Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Radom Artykuł

Najlepsze firmy na Mazowszu nagrodzone w Radomiu

Dodano: 19 listopada 2012, 7:00 Autor:

Wśród zaproszonych gości była długa lista osób z regionu radomskiego.
Nagrodę "Orła Polskiego Budownictwa” dla radomskiej firmy RO.SA.-Met odebrał dyrektor Mariusz Oparcik

Nagrodę „Orła Polskiego Budownictwa” dla radomskiej firmy RO.SA.-Met odebrał dyrektor Mariusz Oparcik

Koncert zespołu Papa Dance, polska wódka oraz francuskie wina, a także światowa kuchnia – tak wyglądała Gala oraz bal dla laureatów konkursów dla najlepszych mazowieckich firm i instytucji w warszawskim hotelu Gromada.

Gala organizowana przez Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług oraz firmę Europa 2000 Consulting jest największym w Polsce spotkaniem ludzi biznesu, polityki, samorządu. Tym razem z zaproszenia skorzystało ponad 600 osób.

Sala bankietowa może pomieścić sporo ponad 1000 osób. Uwzględniając dużą przestrzeń przeznaczoną na tańce – to największa sala konferencyjna "bez filarów” w stolicy. Od wielu lat jednym z patronów medialnych imprezy jest redakcja Echa Dnia.

ORŁY BUDOWNICTWA, PERŁY MEDYCYNY I FIRMY ROKU

Okazją do spotkania było rozstrzygnięcie konkursów na najlepszą firmę i samorząd Mazowsza. W innej kategorii nagrodzono "Perłami medycyny” - najlepsze placówki medyczne z całej Polski. Stąd obecność podczas uroczystości gości z całego kraju. Region radomski reprezentowany był tym razem wyjątkowo licznie. Firmy z naszego regionu otrzymały nagrody w wielu kategoriach różnych konkursów.

- Miło znaleźć się w gronie nagrodzonych. Jesteśmy stosunkowo niewielkim bankiem, ale żyjemy w takich czasach, kiedy nawet małe instytucje finansowe są w stanie zapewnić pełny pakiet usług bankowych niezbędnych statystycznemu Kowalskiemu, albo przeciętnej firmie – powiedział Marian Grzegorczyk, prezes Banku Spółdzielczego w Przysusze. – Musimy jednak stale przyglądać się co się dzieje na rynku usług finansowych, odpowiadać na indywidualne potrzeby klientów, bo one stale się zmieniają – dodaje Hanna Wilk, członek zarządu banku.

PAPA DANCE GWIAZDĄ WIECZORU

Tym razem szef kuchni w hotelu Gromada serwował zupę gulaszową oraz łososia w sosie z ziołami. Na przystawkę podano schab pieczony. Goście mogli posilić się też egzotycznymi sałatkami z owocami morza, rybami w galarecie oraz polskimi przysmakami – m.in. żurkiem. Był też stół chłopski z tradycyjnymi wędlinami. Królowały wina francuskie i swojska – polska wódka.

Tradycją gali w hotelu Gromada jest to, że prowadzą ją najbardziej popularni aktorzy, bądź prezenterzy telewizyjni. Bywało, że konferansjerką zajmowali się np. Grażyna Torbicka, Agata Młynarska, Katarzyna Dowbor albo Katarzyna Skrzynecka. Tym razem zajęli galę poprowadził Krzysztof Ibisz i Joanna Jabłczyńska. Gwiazdą wieczoru był zespół Papa Dance.

Na bankiecie tańczono w rytm starych i nowych standardów polskiej i światowej muzyki rozrywkowej. Zabawa trwała jak zwykle do białego rana.

Reprezentacja warszawsko – radomskiej firmy Inwestbud Holding; od lewej: Mieczysław Sajór, Bożena Zagrodnik, Michał Staszałek i Sylwester Białas.

Reprezentacja warszawsko – radomskiej firmy Inwestbud Holding; od lewej: Mieczysław Sajór, Bożena Zagrodnik, Michał Staszałek i Sylwester Białas.

Laureaci z regionu radomskiego
Wśród nagrodzonych firm i instytucji finansowych znaleźli się reprezentanci regionu radomskiego. Tytułami Mazowieckiej Firmy Roku w jednej z kategorii uhonorowano Bank Spółdzielczy w Przysusze i Bank Spółdzielczy w Zwoleniu, w innych kategoriach radomskie spółki Jadar oraz Techpol Sławomir Kruk a także grójecką firmę Klucz Serwis. W dziedzinie "nowoczesne technologie” I nagrodę zdobyła firma Sorter z Radomia. Wśród "Orłów Polskiego Budownictwa” w kategorii "budownictwo przemysłowe i specjalistycze” jury konkursowe najwyższej oceniło radomską firmę RO.SA. – Met.

W tym roku nagrodzono Bank Spółdzielczy w Przysusze; reprezentowany na gali przez: (od lewej) Barbarę Urantowską, Mariana Grzegorczyka, Halinę Wilk, Annę Wieprzycką.

W tym roku nagrodzono Bank Spółdzielczy w Przysusze; reprezentowany na gali przez: (od lewej) Barbarę Urantowską, Mariana Grzegorczyka, Halinę Wilk, Annę Wieprzycką.

Czytaj więcej o:
  • gala.
  • gromada
  • rosa
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czyje imię powinna nosić ulica przy terminalu portu lotniczego w Radomiu?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 161.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.