W Ostrowcu powstanie filia świętokrzyskiego oddziału NFZ

Dodano: 3 sierpnia 2012, 15:46 Autor:

Świętokrzyski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia, który jakiś czas temu otworzył swoją filię w Sandomierzu, w przyszłym tygodniu zamierza uruchomić kolejną, w Ostrowcu Świętokrzyskim. Po to aby mieszkańcy mieli bliżej do załatwienia ważnych dla siebie spraw.
W Ostrowcu powstanie filia świętokrzyskiego oddziału NFZ

- Nasze działania mają na celu poprawienia dostępności do naszych usług pacjentom żyjącym w różnych częściach województwa świętokrzyskiego – mówi Beata Szczepanek, rzecznik świętokrzyskiego oddziału. I tak z agendy funduszu działającej w Sandomierzu korzystają chorzy mieszkający w Tarnobrzegu i pobliskich miejscowościach. Z kolei do nowo uruchamianego punktu w Ostrowcu będą mogli dojeżdżać mieszkańcy Opatowa, Starachowic czy Skarżyska.

Jak informuje rzecznik Szczepanek w nowym miejscu, w połowie przyszłego tygodnia będzie można składać wnioski do sanatorium, wyrabiać sobie europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego, zasięgać informacji o najbliższych gabinetach, składać skargi na działalność medyków, poświadczać skierowania na środki zaopatrzenia ortopedycznego, czy opłacać sobie ubezpieczenie. – Agenda zostanie uruchomiona w siedzibie przychodni "Rodzina” na osiedlu Słonecznym 43, telefon 41 247 67 53 – mówi rzecznik. – Będą w niej dostępne te wszystkie usługi, które są w Kielcach. W dalszych planach mamy także otwarcie następnego punktu obsługi świadczeniobiorców w Końskich.

Czytaj więcej o:
  • fundusz
  • medyczne
  • nfz
  • nowy
  • ostrowiec
  • punkt
  • usługi
  • zdrowia
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.