetnie zaczęli wiosnę, wygrali wszystkie trzy mecze i są już na czwartym miejscu w tabeli. Drugi w tabeli Śląsk nie wygrał żadnego spotkania, doznając między innymi klęski u siebie z Legią Warszawa 0:4.

Czytaj więcej o:
  • Golański
  • Lisowski
  • Paweł
  • Tomasz
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Następny mecz

Lech Poznań - Korona Kielce
Ekstrakalsa
Sobota, 8 sierpnia, godzina 20.30.

Terminy rozgrywek rundy zasadniczej Ekstraklasy »

Tabela
1. Legia Warszawa3911-1300
2. Cracovia Kraków373-1210
3. Korona Kielce366-4201
4. Górnik Łęczna364-3201
5. Ruch Chorzów364-3201
6. Piast Gliwice364-4201
7. Pogoń Szczecin354-3120
8. Wisła Kraków344-2120
9. Śląsk Wrocław344-5111
10. Zagłębie Lubin343-4111
11. Jagiellonia Białystok335-5102
12. Lech Poznań333-5102
13. Lechia Gdańsk312-4012
14. Podbeskidzie Bielsko-Biała311-7012
15. Górnik Zabrze304-6012
16. Termalica Bruk-Bet Nieciecza300-5003
Wyniki
Piast Gliwice - Górnik Zabrze3:2
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin1:1
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia0:1
Wisła Kraków - Lech Poznań2:0
Śląsk Wrocław - Termalica Bruk-Bet Nieciecza2:0
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin1:2
Górnik Łęczna - Legia Warszawa0:2
Korona Kielce - Ruch Chorzów1:2
Najczęściej czytane
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.