Serwis jest częścią portalu Na językach

Na językach » Na językach - Ludzie

Moda uniwersalna dla mam i córek – wyjątkowe kielczanki prezentują

Dodano: 30 sierpnia 2012, 16:02

Czytaj więcej o:
  • kielce
  • kolekcja sesst
  • moda

Jesienne trendy dla aktywnych i ceniących modę pań na zdjęciach z udziałem wyjątkowych kielczanek w roli modelek. Sesst ubiera panie bez względu na wiek i okazję.

Codzienna i okazjonalna moda, łącząca kobiece detale z elegancją i światowymi trendami – tak świeżo i stylowo w każdym sezonie prezentuje się marka Sesst. To kolejny salon w Kielcach otwarty przez Agnieszkę Migoń, właścicielkę kilku salonów prestiżowej mody.

 1 / 5Następne »

Agnieszka Bojarowicz

 Agnieszka Bojarowicz

fot. Dawid Łukasik

- Kiedy marka Sesst pojawiła się w Kielcach, najpierw ją po kobiecemu „sondowałam” i pierwszym zakupem była stylowa bluzka. Okazało się, że jej jakość za bardzo rozsądną cenę jest wręcz doskonała – zdradzała podczas sesji fotograficznej, architekt Agnieszka Bojarowicz. - Teraz z przyjemnością noszę ubrania casualowe, pięknie wykończone i skrojone z dużym wyczuciem kobiecych sylwetek sukienki. Styl oficjalny i ten bardziej na luzie to w kolekcji Sesst czasem kwestia biżuterii. Marka oferuje nowoczesne, dizajnerskie dodatki tworzone przez młodych polskich projektantów. Z ostatniej kolekcji mam wiele biżuterii i świetne szaliczki.

 1 / 5Następne »

Forum

Wideo

więcej » |

Sonda

Brak ankiety.

Strefa Imprez

więcej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2015