Jesteś tu: Strona główna Wiadomości Radom Artykuł

21. finał WOŚP w Radomiu - zobacz program imprezy!

Dodano: 9 stycznia 2013, 10:00 Autor:

Będą koncerty, pokazy, wystawy i... wielkie kwestowanie!
- W tym roku zbieramy dla dzieci i seniorów – mówi Bartosz Bednarczyk, komendant hufca ZHP Radom-Miasto, szef sztabu WOŚP.

- W tym roku zbieramy dla dzieci i seniorów – mówi Bartosz Bednarczyk, komendant hufca ZHP Radom-Miasto, szef sztabu WOŚP. (fot. Tadeusz Klocek)

Gwiazdą wieczornego koncertu WOŚP na placu Jagiellońskim będzie znany i uznany zespół Lustro. Zagra tuż po "Światełku do Nieba”.

Gwiazdą wieczornego koncertu WOŚP na placu Jagiellońskim będzie znany i uznany zespół Lustro. Zagra tuż po „Światełku do Nieba”.

Tego dnia gramy dla chorych dzieci oraz seniorów. Koncert główny będzie na placu Jagiellońskim. Mała scena stanie na piętrze Galerii Słonecznej. Orkiestra zagra też w wielu innych miejscach.

WOŚP w Radomiu wraz z harcerzami organizują: "Echo Dnia”, Telewizja Dami oraz Galeria Słoneczna, Urząd Miejski i "Łaźnia”.

Nasz sztab ma w tym roku 350 wolontariuszy, których od samego rana będzie można spotkać na ulicach, placach, w okolicy kościołów czy supermarketów.

Wielka Orkiestra zacznie grać już w sobotę w "Łaźni”, gdzie o godzinie 18 zacznie się koncert Niny Nowak (impreza zamknięta WOŚP - Szczegóły TUTAJ .

Właściwe granie to jednak niedziela. Co będzie się działo?

Wszystko na temat 21. Finału WOŚP Radom w serwisie STREFA IMPREZ

Specjalny dodatek WOŚP

W poniedziałkowym wydaniu "Echa Dnia", 14 stycznia, znajdziecie specjalny dodatek, a w nim relacje z przebiegu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całym regionie oraz sumy, jakie zebrali wolontariusze.

Czytaj więcej o:
  • wospradom
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.