Kamil w blasku złota. Gimnazjalista z Kazimierzy mistrzem województwa

ALI
Kamil Jaros (w środku) zdobył złoty medal indywidualnych mistrzostw województwa w lekkiej atletyce w Sandomierzu. archiwum szkoły
Duży sukces odniósł Kamil Jaros. Uczeń Publicznego Gimnazjum Samorządowego imienia Noblistów Polskich w Kazimierzy Wielkiej zdobył tytuł mistrza województwa świętokrzyskiego w lekkiej atletyce.

Na zawodach w Sandomierzu Kamil Jaros zajął pierwsze miejsce w skoku w dal, z wynikiem 5,23 metra. Wywalczył ponadto srebrny medal w biegu na 60 metrów, osiągając czas 8,06 sekundy. "Brąz" dla kazimierskiego gimnazjum zdobył też Wojtek Jędraski, zajmując trzecią lokatę w rzucie piłeczką palantową (68 metrów).

Kamil Jaros osiągnął też duży sukces w Memoriałowym Biegu Sztafetowym ku czci generała Michała Nieczui-Ostrowskiego "Tysiąca", rozegranym w trzeciej dekadzie września w Małopolsce. Startując w sztafecie kazimierskiego gimnazjum, razem z koleżankami i kolegami zajęli pierwsze miejsce w stawce szesnastu drużyn.