Najlepszy kebab w Ostrowcu wybrany. Hassan Kebab wielkim zwycięzcą

Dodano: 26 lipca 2012, 8:41 Autor:

Państwo - czytelnicy Echa Ostrowieckiego i portalu ECHODNIA.EU/OSTROWIEC wybrali najlepszy kebab w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedstawimy pierwszą trójkę.
Zwycięzca plebiscytu Hassan Kebab to interes rodzinny

Zwycięzca plebiscytu Hassan Kebab to interes rodzinny (fot. Olga Kosiarz)

Pracownik restauracji Alfarana przygotowujący kebab. Drugie miejsce w plebiscycie.

Pracownik restauracji Alfarana przygotowujący kebab. Drugie miejsce w plebiscycie. (fot. Olga Kosiarz)

24 lipca na portalu ECHODNIA.EU zakończyło się głosowanie na najsmaczniejszy kebab w naszym mieście. Smakosze tureckiego przysmaku oddali łącznie 822 głosy. Zwycięzcą plebiscytu okazał się lokal Hassan Kebab mieszczący się na ulicy Okólnej, który zdobył 373 głosy.

MIEJSCE 1 - HASSAN KEBAB

- Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasz lokal. Dziękujemy klientom nowym, ale przede wszystkim naszym stałym bywalcom . Podziękowania kierujemy także do osób głosujących na konkurencję, bez których głosowanie nie mogłoby się odbyć- mówią zgodnie Jarosław Malesza i Anna Chodurska, właściciele Hassan Kebab.

Nazwa tej restauracji wzięła się od imienia wujka Hassana, spokrewnionego z właścicielami, posiadającego sieć kebabów w Istambule. To on zdradza właścicielom swoje niepowtarzalne receptury, według których przyrządzany jest kebab. Niebawem miną dwa lata od kiedy rozpoczęto działalność. W lokalu wszystkie sosy, czy dodatki do kebabów wykonywane są samodzielnie, według własnej receptury, a nie kupowane, co wyróżnia tę restaurację od innych lokali gastronomicznych w naszym mieście. Kuszący dla klientów jest sprzedawany tutaj grillowany hot- dog w tortilli, jakiego smakosze nie dostaną go w żadnej innej restauracji w regionie. Lokal od poniedziałku do piątku otwarty jest do godziny 3 nad ranem,a w weekendy do samego rana. Zamówienia składać można także telefonicznie.

- Już od sierpnia rozpoczynamy akcję promocyjną- dodaje pan Malesza. - Będzie ona skierowana do naszych stałych klientów. Wszelkie szczegóły dostępne są w naszym lokalu przy ulicy Okólnej - obok przystanku autobusowego oraz na ulotkach reklamowych. Wspomnieć należy o darmowych gadżetach dla smakoszy, takich jak: długopisy, smycze, pen drive'y, koszulki, czy najważniejsze- darmowe kebaby.

MIEJSCE 2 - ALFARANA

Kolejny laureat głosowania to restauracja Alfarana znajdująca się na ulicy Sandomierskiej. Lokal uplasował się na drugim miejscu zdobywając 155 głosów. -Jesteśmy zadowoleni z tego wyróżnienia. Klientom oferujemy nie tylko kebaby, ale różne dania kuchni tureckiej- mówi pracownica, pani Paulina.

Właściciel restauracji Alfarana także nie narzeka na brak klientów. Największy ruch w trakcie tygodnia jest w godzinach wieczornych oraz przez niemal całą dobę w weekendy. Klienci tego miejsca to przeważnie osoby młode, często jest to młodzież wracająca z pobliskiej dyskoteki. Lokal istnieje od ponad roku, jego właścicielem jest Turek. Jest to jedyna restauracja w Ostrowcu, gdzie kebab i kuchnię turecką zjeść można 24 godziny na dobę. To dodatkowy atut tego miejsca, który zapewne wpłynął na pomyślne dla lokalu wyniki głosowania.

Marokańczyk Ilies w restauracji Turecki Döner Kebab, trzecie miejsce w plebiscycie.

Marokańczyk Ilies w restauracji Turecki Döner Kebab, trzecie miejsce w plebiscycie. (fot. Olga Kosiarz)

MIEJSCE 3 - TURECKI DONER KEBAB

Na zaszczytnym trzecim miejscu znalazł się Turecki Doner Kebab z ulicy Sienkiewicza. Restauracja otrzymała 91 głosów. - W naszej restauracji sprzedajemy wyłącznie kebaby. Godna polecenia wszystkim smakoszom jest pyszna tortilla, będąca jedną z odmian tego dania- oznajmia Marokańczyk Ilies pracujący w tym miejscu.

Jak w każdym lokalu sprzedającym kebab największy ruch można zaobserwować podczas weekendów. Turecki Döner Kebab w Ostrowcu otwarty jest od 7 miesięcy. Właściciel tureckiego pochodzenia prowadzi drugą restaurację z kebabem w Kielcach, również na ulicy Sienkiewicza.

Ogromna ilość oddanych głosów na najlepszy kebab w mieście potwierdza tylko niesłabnące zainteresowanie tureckim daniem ostrowieckich smakoszy. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim głodnym czytelnikom polecamy odwiedzenie wyróżnionych restauracji.

Czytaj więcej o:
  • hassan kebab
  • kebab
  • konkurs
  • ostrowiec świętokrzyski
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.