Kolejne awantury w "perszingu" w Stalowej Woli

Dodano: 28 września 2012, 20:15 Autor:

Po czwartkowej awanturze w bloku socjalnym w Stalowej Woli przy ulicy 1 Sierpnia, zwanym perszingiem, kiedy młódy mężczyzna ranił nożem swojego ojca, w piątek było tam nadal niespokojnie.

Jak informowaliśmy w piątkowym "Echu Dnia”, w czwartek podczas spożywania alkoholu w mieszkaniu w perszingu doszło do sprzeczki pomiędzy 54-letnim mężczyzną i jego 26-letnim synem. Podczas awantury syn najprawdopodobniej nożem zranił ojca, zadając mu cios w udo, a następnie uciekł z domu.

Ranny mężczyzna następnie został przewieziony do szpitala. W tej sprawie zatrzymana została 53-letnia kobieta oraz 26-letni mężczyzna - żona i syn poszkodowanego. Oboje byli pijani. Kobieta miała 3,12 promila, a mężczyzna 2,66 promila alkoholu w organizmie. Trafili do policyjnego aresztu. Od pokrzywdzonego została pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

W piątek policja dwa razy podjeżdżała na sygnale pod perszing. 64-letni mężczyzna wezwał policję, skarżąc się, że do jego domu włamuje się awanturujący się sąsiad. Powiedział, że został przez niego pobity, pokazywał rany na twarzy. Policjanci poradzili mu, żeby złożył doniesienie na komendzie policji. Z tego poszkodowany był bardzo niezadowolony, bo chciał, żeby policjanci zabrali krewkiego sąsiada do aresztu.

Wieczorem pod perszing podjechały dwa policyjne radiowozy. Z okna jednego z mieszkań leciały meble, była tam ostra awantura.

Czytaj więcej o:
  • perszing
  • Stalowa Wola
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Jak oceniasz rządy prezydenta Stalowej Woli Andrzeja Szlęzaka na półmetku tej kadencji? [koniec]

wyniki głosowania
Liczba głosów: 196.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.