Klimontów: Groźny wypadek. Zderzyły się dwa auta (zdjęcia)

Dodano: 5 maja 2012, 15:49 Autor:

W sobotę po godzinie 15 na ulicy Krakowskiej w ciągu drogi wojewódzkiej numer 758 w Klimontowie, doszło do groźnego wypadku. Na ostrym łuku drogi na wysokości przystanku PKS, zderzyły się dwa auta osobowe.
W sobotę po południu, na ulicy Krakowskiej w Klimontowie doszło do poważnego zderzenia dwóch osobówek. Cztery osoby trafiły do szpitala.

W sobotę po południu, na ulicy Krakowskiej w Klimontowie doszło do poważnego zderzenia dwóch osobówek. Cztery osoby trafiły do szpitala. (fot. Marcin Jarosz)

Na ratunek poszkodowanym błyskawicznie pospieszyli strażacy z Klimontowa. Wskutek zderzenia ucierpiało sześć osób z czego cztery przewieziono do szpitala. Do zderzenia doszło w niebezpiecznym punkcie drogi, na bardzo ostrym zakręcie. Osobowe Audi jadące od strony Górek Klimontowskich i Nowej Wsi wypadło z zakrętu i uderzyło z impetem w przód volkswagena passata.

– Kierująca audi kobieta zjechała na przeciwległy pas jezdni doprowadzając do zderzenia z volkswagenem passatem. W wyniku tego zderzenia kierująca audi oraz dwie małoletnie pasażerki tego samochodu zostały przewiezione do szpitala. Do szpitala przewieziono również pasażera z volkswagena. Wszyscy są mieszkańcami gminy Klimontów – powiedział nam Jacek Kulita, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sandomierzu. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że najciężej ranny jest właśnie pasażer passata.

Dlaczego doszło do zderzenia? – Policjanci prowadzą na miejscu czynności. Nie umiem dziś odpowiedzieć, dlaczego kierująca audi zjechała na przeciwległy pas jezdni – dodaje rzecznik. Czy kierowcy "pomogły” zimowe opony założone w audi? – Zimowe opony już dawno powinny się znaleźć w garażu. Przy takiej temperaturze guma nie trzyma się podłoża, tylko się ślizga – mówili druhowie.
Przez ponad trzy godziny droga wojewódzka w miejscu zderzenia była całkowicie zablokowana. Objazd odbywał się ulicą Zysmana.

Czytaj więcej o:
  • łoniów
  • wypadek
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Weźmiesz udział w wyborach prezydenckich 2015?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 73.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.