Twoje miasto

Jesteś tu: Strona główna Zdrowie i uroda Uroda Artykuł

Nowoczesny zabieg redukujący tkankę tłuszczową zastępuje inwazyjne techniki i godziny na siłowni.

Dodano: 28 marca 2012, 9:00

Która z pań nie ma wiosennego zamiaru, by popracować nad ciałem i sylwetką? Która nie marzy o pozbyciu się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Jedną z najnowocześniejszych metod modelowania sylwetki w medycynie estetycznej są zabiegi z użyciem aparatu Exilis. Można z nich korzystać także w jedynym Medi-Spa w regionie.
Podczas zabiegu, pod wpływem wysokiej temperatury, w komórkach dochodzi do przyspieszenia procesów metabolizmu.

Podczas zabiegu, pod wpływem wysokiej temperatury, w komórkach dochodzi do przyspieszenia procesów metabolizmu. (fot. serwis prasowy nefertari)

Exilis to nowość w światowej medycynie estetycznej. Ten innowacyjny zabieg modelowania sylwetki polecają profesjonaliści z Instytutu Nefertari Medi-Spa w Kielcach przy ul. Klonowej 51d (telefon: 41 330 81 17 ). Nieinwazyjny zabieg szybko stał się konkurencją dla inwazyjnych technik liposukcji.

- Zabiegi z wykorzystaniem aparatu Exilis modelują i wyszczuplają sylwetkę, ujędrniają i odmładzają skórę, co więcej - redukują cellulit. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, bo połączono tu dwa mechanizmy, które do tej pory występowały wyłącznie oddzielnie - terapię ultradźwiękową i radiofrekwencję – mówi Malwina Wierzbowska, menedżerka Nefertari . - Swoją skuteczność Exilis zawdzięcza innowacyjnej technologii RID. Skrót tłumaczymy jako rozpoznanie, izolację, dezaktywację - bo właśnie w tych trzech krokach urządzenie radzi sobie z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Podczas zabiegu, pod wpływem wysokiej temperatury, w komórkach dochodzi do przyspieszenia procesów metabolizmu. Tłuszcz zostaje rozbity, rozpuszczony i uwolniony na zewnątrz. Specjalistki z Instytutu wykonujące zabieg, dzięki monitorowi zainstalowanemu na głowicy aparatu, na bieżąco kontrolują temperaturę ciała pacjenta, moc urządzenia i czas jego działania. To sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

W ten sposób można zwalczać uporczywe wałeczki i zbędne centymetry na brzuchu udach, ramionach, łydkach, plecach itd. Skuteczność zabiegów potwierdzają badania laboratoryjne i kliniczne. Efekty zabiegu są zauważalne od razu. Dzięki nowoczesnym zabiegom z urządzeniem Exilis można skutecznie remodelować wybrane obszary ciała i wysmuklić sylwetkę. Efektem zabiegów jest też poprawa konturu ciała i redukcja tkanki tłuszczowej oraz ujędrnienie skóry. Po zabiegach widać poprawę napięcia skóry, zwiększenie jej gęstości oraz redukcję cellulitu i redukcję rozstępów. Najlepsze wyniki przynosi seria min. 6 zabiegów wykonywanych w odstępach co 7 -10 dni.
Terapię dla ciała z Exilisem można z powodzeniem łączyć z innymi kuracjami z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń oraz z zabiegami pielęgnacyjnymi.

Czytaj więcej o:
  • exilis
  • kielce
  • medi-spa
  • nefertari
  • odchudzanie
  • uroda
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015