Najlepszy kebab w Ostrowcu wybrany. Hassan Kebab wielkim zwycięzcą

Dodano: 26 lipca 2012, 8:41 Autor:

Państwo - czytelnicy Echa Ostrowieckiego i portalu ECHODNIA.EU/OSTROWIEC wybrali najlepszy kebab w Ostrowcu Świętokrzyskim. Przedstawimy pierwszą trójkę.
Zwycięzca plebiscytu Hassan Kebab to interes rodzinny

Zwycięzca plebiscytu Hassan Kebab to interes rodzinny (fot. Olga Kosiarz)

Przeczytaj więcej
Pracownik restauracji Alfarana przygotowujący kebab. Drugie miejsce w plebiscycie.

Pracownik restauracji Alfarana przygotowujący kebab. Drugie miejsce w plebiscycie. (fot. Olga Kosiarz)

24 lipca na portalu ECHODNIA.EU zakończyło się głosowanie na najsmaczniejszy kebab w naszym mieście. Smakosze tureckiego przysmaku oddali łącznie 822 głosy. Zwycięzcą plebiscytu okazał się lokal Hassan Kebab mieszczący się na ulicy Okólnej, który zdobył 373 głosy.

MIEJSCE 1 - HASSAN KEBAB

- Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy oddali głos na nasz lokal. Dziękujemy klientom nowym, ale przede wszystkim naszym stałym bywalcom . Podziękowania kierujemy także do osób głosujących na konkurencję, bez których głosowanie nie mogłoby się odbyć- mówią zgodnie Jarosław Malesza i Anna Chodurska, właściciele Hassan Kebab.

Nazwa tej restauracji wzięła się od imienia wujka Hassana, spokrewnionego z właścicielami, posiadającego sieć kebabów w Istambule. To on zdradza właścicielom swoje niepowtarzalne receptury, według których przyrządzany jest kebab. Niebawem miną dwa lata od kiedy rozpoczęto działalność. W lokalu wszystkie sosy, czy dodatki do kebabów wykonywane są samodzielnie, według własnej receptury, a nie kupowane, co wyróżnia tę restaurację od innych lokali gastronomicznych w naszym mieście. Kuszący dla klientów jest sprzedawany tutaj grillowany hot- dog w tortilli, jakiego smakosze nie dostaną go w żadnej innej restauracji w regionie. Lokal od poniedziałku do piątku otwarty jest do godziny 3 nad ranem,a w weekendy do samego rana. Zamówienia składać można także telefonicznie.

- Już od sierpnia rozpoczynamy akcję promocyjną- dodaje pan Malesza. - Będzie ona skierowana do naszych stałych klientów. Wszelkie szczegóły dostępne są w naszym lokalu przy ulicy Okólnej - obok przystanku autobusowego oraz na ulotkach reklamowych. Wspomnieć należy o darmowych gadżetach dla smakoszy, takich jak: długopisy, smycze, pen drive'y, koszulki, czy najważniejsze- darmowe kebaby.

MIEJSCE 2 - ALFARANA

Kolejny laureat głosowania to restauracja Alfarana znajdująca się na ulicy Sandomierskiej. Lokal uplasował się na drugim miejscu zdobywając 155 głosów. -Jesteśmy zadowoleni z tego wyróżnienia. Klientom oferujemy nie tylko kebaby, ale różne dania kuchni tureckiej- mówi pracownica, pani Paulina.

Właściciel restauracji Alfarana także nie narzeka na brak klientów. Największy ruch w trakcie tygodnia jest w godzinach wieczornych oraz przez niemal całą dobę w weekendy. Klienci tego miejsca to przeważnie osoby młode, często jest to młodzież wracająca z pobliskiej dyskoteki. Lokal istnieje od ponad roku, jego właścicielem jest Turek. Jest to jedyna restauracja w Ostrowcu, gdzie kebab i kuchnię turecką zjeść można 24 godziny na dobę. To dodatkowy atut tego miejsca, który zapewne wpłynął na pomyślne dla lokalu wyniki głosowania.

Marokańczyk Ilies w restauracji Turecki Döner Kebab, trzecie miejsce w plebiscycie.

Marokańczyk Ilies w restauracji Turecki Döner Kebab, trzecie miejsce w plebiscycie. (fot. Olga Kosiarz)

MIEJSCE 3 - TURECKI DONER KEBAB

Na zaszczytnym trzecim miejscu znalazł się Turecki Doner Kebab z ulicy Sienkiewicza. Restauracja otrzymała 91 głosów. - W naszej restauracji sprzedajemy wyłącznie kebaby. Godna polecenia wszystkim smakoszom jest pyszna tortilla, będąca jedną z odmian tego dania- oznajmia Marokańczyk Ilies pracujący w tym miejscu.

Jak w każdym lokalu sprzedającym kebab największy ruch można zaobserwować podczas weekendów. Turecki Döner Kebab w Ostrowcu otwarty jest od 7 miesięcy. Właściciel tureckiego pochodzenia prowadzi drugą restaurację z kebabem w Kielcach, również na ulicy Sienkiewicza.

Ogromna ilość oddanych głosów na najlepszy kebab w mieście potwierdza tylko niesłabnące zainteresowanie tureckim daniem ostrowieckich smakoszy. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim głodnym czytelnikom polecamy odwiedzenie wyróżnionych restauracji.

Czytaj więcej o:
  • hassan kebab
  • kebab
  • konkurs
  • ostrowiec świętokrzyski
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy popierasz zmiany kadrowe wprowadzane przez władze w urzędach w Ostrowcu?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 25.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.