Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Radom Artykuł

Teledysk piosenki "Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend z udziałem dwóch radomianek stał się hitem

Dodano: 15 listopada 2012, 8:30 Autor:

Ola Wróbel (od prawej) i Ilona Dusińska.

Ola Wróbel (od prawej) i Ilona Dusińska. (fot. Kadr z teledysku)

Piosenka "Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend bije rekordy popularności. Jest jednym z najczęściej odtwarzanych kawałków w YouTube. Teledysk, w którym zobaczyć można radomianki wyświetlono już ponad 17 milionów razy.

Piosenka powstała w tym roku, klip do niej z udziałem atrakcyjnych radomianek: Oli Wróbel i Ilony Dusińskiej w czerwcu w Face Club Gdynia.

Wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że rytmiczna piosenka i proste słowa podbiją serca Polaków.
Utwór najpierw królował na wybrzeżu, był słuchany w pubach, restauracjach, dyskotekach, na plaży i w domach. Z dnia na dzień wzrastała ilość oglądających go osób w serwisie YouTube. Od września stała się hitem również na Mazowszu.

Teledysk wyświetlono już ponad 17 milionów razy. Piosenki słuchają: kierowcy, robotnicy budowlani, przedstawiciele handlowi, taksówkarze, uczniowie i studenci. Króluje na weselach, i w dyskotekach. Jest puszczana w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich a nawet ustawiana jako dzwonek w komórkach.

- To teraz numer jeden. W najbliższym czasie zespół Weekend będzie u nas gościć, prowadzimy rozmowy co do terminu. Radomianie, którzy odwiedzą nasz klub posłuchają wreszcie na żywo piosenki "Ona tańczy dla mnie” – mówi Dariusz Ziemski, właściciel Clubu Babylon.

Popularność piosenki ciągle rośnie. Radosław "Lis" Liszewski, lider grupy Weekend w rozmowie w mediach narzekał tylko, że jego hitu nie chcą grać ogólnopolskie stacje radiowe.

Lider upatruje sukces utworu w jego lekkości i prostocie. W teledysku powiało luksusem. Widać dobrą zabawę, piękne dziewczyny, a tego właśnie potencjalni oglądający i słuchacze szukają. Zapracowani w ciągłym biegu, lubimy sięgać po nie-skomplikowaną muzykę, taką, co to po wysłuchaniu potrafimy zanucić.

- Taka jest właśnie piosenka "Ona tańczy dla mnie” – twierdzą komentujący na forum słuchacze.

Radomianki Ola i Ilona w teledysku znalazły się dzięki swojej urodzie i przebojowości. W weekendy pracują w Face Club Gdynia, tam właśnie swój koncert dawał Weekend. Potem zrodziła się myśl, by nagrać tam klip do piosenki "Ona tańczy dla mnie”.

Obie przyjaciółki nie spodziewały się, że piosenka tak bardzo spodoba się słuchaczom. - Gdy Radek Liszewski, wokalista zespołu powiedział mi, że to będzie hit jakoś mu nie uwierzyłam. Jego słowa okazały się prorocze, a moje zaskoczenie było ogromne – opowiada Ola Wróbel.

Utwór na YouTube w połowie września miał pięć milionów odsłon, teraz już ponad 17!

- Cieszymy się, że piosenka podoba się słuchaczom. Głośno zrobiło się w mediach, nie tylko serwisach plotkarskich, ale również ogólnopolskich typowo informacyjnych - opowiadają radomianki.

Czytaj więcej o:
  • dziewczyny
  • hit
  • klub
  • koncert
  • piosenka
  • Radom
  • utwór
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.