Twoje miasto

Jesteś tu: Strona główna Zdrowie i uroda Zdrowie (serwis ZiU) Artykuł

Ekspert od usuwania nadmiaru wody z organizmu

Dodano: 30 lipca 2012, 9:00 Autor:

Prawie dwie trzecie (66%) Polek za główną przyczynę zatrzymywania wody
w organizmie uważa złą dietę, a tylko co piąta (21%) łączy tę dolegliwość z drugą fazą cyklu miesiączkowego – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie kampanii „Jestem kobietą. Znam siebie”. Tymczasem to zachwianie gospodarki hormonalnej jest jedną z najczęstszych przyczyn nadmiernego gromadzenia płynów w organizmie kobiet. W pozbyciu się tej dolegliwości pomoże suplement diety Aqua-Femin, który usuwa nadmiar wody z organizmu, kształtuje sylwetkę i łagodzi objawy PMS.
Specjalnie dobrane roślinne składniki preparatu Aqua-Femin pozwalają na znormalizowanie gospodarki wodnej organizmu, poprawiają odczucie komfortu w II fazie cyklu miesiączkowego, wspomagają detoksykację.

Specjalnie dobrane roślinne składniki preparatu Aqua-Femin pozwalają na znormalizowanie gospodarki wodnej organizmu, poprawiają odczucie komfortu w II fazie cyklu miesiączkowego, wspomagają detoksykację. (fot. fot. serwis prasowy)

Skutkiem zachodzących w organizmie kobiety zmian są obrzęki
w okolicy oczu i twarzy, uczucie ciężkich nóg, czy przyrost masy ciała, co jest widoczne zwłaszcza w drugiej fazie cyklu miesiączkowego. Ponieważ zmiany te są zupełnie naturalne, to taka też powinna być recepta na radzenie sobie z dolegliwościami, jakie mogą się
w związku z nimi pojawić. Specjalnie dobrane roślinne składniki preparatu Aqua-Femin pozwalają na znormalizowanie gospodarki wodnej organizmu, poprawiają odczucie komfortu w II fazie cyklu miesiączkowego, wspomagają detoksykację, pomagają w kształtowaniu sylwetki, a nawet umożliwiają pozbycie się cellulitu typu wodnego.

Preparat Aqua-Femin przeznaczony jest dla wszystkich kobiet, które:

• mają problemy z nadmiarem płynów gromadzonych w organizmie, co objawia się: opuchnięciami okolicy oczu i twarzy, uczuciem ciężkich nóg, przyrostem masy ciała, cellulitem (zwłaszcza jego wodną odmianą),
• odczuwają tzw. napięcie przedmiesiączkowe
• stosują doustną antykoncepcję

Aqua-Femin jest kompozycją specjalnie dobranych składników roślinnych, mających określone działanie:
• Ekstrakt z zielonej kawy wzmaga detoksykację przez poprawę pracy nerek
i wątroby.
• Cykoria przyczynia się do prawidłowego wydalania moczu oraz wspomaga detoksykację.
• Perz i pokrzywa stymulują funkcje wydalnicze organizmu poprzez wpływ
na prawidłową pracę nerek.
Substancje te pomagają usuwać z tkanek nadwyżkę wody nagromadzonej zwłaszcza
w drugiej połowie cyklu miesięcznego, zmniejszają obrzęki i niwelują uczucie ciężkości.

Aqua-Femin umożliwa walkę z cellulitem typu wodnego, który upośledza krążenie krwi
i limfy, utrudniając usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Dzięki specyficznemu
i ukierunkowanemu działaniu substancje roślinne zawarte w preparacie wspomagają objętą cellulitem tkankę i ułatwiają pozbycie się nadwyżki wody.

W drugiej fazie cyklu miesiączkowego, kiedy działanie hormonów sprzyja zatrzymaniu wody w organizmie i powstawaniu obrzęków, kobieta może przybrać na wadze nawet 2-3 kg. Podobną reakcję organizmu może wywołać stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. Aqua-Femin pomaga kształtować sylwetkę poprzez pozbycie się nadmiaru wody z tkanek i sprzyja zrzuceniu nadwyżki kilogramów spowodowanych zatrzymaniem wody w organizmie.

Preparat najlepiej przyjmować regularnie w II fazie cyklu miesięcznego. Zaleca się przyjmowanie 1-2 kapsułek dziennie podczas posiłku. Koniecznie trzeba pamiętać o tym, iż preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Jeśli jest stosowany zgodnie z zaleceniami, Aqua-Femin jest całkowicie bezpieczny i nie spowoduje odwodnienia organizmu.

Osoby cierpiące na schorzenia nerek oraz stosujące leki moczopędne mogą stosować preparat po konsultacji z lekarzem. Osoby przewlekle chore lub stale zażywające lekarstwa, również powinny zasięgnąć opinii lekarza przed rozpoczęciem stosowania preparatu Aqua-Femin. Przeciwwskazaniem do stosowania produktu jest nadwrażliwość na którykolwiek
z jego składników. Kobiety w ciąży i karmiące nie powinny stosować preparatu.

Czytaj więcej o:
  • cellulit
  • nadmiar
  • organizm
  • woda
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Natura

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015