Emocjonująca końcówka meczu w Sandomierzu. Wisła pokonała KSZO

/PK/
W meczu drugiej ligi piłkarzy ręcznych, Wisła Sandomierz wygrała z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski 29:28.

Wisła Sandomierz - KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. 29:28 (18:13).

Wisła: Skowron - Ogrodnik 8, Kutek 6, Sadecki 5, Kucharczak 3, Werstler 2, Guz 2, Pawelczyk 2, Szklarski 1, Kamiński, Zieliński, Teterycz, Smardz.

KSZO Odlewnia: Szewczyk, Drabik - Rurarz 5, Radowiecki 5, Zdziech 3, Cukierski 3, Kubisztal 3, J. Sieczka 3, Żak 3, Bożek 2, Karbownik 1, Sitkowski.

Dobry, twardy mecz w Sandomierzu. W pierwszej połowie bardzo dobrze funkcjonowała obrona Wisły, świetnie bronił Daniel Skowron (odbił między innymi cztery karne), co pomogło gospodarzom zbudować kilkubramkową przewagę. W drugiej długo ją utrzymywali - w 45 minucie wygrywali 23:19, a w 55 - 29:23. W ostatnich pięciu minutach drużyna trenera Adama Węgrzynowskiego nie zdobyła już bramki, bo goście wyszli podwyższoną obroną i kilka razy udało im się skontrować. Ale na odrobienie strat w całości, zespołowi trenera Zbigniewa Tłuczyńskiego zabrakło czasu.